FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pandurii Târgu Jiu - Steaua 0-0

«12345»
Juggernaut26.03.2010 20:45

Ma intreb daca ii place lui Stoichita cum joaca Steaua.

radusteaua2326.03.2010 20:46

meci de salvare la retrogradare Liga 2 mai vreti titlu ........

cred in steaua mea26.03.2010 21:05

Cine vrea titlu, nu tine cu Steaua. Ma jur. Hai cu retrogradarea, prefer sa reincepem de la zero in Liga 2 fara berbec, decat sa-si bata toti p*la de culorile noastre.

BlaUGranA26.03.2010 21:09

M-a uns pe suflet meciul asta,tineti-o tot asa baieti!

rAzVaN4sTeAuA26.03.2010 21:19

cu astfel d meciuri qm au fost in retur trebuie sa ne rugam sa ne salvam de la retrogradare...ce sa mai visam la titlu si cupe europene...ca da ajungem acolo ne facem s mai de ras k in ultima campanie...

radusteaua2326.03.2010 21:24

sper sa ve bata si brasovu si la meci sa sustina protestu tot stadionu cate umilinte mai trebuie sa va dati seama de acest cancer

Fan FC Steaua26.03.2010 21:37

Foarte tare meciul ! La mai multe! Ati vazut cat de relaxat si plin de incredere era ciobanul pe la inceputul meciului? Parca stia ca valizele date de el o sa-i asigure victoria. S-a vazut de la o posta cat de moale au lasat-o cei de la Pandurii, dar "razboinicii" lui Gigi n-au reusit sa-i bata nici cand a platit ne-a Gigi valiza. Va dati seama ce tristi sunt rAzVaN4sTeAuA si Daniel-Ionut ca a pierdut Steaua lui Gigi? De ce nu va place cum joaca Steluta lui Gigi? Voi chiar vreti ca echipa asta sa castige campionatul? Dupa cum ati vazut in seara asta, nici cu blatul deja facut n-au fost instare sa castige ... Dupa meciul asta s-a vazut ce ditamai blatu a facut Gigi cu gaz metan ... Sa fim seriosi, daca nu dadea Gigi cu valiza la gaz metan, le scotea fotbalul din cap razboinicilor lui geegee ...

 

La mai multe ! Il vrem si pe Baciu !

radusteaua2326.03.2010 21:42

pleaca ciobane pleaca ciobane dute si lasa-nee

Stryker26.03.2010 21:44

cred ca acest meci trebuia inregistrat si folosit ca remediu de catre cei care mai sufera din cand in cand de cate o insomnie!

de mult nu m-a mai luat somnul asa de tare la un meci al Stelei si asta tinand cont ca am vazut doar repriza secunda :))

saptemai26.03.2010 23:44

radusteaua: muarte cratimei!

 

iaodi, luat tren buc-caracal, filmat, facut poze la epicentrul devastarilor.

 

in 2h rezolv si rosiorii si la prima ora luam noi presa la p**a.

 

costi, Marius, fiti pe receptie....

DelaNord200227.03.2010 01:24

Deci voi chiar ati reusit sa va uitati la tot meciul cand pe Pro TV dansa Botezatu ?

Propun ca un membru de la AISS sa mearga la Dansez pentru tine avand visul ca Jiji sa plece din Ghencea. Si poate sa fie si schiop, chior, ciung, sa danseze ca un bidon, ca ar fi cel mai votat din emisiune. Hai, care va bagati ?

saptemai27.03.2010 04:18

SOC SI GROAZA - NOI POZE DE LA ROSIORII DE VEDE SI CARACAL - IMAGINI ABOMINABILE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

epicentrul 1 - caracal, peisaj cutremurator lasat in urma de vandali

 

