N-am auzit de Benni ala...E ceva de el?
N-am auzit de Benni ala...E ceva de el?
Benni McCarthy e fostul golgeter al lui Porto , in sezonul in care au castigat Liga Campionilor.
Atacant bun , dar care nu s-a adaptat total in Anglia si a mai avut si probleme medicale.
Parca'i African?are ceva istorie...nu mai e la tinerete....
E din Africa de Sud
E sud african si are 32 de ani.
Acu am vazut ca a fost imprumutat Gudjohnsen.Ala e jucator.Din cate stiu,poate juca si mijlocas.Si acum imi reamintesc golul din foarfeca.WOW!
Acu am vazut ca a fost imprumutat Gudjohnsen.Ala e jucator.
Mai bun e McCarthy de cat Gudjohnsen la ora actuala.
O sa faca treaba buna la West Ham!
Mcharty ala e atacant pe cand Gudjohnsen e atacant,si attacking midfielder(un fel de Dica sau Gerrard).
Ala are 32 de ani Gudjohnsen 31.Deci,GUDJOHNSEn mai are timp sa arate ce poate.Are si ceva tehnica.
Pai cum faci ma tu comparatia intre astia 2, daca nici macar nu ai auzit de McCharty ![]()
Alte transferuri finalizate:
Daniel Cousin , a fost imprumutat de Hull City la Larissa , in Grecia , pana la vara.
http://www.hullcityafc.net/page/NewsDetail...1951840,00.html
S-a confirmat : Mancini , imprumutat pana la vara la Milan de la Inter.
http://www.acmilan.com/NewsDetail.aspx?idNews=115725
Keirisson de la Barcelona la Fiorentina , pana in vara.
http://it.violachannel.TV/dettaglio-news/i...-keirisson.html
Asier del Horno , imprumutat de Valencia la Valldolid , pana in vara.

Marcelon Moreno va juca la Wigan Athletic , imprumutat de Sahtior Donetk pana la vara.

Multe transferuri in ultima zi
Posibil sa se mai realizeze cateva , deoarece dead line-ul difera de la tara la tara.
De exemplu in Scotia are dead line la noapte la ora 00.
Apropo de Scotia , Celtic insista pentru Robbie Keane de la Spurs.
Sa vedem ce se va mai realiza.
Alan Hutton a fost imprumutat de Tottenham la Sunderland pana la vara.
http://www.tottenhamhotspur.com/news/artic...tton010210.html
David Healy a fost imprumutat de Sunderland la Ipswich Town , in Championship , pana la vara.
http://www.safc.com/news/20100201/healy-jo...2256213_1952028
Multe transferuri in ultima zi
Pentru ca au stat ca fraierii pana in ultima zi...
Nu pentru ca au stat ca fraierii ci pentru ca altfel se negociaza in ultima instanta , cu un dead line aproape.
Pit ala a ajuns in B.
Mijlocasul defensiv al celor de la AC Parma , McDonald Mariga , a semnat cu Inter pentru 4 ani.
Luis Antonio Jimenez a fost imprumutat de Inter la Parma , in contul achizitiei lui Mariga.
http://inter.it/aas/news/reader?N=47198&L=it
Mido a ajuns la West Ham , imprumutat de la Middlesbrough.
http://goal.com/en/news/9/england/2010/02/...month-loan-deal
Wha'???Prea multe transferuri intr'o singura zi!
McDonald Mariga
E cumva tigan?
![]()
Kenyan
Mijlocasul defensiv al celor de la AC Parma , McDonald Mariga , a semnat cu Inter pentru 4 ani.Luis Antonio Jimenez a fost imprumutat de Inter la Parma , in contul achizitiei lui Mariga.
http://inter.it/aas/news/reader?N=47198&L=it
Mido a ajuns la West Ham , imprumutat de la Middlesbrough.
http://goal.com/en/news/9/england/2010/02/...month-loan-deal
Mcdonald ala mai e si negru..
Sebastian Dubarbier s-a transferat la Lorient , in Ligue 1.
Argentineanul a semnat pe 4 ani.
Bai da'i dracu ca's prea nebuni astazi cu transferurile!
E ultima zi de transfer.
p.s. Ieri a fost. Ieri au semnat cluburile. Acum semneaza jucatorii si se muta.