si niste capturi de la finala cu Dinamo pierduta cu 6-4:
de la Dinamo - Steaua din 90, scor 2-2:
si o poza in care am remarcat treningurile adidas... din pacate nu am vazut asa ceva prin magazine:
Foarte interesant patternul de al tricou, la poza cu Balint. Intr-un alt post de pe forum, un user ne-a aratat un tricou cu numarul 7, care era la fel doar ca predominant era rosu.
Trening-urile. La HErvis am vazut in primavara, poate putin modernizat, albastru cu dungi rosii. Aveau si tricouri, doar ca era din bumbac. Oricum erau foarte asemanatoare cu ce purtau baietii in anii 80. Brandul adidas originals.























