Astazi la stiri ne-au anuntat ca cu atributică stelistă n-o sa permita intrarea in incinta stadionului. În toate acestea se face vinovată conducerea Stelei.. Păcat, am pregătit niște bannere imprimate "Basarabia - PĂ'MÂNT ROMÂNESC" și "Tighina - oraș românesc". De asemenea aveam in plan să facem și unul cu "VINDE, PLEACĂ', MORI"... Oricum, de la Chișinău pleacă 4-5 autocare cu suporteri steliști. Mă gândesc că măcar un tricolor de-al nostru, ROMÂNESC, il trecem pe stadion...
Unde pot afla dacă Steaua o să facă vreun antrenament oficial la Chișinău?
Vă așteptăm la Chișinău să sărbătorim pe 1 decembrie Unirea, iar pe 2 decembrie victoria Stelei!
Trăiască România Mare și Forza Steaua!
RESPECT !

