Cred ca vom bate recordul negativ de prezenta a spectatorilor la meciul asta. Se indeplinesc toate conditiile:
- nu mai avem nici o sansa de calificare
- este foarte frig in Bucuresti, -10 grade la ora meciului, vant puternic, posibil ninsoare.
- meciul se disputa incepand cu ora 22
- cei care ar fi putut trece peste primele 3 conditii expuse mai sus, sunt interzisi abuziv pe stadion.
