Da o cautare pe gogu' cu TVonline si vei gasi o droaie de solutii. ![]()
Da o cautare pe gogu' cu TVonline si vei gasi o droaie de solutii. ![]()
Mi-e frica de olteni. Da tot raul spre bine.
Inca o infrangere spre marea victorie.
Nu cre'ca ne bat astia.
Da o cautare pe gogu' cu TVonline si vei gasi o droaie de solutii.![]()
tot timpul dai cautari pe gugal dar de fiecare data imi gaseste numai tampenii de siteuri. oricum am rezolvat tot cu ajutorul fcsteaua.ro:D...am folosit unu din cele 3 linkuri care le aveti voi postate . multumesc
Eu astept cu mare scarba semnele lui Stoichita cu "ciocul mic". ![]()
Desi nu cred ca va avea ocazia astazi...
stie careva de ce Stancu nu este nici macar pe banca de rezerve?
Pentru ca l-a dezamagit pe Stoichita la Tiraspol? ![]()
vad ca nici campionatul nu mai vreti....atunci ce dracu vreti,degeaba il injurati daca lui nu prea ii pasa;trebuie sa gasim o variabila si sa-l gonim pe ciobanul din Ghencea ca altfel degeaba,nu rezolvam nimk!!!
1-1 ...ce panarame
Ce aparare avem!
ce antrenor.....e clar,Zapata cu kape sunt cei mai buni jucatori......in rest petarde si ''folise''
off...mi-e dor de Steaua.....
dap,avem o aparare..de tot....respectu'
stie careva de ce Stancu nu este nici macar pe banca de rezerve?
E accidentat...
Dupa un inceput destul de bun,iar nu mai jucam mare lucru...Era de asteptat...Noroc cu Zapata si Kapetanos...
ce preluare pe Banel, nici Messi no facea paia, vai!=)))
Ce aparare avem!
Super! Nu? ![]()
Comparativ cu ce aveam acum 2-3 ani.De fapt plm,sezonul trecut!
Pronostic 7-7 in min.85.
Ce aparare...![]()
Cat ne scoate Rufy asta!
Fortele de dezordine sunt la apel.
astia sunt mana in mana cu beacali...dc nu ia lasat sa arata baneru conta lui Gigi???
cu toate asteea..iar salveaza zapata o rusine a Stelei..daca nu era si in meciu asta luam 3 4 goluri.. ![]()
Daca Banel nu face nicio bicicleta meciul asta atunci ma uit degeaba, n-are rost.
a intrat si nou "briliant" 10 mn..dc il lauda toata lumea cand joaca decat 10 mn:-j mai bine intra Dayro decat femeie asta..
au mama..pact de faza facuta de kapetanos:-j amatorii:-j turca joaca astia..
nu'mi vine sa creeed goooooooooooooooooooooool sekely
Nu se poate asa ceva! CAT BULAN ARE LIMBI!!!?? INCREDIBIL!!! Oare cat c*cat o manca asta in fiecare zi?