daca e adevarat mie imi pare rau ca l-a arestat pe mustatza dar eu sper ca asa se va reface si mai mult galeria si chiar JEAN sa dea o mana de ajutor avem mare nevoie de el!!!imi pare rau ca a fost arestat desi stiam de mult ca el are treaba cu camatarii si treburi dastea grave!
doamne sper ca asa el sa fie discreditat si sa nu ne mai reprezinte ca pe oriunde intervine ne face de cacao cu dezacordurile lui , analfabetismu si prostia!!
Gica , JEAN, john ,Bogdan UNUL DINTRE VOI TREBUIE SA IESITI ACUM IN FATA SI ACOLO SA RAMANETI!!!!(imi cer scuze fata de lideru de la tk si el pare un lider bun!)
dar de la desant????

