FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pandurii Târgu Jiu - Steaua 0-0

«12345»
saptemai26.03.2010 15:14

nea' Ioane, stim ca esti acolo, stim ca ai grija de noi......fa dreptate in seara asta, te rugam!

 

Steaua LIBERA!

blindica26.03.2010 15:15

Geambazi baga 2 ''boabe'' diseara :drunk:

Maye26.03.2010 15:20
Nu, vreau sa castige FC Steaua Bucuresti.

Deci ... da .

 

Uite pentru tine : sa ma pis pe 24 in conditiile astea :bananadance:

Stanici26.03.2010 16:31

Se pare ca s-a scapat de ghimpele numit Peluza Sud la acest meci :http://www.prosport.ro/fotbal-intern/Liga-1/galeria-Stelei-blocata-de-sute-de-jandarmi-ultrasii-au-devastat-garile-din-rosiori-si-caracal-5780775 .

 

Fyi, tot ce au facut a fost sa cante pe peronul din Craiova, fara distrugeri si alte nebunii.

 

 

 

Despre faza asta se discuta aici:

 

http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/13102/

 

Lasati acest topic pentru meciul in sine.

radusteaua2326.03.2010 16:38

cica nu ar fi avut bilet de tren si erau bauti si au agresat calatori nu cred asa ceva

saptemai26.03.2010 16:53

harneala ieftina, erau destui oameni vechi care sa-i corijeze daca lucrurile scapau de sub control. ceea ce nici maca nu s-a intamplat.

radusteaua2326.03.2010 19:21

deci suntem praf ca de obicei , visati campionate asa este echipa de mijlocul clasamentului PLEACA CIOBANEEE NE-AM SATURATTTTTTTTTTTTTT

blindica26.03.2010 19:27
cica nu ar fi avut bilet de tren si erau bauti si au agresat calatori nu cred asa ceva

 

Nu e chiar asa greu de crezut...dar aia pot zice orice,oricum.

 

Sa-l scoata cineva pe Nicolita din teren,pana si oierul s-a strambat ca-l baga Limbi.Ce-o zice Limbi,''ma testeaza sefu` sa vada daca ii sunt credincios''. :notangel:

 

 

radusteaua2326.03.2010 19:37

Nicolita asa a fost mereu cum este posibil sa nu ai un sut la poarta prima repriza

Judy26.03.2010 19:41

intra toja:) pregatiti-va:)) de SHOW

David26.03.2010 19:49

dar Baciu?cand intra baciuu?!

radusteaua2326.03.2010 19:52

ceasu sa stricat si Gigi a plecat VINDE PLEACA MORI

David26.03.2010 19:55

Ghici de unde lipseste cratima?

Judy26.03.2010 20:06

asa se temrina 0-0:|

 

alte 2 puncte pierdute >:)>:) .... vinde pleaca mori:))

liquid squad26.03.2010 20:06

Cel mai bine sa nu ia Dinamo campionatul,noi sa nu prindem nici un loc de cupa europeana si sa plece ciobanul asta infect.VINDE PLEACA MORIII!!

EPE26.03.2010 20:22

Propun ca dupa astfel de meciuri sa se scada puncte in clasament.

rLz26.03.2010 20:26
Propun ca dupa astfel de meciuri sa se scada puncte in clasament.

Cred ca e cea mai geniala idee pe care am auzito de mult timp... +1 !

Daniel-Ionut26.03.2010 20:26

Sa imi bag sutu'...

Tatarusanu - 5,5 (pentru ca nu a avut ce sa apere)

Golanski - 4

Parpas - 4,5

Jelev - 4,5

Emeghara - 5

Szekely - 4

Ov. Petre - 4

Tanase - 3,5

Nicolita - 4

Stancu - 4,5

Kapetanos - 5

Karamian - 3,5

Surdu - 3,5

Toja - 4

S.Mariuss26.03.2010 20:26

V.P.M

radusteaua2326.03.2010 20:27

Becali: "A fost circ! Nu mă mai uit niciodată la fotbal!" noi vrem sa nu te mai vedem niciodata

 

ALERTA! Stancu, Toja, Ovidiu Petre si Golanski rateaza meciul cu FC Brasov! sper sa ne bata PLEACA CIOBANEEE

 

 

TREZITIVA ODATA DACA NU NE UNIM TOTI SUPORTERI NU VOM SCAPA NICIODATA DE ACEST CIOBAN

*Alecs*26.03.2010 20:29
Becali: "Nu pot să am emotii la meciul cu Pandurii, jocul Stelei va incinta ochiul"

 

O adevarata placere acest meci.

rAzVaN4sTeAuA26.03.2010 20:29

un meci din nou anemic...cum au fost de altfel toate meciurile Stelei in ultima perioada :(... Stoichita OUT !!! Oli sau Bergodi back...mie dor de Steaua :(

Vlad Bogdan26.03.2010 20:36

Pleaca din Ghencea!

In minutul 15 am mutat pe dansez, plm ..

dalexandru2026.03.2010 20:41

Stoichita, in incheierea conferintei de presa: " ...asta e povestea meciului din aceasta seara: am pregatit ceva si a iesit altceva...".

red&blue_boy26.03.2010 20:43
Propun ca dupa astfel de meciuri sa se scada puncte in clasament.

 

 

Pai cam asa ar trebui dupa un asemenea meci...Penibil!!!

«12345»