FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Unirea Urziceni - Steaua 2-2 (1-1)

«123459»
Virgil03.03.2010 14:05

Ne arbitreaza Ardealul:

 

A: Balaj Pavel Cristian (Baia Mare - Maramureș)

A1: Szekely Zoltan (Baia Mare - Maramureș)

A2: Onicaș Ioan (Zalău - Sălaj)

R: Dumitru Robert George (Brașov - Brașov)

Obs: Grigorescu Nicolae (Timișoara - Timiș)

Obs: Dancu Mircea (Sibiu - Sibiu)

 

E clar, se termina la egalitate.

 

MoWeed03.03.2010 14:13

On-topic: In cel mai bun caz o sa se termine egal, desi prevad o victorie a urziceniului...

 

 

 

Off-topic: Adevaratilor!(ma refer la cei care considera ca stelismul e o "boala" specifica numai zonei Bucurestiului)

danimarcu03.03.2010 18:14
Ne arbitreaza Ardealul:

 

A: Balaj Pavel Cristian (Baia Mare - Maramureș)

A1: Szekely Zoltan (Baia Mare - Maramureș)

A2: Onicaș Ioan (Zalau - Salaj)

R: Dumitru Robert George (Brasov - Brasov)

Obs: Grigorescu Nicolae (Timisoara - Timiș)

Obs: Dancu Mircea (Sibiu - Sibiu)

 

E clar, se termina la egalitate.

Daca am fi hatri,sau din alta tabara am putea spune ca asistentii astia or fi rude cu jucatori stelisti.Si ca bate Steaua...

 

shack3r03.03.2010 18:40
De ce nu puteti sa va uitati la meci de la gazde? poate din cauza vostra ar putea sa ramanem afara noi astia care merge la toate dleplasarile care am facut 15 ore pe drum de la Cluj la Bucuresti.

 

Dar tu de ce nu poti sa te uiti la meci de la gazde ? E fix aceeasi chestie .

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE03.03.2010 20:33
Dar tu de ce nu poti sa te uiti la meci de la gazde ? E fix aceeasi chestie .

 

Macar eu merit ceva, merg strig peste tot unde merg, imi risc sanatatea pentru Steaua.

RobYnho03.03.2010 20:51
Macar eu merit ceva

 

Evident, dupa ce facem ceva, asteptam recompensa. Doar e meritul nostru, nu ? Meritam ceva.

Ca si curvele.

shack3r03.03.2010 21:13
Macar eu merit ceva, merg strig peste tot unde merg, imi risc sanatatea pentru Steaua.

 

Da,dar nu toti au posibilitatile tale . Eu vreau sa fiu in peluza Stelei pentru ca vreau sa incerc sa ma bucur la golurile Stelei,vreau sa cant pt Steaua si vreau sa contest ciobanu' . Din tribuna nu prea se poate . Dar ma rog,vorbim si noi ca sa ne aflam in treaba .

ganjanas04.03.2010 14:07

a facut cineva rost de bilete la Urziceni ??????????? s-a organizat ceva????????? vreau sa merg si eu in deplasare!!!!

Stanici04.03.2010 16:27
a facut cineva rost de bilete la Urziceni ??????????? s-a organizat ceva????????? vreau sa merg si eu in deplasare!!!!

 

Ma. Nu ai observat ca iti dispar postarile de acest gen? De data asta nu o sterg. Dar potoleste-te, odata!

liquid squad04.03.2010 20:10
Pariez ca urmatorul va fi dintre Piturca, Popa si Grigoras cel mai tare din oras, in ordine.

 

Piturca nu mai vine la Steaua.Popa si Grigoras nu au stofa de Steaua poate vine MASA sa antreneze echipa asa nu se mai baga peste ei:))

Lari05.03.2010 07:53

Ionut Popa a afirmat in dese randuri nu numai ca echipa sa preferata e Steaua, dar si ca e convins ca s-ar intelege cu Becali... :unsure:

 

Grigoras a declarat de multe ori ca nici nu se pune problema sa vina la o echipa a carui patron se baga peste antrenor.

MoWeed05.03.2010 08:26

Asa umil cum statea Stoichita la conferinta aia de presa, nu cred ca mai gaseste

CiprianPH05.03.2010 09:33

Si cu biletele cum ramane?...fiecare pe barba lui?

Baietii de la Urziceni...postati si voi niste informatii...care este sectorul pentru oaspeti, cat costa biletele si care e programul caselor de bilete.

 

Multumesc.

matican05.03.2010 09:34

MECIUL Unirea Urziceni - Steaua SE TRANSMITE PE DIGISPORT!

PENTRU CEI CARE NU PRIND DIGISPORT EXISTA O ALTERNATIVA :

VEZI MECIUL AICI LIVE!!!

 

HAI Steaua!

Judy05.03.2010 13:36

din punctul meu de vedere BATEM Unirea!

 

numai e aceeasi forta ca in campionatu' trecut..

 

parerea mea!

 

SCOR 0-1 [0-2]

radusteaua2305.03.2010 18:27

Mihai Stoica: "Suporterii din Peluza Sud nu vor avea acces duminica

dayra05.03.2010 18:35
Mihai Stoica: "Suporterii din Peluza Sud nu vor avea acces duminica

 

 

:finger: jijiiiiiiii

radusteaua2305.03.2010 19:05

CE FACE Gigi ??? :D

SuperstaR1805.03.2010 19:26
CE FACE Gigi ??? :D

 

Puge Sula!

Aa... sau ceva de genul asta? :D

sirFlorin05.03.2010 20:06
Puge Sula!

alta copilarie gen "guie migi"...

Avanti06.03.2010 11:50
Cum pot sa imi iau bilet in sectorul suporterilor stelisti ? Ca eu sunt din Urziceni si aici nu se dau bilete in sectorul respectiv .

O sa gasesti la bisnitari.:D:D

Daniel-Ionut06.03.2010 13:41

Sa vedem daca se joaca meciul pana la urma... deoarece am auzit ca terenul este impracticabil.

David06.03.2010 16:14

Am inteles ca vor juca de la volanul unor Hummeruri.

liquid squad06.03.2010 16:33
Mihai Stoica: "Suporterii din Peluza Sud nu vor avea acces duminica

 

Nu ma asteptam la asa ceva din partea lui MM.

senzor0006.03.2010 16:37

Dar la ce te asteptai de la o jigodie cu doua fete?Ala e la fel de stelist ca si Corsicanu'...

«123459»