FELICITARI Steaua!!!
FELICITARI TUTUROR SUPORTERILOR PREZENTI PE STADION!!!
dar...totusi...cred ca noi cei ce am fost acolo,meritam putin mai mult.In primul rind toti ROMANII meritau o victorie!Dar noi cei ce am calatorit 6 ore spre Middlesbrough,am incurajat echipa din toata inima,ne-am bucurat enorm ca mai tirziu sa plingem amarnic, am fost crunt si pe nedrept dezamagiti atunci cind echipa noastra de suflet nici macar nu si-a indreptat privirea spre noi.Singurul care a facut citiva pasi spre noi, ridicaind bratele a neputiinta a fost Lovin.Frumos din partea lui!
Pentru ca cei pe care noi i-am incurajat si care au avut dovada dragostei noastre si care au uitat sa ne multumeasca pentru devotament au uitat pentru o clipa ca noi sintem alaturi de ei si in cazul unei infringeri.
Apoi am luat drumul inapoi spre casa, intr-o tacere crunta si apasatoare, tristi si dezamagiti!
Dar noi ii iertam si ii iubim in continuare pentru ca Steaua ESTE NUMAI UNA IN EUROPA!!!!
Forza Steaua!
CONGRATULATIONS BORO!