FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«16465666768168»
bogdanbog21.01.2010 18:37

Dan voiculescu

KERATOCONUS21.01.2010 18:43

Nu crede in flacari violete.

bogdanbog21.01.2010 18:45

se viseaza pompier

RaMs3s21.01.2010 18:48

se viseaza cu Nikita

BAF-kimi21.01.2010 18:50

Gandul ii sta doar la Naomi.

bogdanbog21.01.2010 18:50

se iubeste cu tarky

 

pfff, era pentru RaMoLiTu :D

RaMs3s21.01.2010 18:51

l-a iubit tarky vreo 2 ore :))

BAF-kimi21.01.2010 18:53

Are probleme cu stomacul.

RaMs3s21.01.2010 18:54

pustiulica .

 

[ sa vezi ce RaMoLit iti dau eu tie :naughty: ]

BAF-kimi21.01.2010 19:00

Marian Darta.

KERATOCONUS21.01.2010 19:02

Nu i se aprinde ledul.

bogdanbog21.01.2010 19:05

se joaca cu lego

KERATOCONUS21.01.2010 19:07

Se joaca cu ea in nisip.

bogdanbog21.01.2010 19:08

a fost pe la ciomu

KERATOCONUS21.01.2010 19:11

La el, Ciomu nici daca ar vrea, n-are ce taia.

danimarcu21.01.2010 19:20

E Ciomu.

KERATOCONUS21.01.2010 19:23

E invidios pe dexteritatea lui Ciomu.

danimarcu21.01.2010 19:26

Taie bananele oamenilor.

bogdanbog21.01.2010 19:27

plecat in portugalia la agatat portofele

RaMs3s21.01.2010 19:29

geta i-a stricat ghiveta

KERATOCONUS21.01.2010 19:30

E fanul nr. 1 a lui Stefan Banica Jr.

bogdanbog21.01.2010 19:31

ar mai face un junior cu Stefan banica jr

KERATOCONUS21.01.2010 19:32

E anti-fecali numai pe forum.

bogdanbog21.01.2010 19:34

samantar inrait

danimarcu21.01.2010 19:39

Se va inscrie in Liga lui Gigi

«16465666768168»