FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vancouver 2010

«12345»
Maye24.02.2010 22:21

Primul sfert:

 

SUA - Elvetia 2-0.

 

 

La 2:30 se va juca marele meci Canada - Rusia.Asa ceva nu se pierde.

f234567k24.02.2010 22:37

Cum se intampla peste tot.. adevarata finala e mereu prin sferturi.

 

Canada bate rusiaaaaa!

Maye24.02.2010 22:39

Da ba , sa castige Canada , dar tu nu vezi , ca iar iei somn.

f234567k24.02.2010 23:15

Vezi ca te cauta Satan.

Maye24.02.2010 23:19

Sa vina , sa vina :D , numai ca vine numai dimineata la 7 .

Maye25.02.2010 01:19

Canada - Rusia 4-1 dupa prima repriza.

Absolut magistral!

f234567k25.02.2010 01:51

"Canada matura pe jos cu cea mai buna echipa a Rusiei din ultimii 20 de ani"

"Cel mai frumos meci de hochei pe care l-am comentat vreodata"

 

Asta spune totul...

Maye25.02.2010 02:03

Canada - Rusia 7-3 dupa repriza secunda.

 

E pacat sa dormi si sa pierzi un asemenea meci.

f234567k25.02.2010 02:51

Gata. 7-3. Acum sper la o finala Canada-USA.

Maye25.02.2010 02:53

Final Canada - Rusia 7-3 si canadienii inving rusii la Olimpiada dupa 50 de ani si se califica in semifinale.

 

SUUUUUUUUUUUUPERB!

olfgob25.02.2010 05:13

FINLANDA-Cehia 2-0 cu un minut inainte de final.Hai cu aurul Suomi!!! :beer2::thumbup:

Maye25.02.2010 11:57

Celelalte 2 sferturi :

 

Finlanda - Cehia 2-0

Suedia - Slovacia 3-4

 

Semifinalele :

 

SUA - Finlanda

Canada - Slovacia

olfgob26.02.2010 01:36

Pt fanii Canadei-au luat aurul la hochei...feminin,iar Finlanda bronzul.La masculin facem schimb de medalii,nu? :naughty:

Maye26.02.2010 07:04
Pt fanii Canadei-au luat aurul la hochei...feminin,iar Finlanda bronzul.La masculin facem schimb de medalii,nu? :naughty:

Nu se poate :D

Maye26.02.2010 23:40
SUA a invins Finlanda cu 6-1 si s-a calificat in finala.
f234567k26.02.2010 23:45

Mi-a iesit favorita afara din concurs... Acum sper doar sa nu castige Canada

Maye26.02.2010 23:54

Canada va castiga.E cea mai buna echipa.

sabin130727.02.2010 00:03

Nu am cum sa tin vreodata cu SUA, deci prefer sa ia aurul infumuratii canadieni.

MoWeed27.02.2010 00:06

Atata timp cat si-o iau nesuferitii aia de americani, poate sa castige si Burkina Faso din partea mea...

Maye27.02.2010 00:09

Bravo mai Sabine , ai o logica buna.

Sunt convins ca si in politica gandesti tot asa bine.

f234567k27.02.2010 00:13

De ce sunt ma nesuferiti Americanii(la hochei)? Preferi sa castige astia care cred ca li se cuvine lor totul doar pt ca au inventat ei hocheiul...

sabin130727.02.2010 00:13

@Maye

Doamne fereste sa ajung sa gandesc ca tine politica! :))

Da´ sa nu devenim offtopic, mi-e clar cum vezi tu politica si nu cred ca mai sunt sperante in legatura cu asta. Na, nimeninu-i perfect. :)

 

@f234567k

Nu am tinut si nu o sa tin niciodata cu americanii (discutia e lunga si n-are rost aici, poate cu alta ocazie) la niciun sport, joc, lupta, duel, razboi, never ever, indiferent cu cine ar juca. Cum Canada pare singura capabila sa-i invinga rezulta ca-i prefer pe artari chiar daca sunt asa de ingamfati.

MoWeed27.02.2010 00:15

@f234567k

 

Eu ii consider pe americani nesuferiti ca si popor. Consider ca singura diferenta dintre ei si rusi este faptul ca rusii sunt mai salbatici, atata tot.

Si normal ca aceasta antipatie s-a extins si in cazul sportului

Maye27.02.2010 00:19
De ce sunt ma nesuferiti Americanii(la hochei)? Preferi sa castige astia care cred ca li se cuvine lor totul doar pt ca au inventat ei hocheiul...

Si pentru ca sunt cei mai buni.In frunte cu Crosby.

 

Sabine , lasa ma ... trece timpul si imi dai mie dreptate.

f234567k27.02.2010 00:23
Si pentru ca sunt cei mai buni.

Inca mai esti rosu de la palma primita in grupe :kisstogether:

«12345»