canada castiga ![]()
canada castiga ![]()
Ce tipa idiotul ala de comentator. ![]()
A zis Maye ca da de baut la tot forumul dupa finala daca o sa castige Canada.
Ce tipa idiotul ala de comentator.![]()
pai vrei sa fie trist?
Frumos Crosby , simteam ca va marca.
Canada a 14-a oara cea mai buna din lume!
A zis Maye ca da de baut la tot forumul dupa finala daca o sa castige Canada.
Si ma si tin de cuvant ba!
ti-am zis din grupe , cand erau la greu ca vor castiga!
Ti se vedeau frunzele de la morcovi la 2-2!
Nu , pentru ca nu a durat mult ![]()
O sa vina si vremea suomi-ului
Daca o sa apara din lacurile alea vreun Crosby sau macar vreun Ovechkin ![]()
superb meciul
Si ma si tin de cuvant ba!
pai vezi k vineri mergem la BV, pt meciul cu fenestela, te asteptamcu vinu ala rosu !! o tuica, palinca ceva.. k abea la 3 jumate dim mai avem tren
Vin , sange , rosu!
macar vreun Ovechkin![]()
Numai numele a fost de el la editia asta.
Da , asa e.A jucat foarte slab , dar daca e sa o luam asa , nici Crosby nu a facut o Olimpiada senzationala.
Toata lumea o sa-si aminteasca golul de aur la el ![]()
Si totusi FINLANDA!!!!atit ghinion au baietii astia....da,stiu o sa imi sariti in cap cu 6-0 in prima repriza(minutul 15 sau ceva pe acolo) ei sunt cei care sunt acolo sus tot timpul.un soi de Milan a(al) hocheiului.SUOMI!!!!! ![]()
Toata lumea o sa-si aminteasca golul de aur la el![]()
Pai asta l-a scos.
Asa cum spunea si comentatorul de la tvr, subiectiv probabil ca si mine: s-a facut dreptate, Canada a castigat aurul.
Daca ne gandim ca din 30 de milioane de locuitori 500 000 sunt hocheisti legitimati, cam asa e.