In meciul asta o vom incasa serios.
In meciul asta o vom incasa serios.
Pe stadion clar nu o sa merg...avand in vedere ca dupa meciul cu Vaslui am fost si eu interzis...dar doar ca un pronostic presimt ca o sa fie un egal plicticos,avand in vedere ca ambele echipe nu prea mai au pentru ce lupta,situatia fiind ca si rezolvata in grupa.
CINE MORTII MA-TII ESTI/UN OIER IN Bucuresti/MU.IE Jiji!!
nu o sa se mai joace din cauza zapezi
am plecat sa colindam domn domn sa=nalatam lu Gigi **** sai dam domn domn sainaltam :X:X:X
daca nu sunt interzis dupa meciu cu inter "Milan"![]()
))
) voi prezent :X:X:X:X:X
Ce zapada ma?
La tine n-a nins?
ar fi bine ca Steaua sa castige pentru a pleca cu fruntea sus din competitie si eu cred ca o va face forza Steaua ![]()
ar fi bine ca Steaua sa castige pentru a pleca cu fruntea sus din competitie si eu cred ca o va face forza Steaua![]()
Steaua ar fi cu fruntea sus daca ar pleca Becali
Eu sunt optimist.Luam sub 3 boabe.Poate reusim si un sut la poarta.
LE.Poate castig si la 6/49.
se amana din cauza zapezi:)))))
se amana din cauza zapezi:)))))
Nu se amana meciul din cauza zapezii, deoarece stadionul "Steaua" are sistem electric de incalzire a gazonului. ![]()
Pai si atunci:
Panduru: "Dacă o ține tot așa afară, nu cred că putem juca joi cu Twente"
de ce spune asta?
Poate ca Pandi a uitat de acest aspect sau, s-o fi stricat sistemul de incalzire a gazonului. ![]()
chiar daca nu se amananu vine nimeni la meci nu cred ca o sa fie mai multi de 5 sute de suporteri pe gerru asta
iar offtopic
daca vin cu o copie dupa buletin pot sa cumpar bilet si sa intru la meci?
iar offtopicdaca vin cu o copie dupa buletin pot sa cumpar bilet si sa intru la meci?
Din cate stiu eu...nu.
Bilete Steaua - FC Twente:
si cum spuneam merge cineva la meci ?
Nu se va juca din cauza zapezii.![]()
Cum spuneam... mai e pana maine la ora meciului ![]()
Daca nu,oricum curata Jiji cu Argaseala terenul de zapada cu lopatica ! ![]()
Argaseala si Gigi sa ii futa poponari
........ lasa ca nu mai dau ei la zapada ca ii fute tot stadionu de data asta
Cine ti-a dat ma acces la net? ![]()
si cum spuneam merge cineva la meci ?
500 de bilete vandute... ![]()

"Speriati de zapada care a acoperit Bucurestiul, oficialii din Ghencea au apelat la un grup de detinuti pentru a curata terenul
![]()
Antrenamentul stelistilor a durat doar 15 minute, din cauza ninsorii abundente care a acoperit terenul din Ghencea.
Speriati de posibilitatea ca meciul cu Twente sa fie amanat din cauza conditiilor meteo nefavorabile, oficialii stelisti au apelat la un grup de detinuti pentru a curata zapada de pe teren.
Gazonul de pe terenul central din Ghencea este acoperit complet cu zapada si, desi dispune de incalzire, daca va continua sa ninga, s-ar putea ca la ora meciului oficialii sa aiba parte de surprize neplacute.
Despre acest subiect, Toja a vorbit astazi in ProSport si si-a exprimat ingrijorarea:
"Sa speram ca terenul o sa fie bun si nu o sa jucam pe zapada", spera Toja inainte de meciul cu Twente din Europa League.
Meciul cu Twente nu este atat de intersant pentru fani, probabil din cauza ca Steaua nu mai are nicio sansa la calificare, insa si vremea extrem de proasta a indepartat suporterii de casele de bilete. Prognoza meteo arata ingrijorator - la ora meciului s-ar putea sa fie chiar si -8 grade Celsius."
prosport.
Fosti colegi cumva?
Ce disperare pe actualii conducatori din Ghencea! S-au depus pe gazon doi centimetri de zapada, iar astia dau din colt in colt disperati ca meciul se poate amana, desi terenul e prevazut cu sistem de incalzire electrica. Tin minte meciul din grupa ligii campionilor, impotriva celor de la Juventus Torino, cand am facut zero la zero pe un gazon complet acoperit de zapada, iar atunci chiar a nins serios, juventinii neputand ateriza pe aeroportul din Romania din cauza conditiilor meteorologice nefavorabile, adica era zapada cat casa, nu flinticul asta care a cazut ieri peste tara noastra.
"Speriati de zapada care a acoperit Bucurestiul, oficialii din Ghencea au apelat la un grup de detinuti pentru a curata terenul
Saracie mare in Ghencea .... Au apelat la detinuti pentru ca aia lucreaza pe gratis! ![]()
VPM ciobane!