voi toti care spuneti ca sa pierem , amarat de egal, nu avem sanse,.........etc., nu sunteti suporterii Stelei. uite ca suntem pe primul loc la finalul turului, echipa joaca bine de cand a venit Stoichita, lasatil pe Gigi Becali ca o sa plece el odata. un suporter adevarat mereu vrea victoria de la echipa sa si o sustine. voi numa sa pierdem si huuu Becali.. de ce sa nu sustinem Steaua???![]()
Din pacate, acesti asa-zisi suporteri in prostia lor cred ca il fac pe 'cioban' sa plece. Acest lucru nu se va intampla, fara ca cineva sa scoata din buzunar cel putin 30 mil. euro, atat cat spune Gigi ca a cheltuit. Becali are un psihic extrem de puternic si acele injuraturi nu-l mai afecteaza catusi de putin. In schimb, ii afecteaza pe jucatori, implicit jocul echipei.
