FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sheriff Tiraspol - Steaua Bucuresti 1-1 (0-0)

«12347»
LanDSharK01.12.2009 12:00
Astazi la stiri ne-au anuntat ca cu atributică stelistă n-o sa permita intrarea in incinta stadionului. În toate acestea se face vinovată conducerea Stelei.. Păcat, am pregătit niște bannere imprimate "Basarabia - PĂ'MÂNT ROMÂNESC" și "Tighina - oraș românesc". De asemenea aveam in plan să facem și unul cu "VINDE, PLEACĂ', MORI"... Oricum, de la Chișinău pleacă 4-5 autocare cu suporteri steliști. Mă gândesc că măcar un tricolor de-al nostru, ROMÂNESC, il trecem pe stadion...

 

Unde pot afla dacă Steaua o să facă vreun antrenament oficial la Chișinău?

 

Vă așteptăm la Chișinău să sărbătorim pe 1 decembrie Unirea, iar pe 2 decembrie victoria Stelei!

 

Trăiască România Mare și Forza Steaua!

 

 

RESPECT !

Je stelist2301.12.2009 14:18
Probabil o sa facem egal. Pentru ca nu avem valoare

 

ASA VORBESTE UN SUPORTER DESPRE ECHIPA LUI...PACAT,UN SUPORTER ADEVARAT NU ISI CRITICA ECHIPA NIKIODATA,DAR PT ASTA TREBUIE SA FII...PACAT CA NU ESTI

 

 

 

STELIST PANA LA MOARTE SI DINCOLO DE EA

red&blue_boy01.12.2009 14:27
ASA VORBESTE UN SUPORTER DESPRE ECHIPA LUI...PACAT,UN SUPORTER ADEVARAT NU ISI CRITICA ECHIPA NIKIODATA,DAR PT ASTA TREBUIE SA FII...PACAT CA NU ESTI

 

 

Iar ai aparut,tu suporterule care esti...Scuza-ne pe noi ceilalti ca vedem altfel lucurile,ca vedem realitatea,ca ne permitem sa mai si criticam echiapa...Nu,noi nu suntem suporteri adevarati,noi nu pentru ca iubim Steaua vedem ce-a facut Becali din ea si vrem sa plece...Bine ca esti tu suporter adevarat...Becaliot...

sabin130701.12.2009 15:02

Priente Je stelist, permite-mi sa-mi dau cu parerea. N-ai inteles nimic, nu-ti mai bate capul.

Andrei-Cristian01.12.2009 17:51

Sheriff 0--2 Steaua

Twente 1--2 Fener

La multi ani , romani de ''dinainte'' si dupa Prut !

valentin2day01.12.2009 18:09
NIKIODATA

 

Eu in general accept limbaj de mirc da nu se poate asa ceva,"NIKIODATA". De ziua Romaniei tu iti bati joc de limba noastra. Pacat ca existi!

Fan FC Steaua01.12.2009 18:17

Sper sa piarda aceasta echipa care poarta ilegal si fara rusine numele si culorile Stelei. Sper sa piarda toate meciurile pana pleaca sau moare Becali, si sper ca se va intampla in curand...

BNQ01.12.2009 18:27

http://cluster2.Pro TV.md/stiri/sport/Stoichita-a-venit-cu-ceasul-pe-care-l-a-primit-cadou-de-la-presedintele.html

 

Minutul 2:27 .. ce zice Dayro Moreno .. dovadă de super inteligență ... off... :)

 

 

Astristul01.12.2009 18:51

Ce tare e clipul! Oare s-a dat pe post (Pro TV Moldova) asa ceva??? N-au cenzurat scandarile cu "dinam0 m**e dinam0"! :))

 

Apropo de Dayro, putem spune ca a invatat romana, nu? :))

BNQ01.12.2009 19:05
Ce tare e clipul! Oare s-a dat pe post (Pro TV Moldova) asa ceva??? N-au cenzurat scandarile cu "dinam0 m**e dinam0"! :))

