FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«16364656667168»
bogdanbog21.01.2010 16:34

fan nutline

KERATOCONUS21.01.2010 16:47

E fanul meu.

valentin2day21.01.2010 16:49

Fan Banel

KERATOCONUS21.01.2010 16:51

Ii plac japonezele.

bogdanbog21.01.2010 16:57

Munceste pe santier.

KERATOCONUS21.01.2010 17:03

Se ghideaza dupa proverbul romanesc:"Fuga-i rusinoasa, dar e sanatoasa!"

bogdanbog21.01.2010 17:26

oier

 

 

KERATOCONUS21.01.2010 17:35

Ii place cashul oierului.

bogdanbog21.01.2010 17:45

Are vise erotice cu mioare. :D

dayra21.01.2010 17:50

ma crede frustrata ca am luat locul 2 la table

bogdanbog21.01.2010 17:56

Baby-sitter e frustrata ca am batut-o in grupa.

 

 

dayra21.01.2010 17:59

baby-ultras o sa-mi acorde revansa

KERATOCONUS21.01.2010 18:03

Il place pe baby-ultras.

bogdanbog21.01.2010 18:07

travestit

KERATOCONUS21.01.2010 18:09

Vrea sa faca economie de cuvinte.

bogdanbog21.01.2010 18:11

Nu stie multe cuvinte.

dayra21.01.2010 18:12

vrea un fair-fight

bogdanbog21.01.2010 18:15

in dormitor 1 vs 1 :kisstogether:

dayra21.01.2010 18:16

vecinu` de peluza se intinde cu gluma

bogdanbog21.01.2010 18:18

baby sitter se da la glume si nu tine..

dayra21.01.2010 18:21

baby-ultras a papat sarmaua

bogdanbog21.01.2010 18:24

babi-sitter face sarmale reci

KERATOCONUS21.01.2010 18:24

E posibil sa si-o ia pe coaja de la vecina de peluza. :D

bogdanbog21.01.2010 18:28

coaja-i fericit :bananadance: , a papat sarmale reci

RaMs3s21.01.2010 18:34

are tricou cu psd pe el

«16364656667168»