FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vancouver 2010

«1345»
AG28.02.2010 22:50

canada castiga :D

BAF-kimi28.02.2010 22:54

Ce tipa idiotul ala de comentator. :|

f234567k28.02.2010 22:57

A zis Maye ca da de baut la tot forumul dupa finala daca o sa castige Canada.

Maye28.02.2010 22:57
Ce tipa idiotul ala de comentator. :|

pai vrei sa fie trist?

Frumos Crosby , simteam ca va marca.

Canada a 14-a oara cea mai buna din lume!

 

A zis Maye ca da de baut la tot forumul dupa finala daca o sa castige Canada.

Si ma si tin de cuvant ba!

ti-am zis din grupe , cand erau la greu ca vor castiga!

f234567k28.02.2010 23:00

Ti se vedeau frunzele de la morcovi la 2-2!

Maye28.02.2010 23:01

Nu , pentru ca nu a durat mult :D

f234567k28.02.2010 23:08

O sa vina si vremea suomi-ului

Maye28.02.2010 23:09

Daca o sa apara din lacurile alea vreun Crosby sau macar vreun Ovechkin :D

crx28.02.2010 23:13

superb meciul

AG28.02.2010 23:17
Si ma si tin de cuvant ba!

 

pai vezi k vineri mergem la BV, pt meciul cu fenestela, te asteptamcu vinu ala rosu !! o tuica, palinca ceva.. k abea la 3 jumate dim mai avem tren

Maye28.02.2010 23:23

Vin , sange , rosu!

f234567k28.02.2010 23:41
macar vreun Ovechkin :D

Numai numele a fost de el la editia asta.

Maye28.02.2010 23:43

Da , asa e.A jucat foarte slab , dar daca e sa o luam asa , nici Crosby nu a facut o Olimpiada senzationala.

f234567k01.03.2010 00:15

Toata lumea o sa-si aminteasca golul de aur la el :)

olfgob01.03.2010 01:48

Si totusi FINLANDA!!!!atit ghinion au baietii astia....da,stiu o sa imi sariti in cap cu 6-0 in prima repriza(minutul 15 sau ceva pe acolo) ei sunt cei care sunt acolo sus tot timpul.un soi de Milan a(al) hocheiului.SUOMI!!!!! :clap:

Maye01.03.2010 04:48
Toata lumea o sa-si aminteasca golul de aur la el :)

Pai asta l-a scos.

sabin130701.03.2010 09:00

Asa cum spunea si comentatorul de la tvr, subiectiv probabil ca si mine: s-a facut dreptate, Canada a castigat aurul.

Daca ne gandim ca din 30 de milioane de locuitori 500 000 sunt hocheisti legitimati, cam asa e.

Maye01.03.2010 14:59

Era pacat de Olimpiada asta sa nu castige Canada :D

 

View the vancouver2010.com medals' table

«1345»