chiar apos..spune-ne tu..la ce brifada te referai?la tradizione?hai sa iti zic ceva..aproape toate numele de brigazi..sunt copiate..si de la noi/.si de la caini..si de la rrapizi...craioveni..plm.conteaza ce faci ca brigada...nu ce nume ai.dar na..tu ai ceva cu tradizione.in fine..vino la un meci..sa discutam..sa ne spui ce ai pe suflet..vbeshti de parca ne-ai cunoashte pe toti foarte bine.si asta ma surprinde.toate cele bune apos..pashte fericit!
Asa, din pacate un singur nume nu a fost copiat: Armata ULTRA!! Si inca ceva...Nici o birgada nu o sa tina 20 de ani ca la italieni(la iei sunt si mai vechi). De ce nu putem face asta? Pentru ca nu avem stare, ne schimbam de la o zi la alta, injuram echipa cand merge prost etc.Cand vom fi uniti la momentele grele atunci vom fi suporteri adevarati!
ar fi o idee sa fie foi cu cantece pentru fiecare om
Pai la un meci al Romaniei, cu Danemarca parca s-au dat pliante cu Imnul Romaniei...Majoritatea erau pe jos sau puse pe scaun...Mi-e scarba de "suporterii" care vin la stadion. Pana si in P-ta Universitatii cand s-a sarbatorit califacarea Stelei au venit toti parvenitii si au facut prezentare de masini(tot ei sunt cei care nu stiu sa cante etc).