001.jpg

DSC00001.JPG

DSC00002.JPG

DSC00003.JPG

DSC00004.JPG

DSC00005.JPG

DSC00006.JPG

DSC00007.JPG

DSC00008.JPG

DSC00009.JPG

DSC00010.JPG

DSC00011.JPG

DSC00013.JPG

saptemai27.03.2010 04:22

epicentrul 2 - rosiorii de vede - mirosul mortii si al salbaticiilor comise inca plutea in aerul tare al diminetii

DSC00015.JPG

DSC00016.JPG

DSC00017.JPG

DSC00019.JPG

DSC00020.JPG

DSC00023.JPG

DSC00024.JPG

DSC00025.JPG

vlad27.03.2010 07:22

De la devastatorul cutremur din Haiti nu am mai vazut imagini asa sfâșietoare.

Rusine,Dinu Patriciu! Rusine, pixelul albastru!

vlad27.03.2010 07:27
Doar o vorba sa te-ntreb:

 

Esti cumva nascut dupa data de 26 Aprilie 1986 ?

 

 

Iar parintii lui isi faceau luna de miere pe langa reactor? :)

MoWeed27.03.2010 07:57

Zici ca au trecut hunii! O sa-i ia lui berceanu ani de zile sa repare garile astea doua

ViNdE pLeAkA mOrY27.03.2010 08:23

Probabil am ajuns sa rada cainii de noi cu echipa asta ce probabil poate chiar sigur Suntem praf (FC becalii sunt praf)

stelist si dupa moarte27.03.2010 08:43

Poate ca jucatorii vor sa solidarizeze cu noi,sa nu joace nimic,sa nu prinda nici macar locul 6,sa moara ciobanu' de ciuda si sa plece la vara.Sant sigur ca si ei sau saturat de el.Poate au mirosit ei ceva si nu mai vor sa joace nimic.Poate.

Robinson Rufay Zapata27.03.2010 11:58

Voi inca mai credeti ca Becali pleaca daca Steaua nu prinde un loc de cupa europeana? Trezirea flacai, trezirea!

LDS27.03.2010 12:12
Iar parintii lui isi faceau luna de miere pe langa reactor? :)

 

 

Vezi tu, Vlade, cand vine vorba de judecat oamenii, lumea asta moderna se imparte in doua perioade distincte, 26 Aprilie 1986 fiind punctul de refererinta, "momentul zero".

 

Termenii de "B.C." si "A.C." au acum o alta semnificatie, fata de cea initiala.

 

B.C.= Before Cernobil, A.C.= After Cernobil.

 

Cei nascuti "A.C." au macar o scuza, spre deosebire de cei "B.C.", care cu greu si-ar putea gasi o justificare valabila. La fel cum sunt cu atat mai mult de apreciat acei "A.C." care au o opinie corecta si coerenta. Iar asta e valabil pentru toate domeniile de activitate, nu tine neaparat numai de ce se intampla acum, cu Steaua.

cornisa5827.03.2010 18:05
Poate ca jucatorii vor sa solidarizeze cu noi,sa nu joace nimic,sa nu prinda nici macar locul 6,sa moara ciobanu' de ciuda si sa plece la vara.Sant sigur ca si ei sau saturat de el.Poate au mirosit ei ceva si nu mai vor sa joace nimic.Poate.

Slabă consolare :ce_oameni:

David27.03.2010 20:38
SOC SI GROAZA - NOI POZE DE LA ROSIORII DE VEDE SI CARACAL - IMAGINI ABOMINABILE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

epicentrul 1 - caracal, peisaj cutremurator lasat in urma de vandali

INCREDIBIL!Si-au cuparat de mancare!?Huliganii!!!

Mihai27.03.2010 21:35

Are cineva nr lui Silviu Tudor Samuila?

saptemai27.03.2010 22:13

Mihai, permite-mi sa reformulez: are cineva adresa lui silviu Tudor saMuila? pretty please with sugar on top?!

f234567k27.03.2010 22:19

Eu stau in Baneasa si mai mereu il vad cand iese/intra la Antena 1. Cred ca o sa ma apuc de filat :))

«12345»