 

Apropo de Dayro, putem spune ca a invatat romana, nu? :))

 

Am privit știrile, Dayro nu apare deloc, iar scandările cu M*ie dinamu nu au fost postate :)

 

Dar faza e tare :D

 

 

P.S. image90123375.jpg

DelPiero1001.12.2009 19:13
ASA VORBESTE UN SUPORTER DESPRE ECHIPA LUI...PACAT,UN SUPORTER ADEVARAT NU ISI CRITICA ECHIPA NIKIODATA,DAR PT ASTA TREBUIE SA FII...PACAT CA NU ESTI

 

 

 

STELIST PANA LA MOARTE SI DINCOLO DE EA

Ce te supara?E afirmatia lui incorecta?Nu avem valoare.Putem bate insa,cu mare noroc.Degeaba Fener nu mai are de ce sa traga si ia bataie la Enschede.

Ic3MaN01.12.2009 19:13
http://cluster2.Pro TV.md/stiri/sport/Stoichita-a-venit-cu-ceasul-pe-care-l-a-primit-cadou-de-la-presedintele.html

 

Minutul 2:27 .. ce zice Dayro Moreno .. dovadă de super inteligență ... off... :)

 

 

**** Dinamo!!!

radusteaua2301.12.2009 19:31

SPER CA CIOBANU SA NU FIE UITAT DE FANI CARE VOR INTRA LA MECI MACAR UN BANER CEVA ORICE SA SUSTINA ECHIPA DAR SA L INTEPE SI PE CIOBAN

BNQ01.12.2009 19:33
SPER CA CIOBANU SA NU FIE UITAT DE FANI CARE VOR INTRA LA MECI MACAR UN BANER CEVA ORICE SA SUSTINA ECHIPA DAR SA L INTEPE SI PE CIOBAN

 

Doar a fost comunicat, că fanii ce vor avea fulare, tricouri .. nu vor fi lăsați să intre... păi cum să ascunzi un banner? :)

 

+ Gruppo Chișinău nu a făcut banner impotriva Ciobanului, suntem bucuroși că avem această șansă să vedem echipa, asta contează pentru noi, dar oricum ura față de cîrlan nu dispare.

radusteaua2301.12.2009 19:47

macar sper sfarsitu meciului sa faceti urari de bine pentru cioban . Becali DE SARBATORI PREGATESTETE SA MORI , CINE SUGE ****? :)))

red&blue_boy01.12.2009 19:59
CINE SUGE ****? :)) )

 

 

Gigi ! Si-i place ! :D

radusteaua2301.12.2009 20:04

BASARABIA PAMANT ROMANESC :steag_cruce_invers:

 

 

alex_costin8001.12.2009 20:17

m-ar bucura victoria dar cred ca o sa facem egal!

GNSHERrif01.12.2009 20:37

SHERIFF 1-0 Steaua ......

in biucuresti ati avut prea mult noroc ....

in Tiraspol nu o sa aveti ........

p.s va felicit cu sarbatoarea ;)

Marius01.12.2009 20:38

aveti voie sa stati pe net la tiraspol?

radusteaua2301.12.2009 20:39
:)))))))
GNSHERrif01.12.2009 20:42

Marius- "...aveti voie sa stati pe net la tiraspol?..." - nu, da voi ? .......................

Marius01.12.2009 20:45

noi deocamdata avem.

 

calculatoarele cum sunt? noi, sh?

GNSHERrif01.12.2009 20:47

ce e asta "calculatoarele" ?

Marius01.12.2009 20:51

obiectele alea conectate la monitor, tastatura si mouse, alea care ne ajuta sa comunicam in acest moment.

 

intrebam daca tovarasu' smirnof permite importurile sau va da d-alea vechi, la mana a doua, asa cum sunt troleibuzele alea teribile din tiraspol, folosite de rusi zeci de ani.

«12347»