Ma intreb daca ii place lui Stoichita cum joaca Steaua.
Ma intreb daca ii place lui Stoichita cum joaca Steaua.
meci de salvare la retrogradare Liga 2 mai vreti titlu ........
Cine vrea titlu, nu tine cu Steaua. Ma jur. Hai cu retrogradarea, prefer sa reincepem de la zero in Liga 2 fara berbec, decat sa-si bata toti p*la de culorile noastre.
M-a uns pe suflet meciul asta,tineti-o tot asa baieti!
cu astfel d meciuri qm au fost in retur trebuie sa ne rugam sa ne salvam de la retrogradare...ce sa mai visam la titlu si cupe europene...ca da ajungem acolo ne facem s mai de ras k in ultima campanie...
sper sa ve bata si brasovu si la meci sa sustina protestu tot stadionu cate umilinte mai trebuie sa va dati seama de acest cancer
Foarte tare meciul ! La mai multe! Ati vazut cat de relaxat si plin de incredere era ciobanul pe la inceputul meciului? Parca stia ca valizele date de el o sa-i asigure victoria. S-a vazut de la o posta cat de moale au lasat-o cei de la Pandurii, dar "razboinicii" lui Gigi n-au reusit sa-i bata nici cand a platit ne-a Gigi valiza. Va dati seama ce tristi sunt rAzVaN4sTeAuA si Daniel-Ionut ca a pierdut Steaua lui Gigi? De ce nu va place cum joaca Steluta lui Gigi? Voi chiar vreti ca echipa asta sa castige campionatul? Dupa cum ati vazut in seara asta, nici cu blatul deja facut n-au fost instare sa castige ... Dupa meciul asta s-a vazut ce ditamai blatu a facut Gigi cu gaz metan ... Sa fim seriosi, daca nu dadea Gigi cu valiza la gaz metan, le scotea fotbalul din cap razboinicilor lui geegee ...
La mai multe ! Il vrem si pe Baciu !
pleaca ciobane pleaca ciobane dute si lasa-nee
cred ca acest meci trebuia inregistrat si folosit ca remediu de catre cei care mai sufera din cand in cand de cate o insomnie!
de mult nu m-a mai luat somnul asa de tare la un meci al Stelei si asta tinand cont ca am vazut doar repriza secunda ![]()
radusteaua: muarte cratimei!
iaodi, luat tren buc-caracal, filmat, facut poze la epicentrul devastarilor.
in 2h rezolv si rosiorii si la prima ora luam noi presa la p**a.
costi, Marius, fiti pe receptie....
Deci voi chiar ati reusit sa va uitati la tot meciul cand pe Pro TV dansa Botezatu ?
Propun ca un membru de la AISS sa mearga la Dansez pentru tine avand visul ca Jiji sa plece din Ghencea. Si poate sa fie si schiop, chior, ciung, sa danseze ca un bidon, ca ar fi cel mai votat din emisiune. Hai, care va bagati ?
De la devastatorul cutremur din Haiti nu am mai vazut imagini asa sfâșietoare.
Rusine,Dinu Patriciu! Rusine, pixelul albastru!
Doar o vorba sa te-ntreb:
Esti cumva nascut dupa data de 26 Aprilie 1986 ?
Iar parintii lui isi faceau luna de miere pe langa reactor? ![]()
Zici ca au trecut hunii! O sa-i ia lui berceanu ani de zile sa repare garile astea doua
Probabil am ajuns sa rada cainii de noi cu echipa asta ce probabil poate chiar sigur Suntem praf (FC becalii sunt praf)
Poate ca jucatorii vor sa solidarizeze cu noi,sa nu joace nimic,sa nu prinda nici macar locul 6,sa moara ciobanu' de ciuda si sa plece la vara.Sant sigur ca si ei sau saturat de el.Poate au mirosit ei ceva si nu mai vor sa joace nimic.Poate.
Voi inca mai credeti ca Becali pleaca daca Steaua nu prinde un loc de cupa europeana? Trezirea flacai, trezirea!
Iar parintii lui isi faceau luna de miere pe langa reactor?![]()
Vezi tu, Vlade, cand vine vorba de judecat oamenii, lumea asta moderna se imparte in doua perioade distincte, 26 Aprilie 1986 fiind punctul de refererinta, "momentul zero".
Termenii de "B.C." si "A.C." au acum o alta semnificatie, fata de cea initiala.
B.C.= Before Cernobil, A.C.= After Cernobil.
Cei nascuti "A.C." au macar o scuza, spre deosebire de cei "B.C.", care cu greu si-ar putea gasi o justificare valabila. La fel cum sunt cu atat mai mult de apreciat acei "A.C." care au o opinie corecta si coerenta. Iar asta e valabil pentru toate domeniile de activitate, nu tine neaparat numai de ce se intampla acum, cu Steaua.
Poate ca jucatorii vor sa solidarizeze cu noi,sa nu joace nimic,sa nu prinda nici macar locul 6,sa moara ciobanu' de ciuda si sa plece la vara.Sant sigur ca si ei sau saturat de el.Poate au mirosit ei ceva si nu mai vor sa joace nimic.Poate.
Slabă consolare ![]()
SOC SI GROAZA - NOI POZE DE LA ROSIORII DE VEDE SI CARACAL - IMAGINI ABOMINABILE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
epicentrul 1 - caracal, peisaj cutremurator lasat in urma de vandali
INCREDIBIL!Si-au cuparat de mancare!?Huliganii!!!
Are cineva nr lui Silviu Tudor Samuila?
Mihai, permite-mi sa reformulez: are cineva adresa lui silviu Tudor saMuila? pretty please with sugar on top?!
Eu stau in Baneasa si mai mereu il vad cand iese/intra la Antena 1. Cred ca o sa ma apuc de filat ![]()