FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - FC Twente Enschede 1-1 (1-1)

«12345»
David14.12.2009 19:35

In meciul asta o vom incasa serios.

The Game14.12.2009 22:16

Pe stadion clar nu o sa merg...avand in vedere ca dupa meciul cu Vaslui am fost si eu interzis...dar doar ca un pronostic presimt ca o sa fie un egal plicticos,avand in vedere ca ambele echipe nu prea mai au pentru ce lupta,situatia fiind ca si rezolvata in grupa.

 

CINE MORTII MA-TII ESTI/UN OIER IN Bucuresti/MU.IE Jiji!!

vinde pleaca mori15.12.2009 09:39

nu o sa se mai joace din cauza zapezi :)) am plecat sa colindam domn domn sa=nalatam lu Gigi **** sai dam domn domn sainaltam :X:X:X

 

daca nu sunt interzis dupa meciu cu inter "Milan":)):))):))) voi prezent :X:X:X:X:X

David15.12.2009 11:16

Ce zapada ma?

Astristul15.12.2009 11:52

La tine n-a nins?

ionel_9415.12.2009 12:32

ar fi bine ca Steaua sa castige pentru a pleca cu fruntea sus din competitie si eu cred ca o va face forza Steaua :oleole:

r3fl3x15.12.2009 13:39
ar fi bine ca Steaua sa castige pentru a pleca cu fruntea sus din competitie si eu cred ca o va face forza Steaua :oleole:

 

Steaua ar fi cu fruntea sus daca ar pleca Becali

David15.12.2009 13:55

Eu sunt optimist.Luam sub 3 boabe.Poate reusim si un sut la poarta.

 

LE.Poate castig si la 6/49.

radusteaua2315.12.2009 15:07

se amana din cauza zapezi:)))))

KERATOCONUS15.12.2009 15:36
se amana din cauza zapezi:)))))

 

 

Nu se amana meciul din cauza zapezii, deoarece stadionul "Steaua" are sistem electric de incalzire a gazonului. :bananadance:

Astristul15.12.2009 15:44

Pai si atunci:

Panduru: "Dacă o ține tot așa afară, nu cred că putem juca joi cu Twente"

de ce spune asta?

KERATOCONUS15.12.2009 16:01

Poate ca Pandi a uitat de acest aspect sau, s-o fi stricat sistemul de incalzire a gazonului. :hmmm:

radusteaua2315.12.2009 16:14

chiar daca nu se amananu vine nimeni la meci nu cred ca o sa fie mai multi de 5 sute de suporteri pe gerru asta

kaymack15.12.2009 16:18

iar offtopic :D daca vin cu o copie dupa buletin pot sa cumpar bilet si sa intru la meci?

 

KERATOCONUS15.12.2009 16:26
iar offtopic :D daca vin cu o copie dupa buletin pot sa cumpar bilet si sa intru la meci?

 

Din cate stiu eu...nu.

 

Bilete Steaua - FC Twente:

 

http://www.steauafc.com/ro/articole/bilete_steaua_twente/

vinde pleaca mori15.12.2009 17:47

si cum spuneam merge cineva la meci ?

Daniel-Ionut16.12.2009 07:27
Nu se va juca din cauza zapezii. :rolleyes:

 

Cum spuneam... mai e pana maine la ora meciului :D

red&blue_boy16.12.2009 08:33

Daca nu,oricum curata Jiji cu Argaseala terenul de zapada cu lopatica ! :D

vinde pleaca mori16.12.2009 08:40

Argaseala si Gigi sa ii futa poponari ;) ........ lasa ca nu mai dau ei la zapada ca ii fute tot stadionu de data asta

Vlad Bogdan16.12.2009 08:58

Cine ti-a dat ma acces la net? :ce_oameni:

Daniel-Ionut16.12.2009 10:13
si cum spuneam merge cineva la meci ?

 

500 de bilete vandute... :blink:

Virgil16.12.2009 13:25
143.jpg
David16.12.2009 13:29

"Speriati de zapada care a acoperit Bucurestiul, oficialii din Ghencea au apelat la un grup de detinuti pentru a curata terenul

 

thumb_size1.jpg

Antrenamentul stelistilor a durat doar 15 minute, din cauza ninsorii abundente care a acoperit terenul din Ghencea.

Speriati de posibilitatea ca meciul cu Twente sa fie amanat din cauza conditiilor meteo nefavorabile, oficialii stelisti au apelat la un grup de detinuti pentru a curata zapada de pe teren.

Gazonul de pe terenul central din Ghencea este acoperit complet cu zapada si, desi dispune de incalzire, daca va continua sa ninga, s-ar putea ca la ora meciului oficialii sa aiba parte de surprize neplacute.

Despre acest subiect, Toja a vorbit astazi in ProSport si si-a exprimat ingrijorarea:

"Sa speram ca terenul o sa fie bun si nu o sa jucam pe zapada", spera Toja inainte de meciul cu Twente din Europa League.

Meciul cu Twente nu este atat de intersant pentru fani, probabil din cauza ca Steaua nu mai are nicio sansa la calificare, insa si vremea extrem de proasta a indepartat suporterii de casele de bilete. Prognoza meteo arata ingrijorator - la ora meciului s-ar putea sa fie chiar si -8 grade Celsius."

 

prosport.

 

Fosti colegi cumva?

KERATOCONUS16.12.2009 14:05

Ce disperare pe actualii conducatori din Ghencea! S-au depus pe gazon doi centimetri de zapada, iar astia dau din colt in colt disperati ca meciul se poate amana, desi terenul e prevazut cu sistem de incalzire electrica. Tin minte meciul din grupa ligii campionilor, impotriva celor de la Juventus Torino, cand am facut zero la zero pe un gazon complet acoperit de zapada, iar atunci chiar a nins serios, juventinii neputand ateriza pe aeroportul din Romania din cauza conditiilor meteorologice nefavorabile, adica era zapada cat casa, nu flinticul asta care a cazut ieri peste tara noastra.

Astristul16.12.2009 14:42
"Speriati de zapada care a acoperit Bucurestiul, oficialii din Ghencea au apelat la un grup de detinuti pentru a curata terenul

 

Saracie mare in Ghencea .... Au apelat la detinuti pentru ca aia lucreaza pe gratis! :rolleyes:

 

VPM ciobane!

«12345»