pe tine nu te ar deranja sa te injure cineva? sau un prietem (jucator) la care ti :?: nu i ai da vreo doua ? sau tu l ai aplauda?
Neam-prostia trebuie tratata ca atare. Daca 10.000 de oameni te injura, cum procedezi ? Dai fiecaruia cate un pumn? Trebuie sa le fii superior prin atitudine (dialog), nu prin violenta. Este insa pacat ca un moment de necugetare a dus la acea scena reprobabila, in care MM a procedat ca un OM, nu ca un CONDUCATOR DE CLUB de talia Stelei.
Probabil Radu Ion ala sau cum il chema...nu era la prima abatare...poate asa facea mereu...il injura pe Dica si injura conducerea...si l-a scos din pepeni pe MM.
