FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Universitatea Craiova - Steaua 1-2 (1-1)

«1234»
tzunelustelistu07.12.2009 20:40

a fost blat clar, prea s-au lasat aia pe final in aparare

gio_stgloria07.12.2009 20:42

ba ai dreaq ce sunteti , voi si la victorie sunteti Gica contra.

Judy07.12.2009 20:43

contract pe 2 viati:))

domane a mancat rahat vorba lui RED-STAR =)

S A R P E07.12.2009 20:44

forta bai Steaua asta :steag_cruce_invers:

 

kata_roby07.12.2009 20:55

Zapata ! Zapata ! Zapata !

Virgil07.12.2009 20:55

Meci interesant, de care pe care, terminat cu victoria neanuntata a Stelei. Multumim Janos Szekeli. Prin golurile tale pe finalurile ultimelor doua meciuri ai adus 4 puncte Stelei. Multumim Kapetanos, fara golul tau victoria nu ar fi fost posibila. Ultimul caruia ii voi multumi este Zapata. Fara interventiile lui hotarate am fi primit mai multe goluri decat am marcat. Felicitari echipei.

red&blue_boy07.12.2009 20:58

Un meci in care poate mai echitabil era un egal...Zapata iar a facut un joc bun,Kapetanos la fel...Bine Szekely,i-a mai dat o data peste bot lui Jiji !Guie Migi !!!

sabin130707.12.2009 21:01
ba ai dreaq ce sunteti , voi si la victorie sunteti Gica contra.

Normal.

vlad07.12.2009 21:05

bravo baieti.

Ne intalnim la bamboo!

 

 

BAF-kimi07.12.2009 21:06

Forta Steaua! Traiasca nea Jiji! :)

Acum se gaseste si Szekely sa dea gol. :|

red&blue_boy07.12.2009 21:09

Forza Steaua ! M..e nea Jiji !!!

 

 

Marius07.12.2009 21:17

ce plm are secheli asta frate? ne da protestul peste cap?

Astristul07.12.2009 21:31

FORZA Steaua !!!

Acum ciobanel nu e multumit de joc, ca victoria oricum a sosit. :)

E a 2-a oara consecutiv cand Kapetanos si Szekely (!!!, iarasi in ultimul minut) ne aduc victoria. Trebuie cautat in statistici cand s-a mai intamplat lucrul asta, 2 victorii consecutive, cu acelasi scor, cu aceeasi marcatori! ;)

 

ce plm are secheli asta frate? ne da protestul peste cap?

 

Protestul o sa se transforme intr-un simplu balon de sapun daca Steaua va continua sa castige! :|

 

vlad07.12.2009 21:37
Protestul o sa se transforme intr-un simplu balon de sapun daca Steaua va continua sa castige! :|

 

Nea Gigi e cu noi!

Nea Gigi e cu noi! :wall:

sabin130707.12.2009 21:44
ce plm are secheli asta frate? ne da protestul peste cap?

Asa ma gandeam si eu. Cu toate ca e printre preferatii mei gesturile astea ale lui cu goluri decisive pe final nu ma incanta.

BAF-kimi07.12.2009 21:49

Ba, deci pe bune daca ii inteleg pe unii. Ei vor sa bata si echipa, sa plece si Jiji. :| Pai cum plm sa mai plece cacareaza ala daca echipa castiga? :| Probabil suporterii de rezultat se vor intoarce pe stadion, iar noi o sa fim din nou facuti huligani si drogati, ca avem ceva cu Jiji, ca suntem platiti, ca acum echipa merge bine. :ce_oameni:

Astristul08.12.2009 09:36

Multi, din pacate, nu inteleg acest aspect. :(

Fan FC Steaua09.12.2009 10:43

Se gandesc si la viitorul lor. Incearca sa joace cat mai bine ca sa le vina oferte si sa plece odata de langa Becali. Sper sa plece multi din jucatorii de baza. Sau macar Kapetanos, Szekely, Golanski si Zapata.

«1234»