Daca este sa fiu realist, eu prefer pe Torje in locul lui Szekely si Ghioane in locul lui O.Petre. Pe partea stanga este problema noastra, nu avem un mijlocas stanga de picior stanga bun. Poate Varga, desi el la Urziceni a jucat mai bine pe dreapta.
Probabil, cuplul de atac va fi format din Tanase si Marica, avand in vedere ca preferatul lui Lucescu, Niculae, nu prea mai joaca la Auxerre.
Dupa cum bine zicea si MoWeed, cel mai bine stam in spate. Alegerea mea persoanal ar fi Sapunaru-R.Stefan,Chivu-Rat. L-as fi ales pe Radoi, dar nu stiu ce randament poate da avand in vedere ca joaca la Al-Hilal mijlocas central si nici macar nu e un campionat extraordinar. Radu Stefan a inceput sa fie titular meci de meci la Lazio si joaca chiar bine. Iar ca portar, eu l-as vrea pe Pantilimon, in cazul in care Lobont nu isi gaseste echipa la care sa joace meci de meci.
Speranta mea pentru aceste preliminarii este Razvan Lucescu.
