FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Universitatea Craiova - Steaua 1-2 (1-1)

«1234»
Lari07.12.2009 18:28

Da o cautare pe gogu' cu TVonline si vei gasi o droaie de solutii. ;)

armanovici07.12.2009 18:34

Mi-e frica de olteni. Da tot raul spre bine.

 

Maye07.12.2009 18:38

Inca o infrangere spre marea victorie.

Lari07.12.2009 18:39

Nu cre'ca ne bat astia.

Raulredblue07.12.2009 18:41
Da o cautare pe gogu' cu TVonline si vei gasi o droaie de solutii. ;)

 

tot timpul dai cautari pe gugal dar de fiecare data imi gaseste numai tampenii de siteuri. oricum am rezolvat tot cu ajutorul fcsteaua.ro:D...am folosit unu din cele 3 linkuri care le aveti voi postate . multumesc

danimarcu07.12.2009 18:42

Eu astept cu mare scarba semnele lui Stoichita cu "ciocul mic". :spank:

Desi nu cred ca va avea ocazia astazi...

Judy07.12.2009 18:47

stie careva de ce Stancu nu este nici macar pe banca de rezerve?

Lari07.12.2009 18:56

Pentru ca l-a dezamagit pe Stoichita la Tiraspol? :huh:

razbunatoru'07.12.2009 18:59

vad ca nici campionatul nu mai vreti....atunci ce dracu vreti,degeaba il injurati daca lui nu prea ii pasa;trebuie sa gasim o variabila si sa-l gonim pe ciobanul din Ghencea ca altfel degeaba,nu rezolvam nimk!!!

tzunelustelistu07.12.2009 19:07

1-1 ...ce panarame

David07.12.2009 19:22

Ce aparare avem!

STELIST 8607.12.2009 19:22

ce antrenor.....e clar,Zapata cu kape sunt cei mai buni jucatori......in rest petarde si ''folise''

off...mi-e dor de Steaua.....

dap,avem o aparare..de tot....respectu'

red&blue_boy07.12.2009 19:27
stie careva de ce Stancu nu este nici macar pe banca de rezerve?

 

 

E accidentat...

 

Dupa un inceput destul de bun,iar nu mai jucam mare lucru...Era de asteptat...Noroc cu Zapata si Kapetanos...

tzunelustelistu07.12.2009 19:29

ce preluare pe Banel, nici Messi no facea paia, vai!=)))

Astristul07.12.2009 19:35
Ce aparare avem!

 

Super! Nu? :D

David07.12.2009 19:51

Comparativ cu ce aveam acum 2-3 ani.De fapt plm,sezonul trecut!

sabin130707.12.2009 20:00

Pronostic 7-7 in min.85.

r3fl3x07.12.2009 20:01

Ce aparare...:|

David07.12.2009 20:10

Cat ne scoate Rufy asta!

sabin130707.12.2009 20:17

Fortele de dezordine sunt la apel.

Bombonel9407.12.2009 20:22

astia sunt mana in mana cu beacali...dc nu ia lasat sa arata baneru conta lui Gigi???

 

cu toate asteea..iar salveaza zapata o rusine a Stelei..daca nu era si in meciu asta luam 3 4 goluri.. :ce_oameni:

sabin130707.12.2009 20:24

Daca Banel nu face nicio bicicleta meciul asta atunci ma uit degeaba, n-are rost.

Bombonel9407.12.2009 20:30

a intrat si nou "briliant" 10 mn..dc il lauda toata lumea cand joaca decat 10 mn:-j mai bine intra Dayro decat femeie asta..

 

 

 

 

au mama..pact de faza facuta de kapetanos:-j amatorii:-j turca joaca astia..

Bombonel9407.12.2009 20:38

nu'mi vine sa creeed goooooooooooooooooooooool sekely

RED-STAR07.12.2009 20:40

Nu se poate asa ceva! CAT BULAN ARE LIMBI!!!?? INCREDIBIL!!! Oare cat c*cat o manca asta in fiecare zi?

«1234»