FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - FC Twente Enschede 1-1 (1-1)

«12345»
George Stan16.12.2009 15:20

Cred ca vom bate recordul negativ de prezenta a spectatorilor la meciul asta. Se indeplinesc toate conditiile:

- nu mai avem nici o sansa de calificare

- este foarte frig in Bucuresti, -10 grade la ora meciului, vant puternic, posibil ninsoare.

- meciul se disputa incepand cu ora 22

- cei care ar fi putut trece peste primele 3 conditii expuse mai sus, sunt interzisi abuziv pe stadion.

alex_costin8016.12.2009 19:08

cred ca nu se va juca din cauza vremii!

Dar aici il citez pe FANE cred ca mai bine ma duc sa colind:AM PLECAT SA COLINDAM.... MUWE LUI Jiji SAI DAM!

CINE SE ALATURA E BINE VENIT!E MOCCA,GRATIS SAU POATE CISTIGAM SI CEVA BANI! :bananadance::bananadance::bananadance:

Fan FC Steaua16.12.2009 19:23

Sau poate se va juca. Ii va incalzi Gigi cu niste lapte de oaie cald, niste chiloti/jambieri/cojoace de blana de oaie sub tricouri, papuci cu crampoane model dinacela de purta ciobanul inainte sa-l aresteze baietii buni... sau nu...

 

daca nu se va disputa meciul se considera ca au castigat olandezii?

KuzMaN16.12.2009 19:34
Sau poate se va juca. Ii va incalzi Gigi cu niste lapte de oaie cald, niste chiloti/jambieri/cojoace de blana de oaie sub tricouri, papuci cu crampoane model dinacela de purta ciobanul inainte sa-l aresteze baietii buni... sau nu...

 

daca nu se va disputa meciul se considera ca au castigat olandezii?

Se stabileste o alta data pentru disputarea partidei.

 

 

 

danimarcu16.12.2009 20:26

Ionut Rada dixit:

"Important este sa castigam cu Twente si sa incheiem acest an destul de bun cu o victorie in fata suporterilor."

Care an destul de bun?

Care suporteri?

red&blue_boy16.12.2009 21:14
Care an destul de bun?

Care suporteri?

 

 

Exact...Cat de trist...Lasa-ne Jiji !!!

Marius Peluza Nord16.12.2009 21:26
Spunetimi si mie unde sa mutat galeria Stelei la ce tribuna.. Ms mult.

 

2

Bombonel9416.12.2009 21:36
yulyan8916.12.2009 22:21

haideti maine toata lumea de la stadion sa-i cantam colinde tot meciul lui Jiji !!!!

 

Am plecat sa colindaaam

Dom Dom sa-naltam

Lu' Jiji m.ie sa-i dam

Dom dom sa-naltam

Lu' Jiji m.ie sa-i dam

Dom dom sa-naltam

 

Dom dom sa-naltam

Dom dom sa-naltam

Si-a veniit si Argaseala

Dom dom sa-naltam

Sa suga si el p.la

Dom dom sa-naltma

Sa suga si el p.la

Dom dom sa-naltam

 

Dom dom sa-naltam

Dom dom sa-naltam

 

 

Astristul17.12.2009 09:23
Ionut Rada dixit:

"Important este sa castigam cu Twente si sa incheiem acest an destul de bun cu o victorie in fata suporterilor."

Care an destul de bun?

Care suporteri?

Contrar tuturor asteptarilor Steaua, pardon Fc Steaua, e la egalitate de puncte cu locul 1 si 3 la finalul turului. Deci poate fi considerat un an bun din acest punct de vedere. ;)

red&blue_boy17.12.2009 09:26

Da,dar dupa ce am terminat campionatul trecut pe 6 si ne-am facut de ras in Europa League...Numai an prea bun nu poate fi...

vinde pleaca mori17.12.2009 09:46

merge cineva diseara la meci eu unu nu cred :(

red&blue_boy17.12.2009 10:14
merge cineva diseara la meci eu unu nu cred :(

 

Jiji cu Argaseala...Sa le-o dam la bot !

di_canio17.12.2009 10:49

Twente trebuie sa castige ca sa nu stea la mana meciului din turcia...O victorie scurta 1-0 sau 2-0 asta vad eu....ca nu va fi nici draqu pe stadion mi se pare normal, acum sunt -5 grade, diseara -10, trebuie sa fii masochist sau eschimos ca sa te duci....

Messi1017.12.2009 11:59
KERATOCONUS17.12.2009 12:28

Twente va fi incurajata la meciul cu Steaua de aproximativ 400 de suporteri

 

Aproximativ 400 de suporteri ai lui Twente vor face deplasarea la Bucuresti pentru meciul de joi, cu Steaua, a informat site-ul oficial al formatiei olandeze.

 

Fanii batavilor se vor intalni in Piata Constitutiei, de acolo urmand a fi escortati de fortele de ordine pana la stadionul Steaua.

 

Twente Enschede si-a sfatuit suporterii care vor face deplasarea la Bucuresti sa respecte indrumarile si deciziile Politiei, pentru a preveni eventualele incidente.

