Lasati-l, ma, omul e un fost utilizator al siteului, catalin_berceni pe numele sau. Daca il bagati prea mult in seama, vi se urca in cap.
Yey ...my old enemy
inca te deranjeaza prezenta mea? naspa...
Bai free_steaua.
Gandind prin absurd ca strangi oameni ,te duci , canti impotriva ungurilor.
Tu iti dai seama ce amenzi si ce dosare penale luati?
Daca s-a facut atat scandal pentru un banner la meciul cu Ujpest, pentru un mars ce crezi ca s-ar intampla?
S-a facut pentru ca acel mesaj a fost "nestimtit" dar adevarat. Eu nu o sa fac nimic pe stadioane. Nu trebuie sa le fac bennere, cand o sa auda muzica nationalista romana prin Odorhei sau prin SF Gheorghe si ceva oameni ascultand, doar ei pot face pasul gresit....noi suntem in Romania si deocamdata putem sa ridicam drapelul oriunde in tara asta. Din cate nu s-a auzit prin presa, primarul din SF Gheorghe a scos drapelul de la primarie pentru ca Tribunalul European a considerat ca nu este obligatoriu.
Nu mai vorbesc de proiectele privind limba maghiara in tinutul secuiesc.
Pt oameni ca astia trebuie sa existe si cineva care sa le reaminteasca pe ce meleaguri sunt ei acum.
Cat despre sanctiuni, o sa ne limitam doar la deranjarea linistii publice in actiunile oficiale.In restul o sa riscam mai mult, dar o sa ne gandim de 10 ori inainte.