S-ar putea sa ma insel, dar nu stiu daca in ultimii ani vreo echipa care a fost campioana de toamna a pierdut titlul...
Referitor la meciul cu Sportul: este clar ca vom avea in fata o echipa super-motivata si sper sa nu transformam in complex total faptul ca am fost batuti deja de 2 ori de echipe ale componentilor Generatiei de Aur, din care face parte si Petrescu ...
Steaua a reusti sa schimbe regula in multe cazuri... de ce nu ar face si acum... Si intradevar Dinamo are un retur mult mai dificil