 

Partida Steaua Bucuresti - Twente Enschede, din grupa H a Ligii Europa, va avea loc joi, de la ora 22:05.

 

sursa: stelisti.ro

 

Huliganii! :thumbup:

klassen17.12.2009 12:28

la cat se inchid casele ?

KERATOCONUS17.12.2009 12:42
la cat se inchid casele ?

 

 

La ora 18:00.

Andrei-Cristian17.12.2009 12:46

Steaua - Twente 1-1 .. o scapa Zapada printre picioare @-)

400 de olandezi.. poate ne acopera si nu mai aude Jiji urarile de bine.. ar fi si pacat nu ? :wanker::bananadance:

SORIN=STEAUA=VIATA17.12.2009 13:44

voi toti care spuneti ca sa pierem , amarat de egal, nu avem sanse,.........etc., nu sunteti suporterii Stelei. uite ca suntem pe primul loc la finalul turului, echipa joaca bine de cand a venit Stoichita, lasatil pe Gigi Becali ca o sa plece el odata. un suporter adevarat mereu vrea victoria de la echipa sa si o sustine. voi numa sa pierdem si huuu Becali.. de ce sa nu sustinem Steaua??? :spank:

Stryker17.12.2009 13:50

Echipe probabile

Steaua: Zapata - Golanski, Ghionea, Rada - Nicolita, Bicfalvi, Toja, Szekely - Dayro, Kapetanos, Tanase

 

O fi el un meci fara miza, dar daca jucam 4-3-3 iar avem sanse sa pierdem , daca asta va fi asezarea

Nu stiu ce e cu toate experimentele astea la Stoichita , asa a facut praf si meciul cu sherifful , e chiar trist ca nu exista un fundas stanga competent de trebuie sa jucam cu Banel acolo ...

 

Dar cine stie poate ii iese de data asta si facem macar un egal de orgoliu care e si asa ranit

KERATOCONUS17.12.2009 13:59
voi toti care spuneti ca sa pierem , amarat de egal, nu avem sanse,.........etc., nu sunteti suporterii Stelei. uite ca suntem pe primul loc la finalul turului, echipa joaca bine de cand a venit Stoichita, lasatil pe Gigi Becali ca o sa plece el odata. un suporter adevarat mereu vrea victoria de la echipa sa si o sustine. voi numa sa pierdem si huuu Becali.. de ce sa nu sustinem Steaua???

 

Ca sa-ntrebe'...suporterii de rezultat.

bodanelu17.12.2009 14:06
voi toti care spuneti ca sa pierem , amarat de egal, nu avem sanse,.........etc., nu sunteti suporterii Stelei. uite ca suntem pe primul loc la finalul turului, echipa joaca bine de cand a venit Stoichita, lasatil pe Gigi Becali ca o sa plece el odata. un suporter adevarat mereu vrea victoria de la echipa sa si o sustine. voi numa sa pierdem si huuu Becali.. de ce sa nu sustinem Steaua??? :spank:

 

deci nu conteaza modul in care se obtine victoria.

la17.12.2009 14:11
voi toti care spuneti ca sa pierem , amarat de egal, nu avem sanse,.........etc., nu sunteti suporterii Stelei. uite ca suntem pe primul loc la finalul turului, echipa joaca bine de cand a venit Stoichita, lasatil pe Gigi Becali ca o sa plece el odata. un suporter adevarat mereu vrea victoria de la echipa sa si o sustine. voi numa sa pierdem si huuu Becali.. de ce sa nu sustinem Steaua??? :spank:

 

te-a impiedicat cineva pe tine sa sustii Steaua?!dute drate la stadion si striga free Jiji si incurajeaza echipa asta de rahat...daca noi nu vrem sa incurajam Steaua si sa il contestam pe Jiji e problema noastra...tu nu ai de unde sa sti prin ce trecem noi pentru ca tu vi doar la astfel de meciuri

crx17.12.2009 14:45
voi toti care spuneti ca sa pierem , amarat de egal, nu avem sanse,.........etc., nu sunteti suporterii Stelei. uite ca suntem pe primul loc la finalul turului, echipa joaca bine de cand a venit Stoichita, lasatil pe Gigi Becali ca o sa plece el odata. un suporter adevarat mereu vrea victoria de la echipa sa si o sustine. voi numa sa pierdem si huuu Becali.. de ce sa nu sustinem Steaua??? :spank:

 

pai cand veniti pe stadion de ce nu incurajati echipa, cine va opreste?

 

diseara vei veni la meci?

adevaratii suporteri vor binele echipei...........tu ai fii multumit sa fie Steaua pe locul intai, numai datorita valizelor,............eu nu as fi, prefer sa joace corect indiferent de rezultat.

 

iar diseara chiar daca vor fi -20 de grade, vom fii prezenti sa-l "incurajam" pe Jiji.

macar atat putem sa facem si pana una alta le suntem datori celor interzisi. RESPECT P.N. - P.S.

«12345»