FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poli Iasi - Steaua 0-2 (0-0)

«12345»
red&blue_boy18.10.2009 14:03

Avem nevoie mare de victorie azi,daca nu cam pierdem contactul cu primele locuri.

Kellerman18.10.2009 14:31

Sper sa il pierdem, si sa pierdem TOT de acum incolo, SA PLECE CIOBANUL !

red&blue_boy18.10.2009 14:34

Bine,ma refeream la echipa,la jucatori,ca asa pentru ca sa plece Becali normal ca mai bine nu castigam.

radusteaua2318.10.2009 14:50

sper sa pierdem nu mai suport ciobaniu . BRIGATA ROS -ALBASTA /Becali URA NOASTRA / Gigi Becali MUIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE CE FACEM CU FENER STAM ACASA DIN CAUZA CIOBANULUI???

Alex88pl18.10.2009 15:38

va fi o victorie chinuita pt noi

fredysteaua18.10.2009 15:45
Zapata-Golanski-Ghionea-Rada-Filip-Szekely-Onicas-Toja-Nicolita-Surdu-Kapetanos.FORZZA Steaua!!! :steag_cruce_invers:

 

cum sa nu il bagi pe bicfalvi si sa il bagi pe toja si onicas? :))

FzcsmIsBack18.10.2009 16:06
cum sa nu il bagi pe bicfalvi si sa il bagi pe toja si onicas? :))

 

Iti spune ceva ca Bicfalvi e accidentat?

aleyanddru18.10.2009 16:11
cn crede ca Stoichita e antrenor si nu sclav, carpa, panarama sa dea log out =)))))))))))))))))))

 

 

nimeni nu azis ca Stoichita nu e sclav, dar e clar ca Steaua ii mai ofensiva cu el (mie mi se pare ca sintem aici nu pentru a ne injura unul pe celalalt ..... dar daca vrei esti un кончьныи

Itss.18.10.2009 17:44

Eu nu vreau ca Steaua sa piarda intr.una. stiu un lucru BECALII NU PLEACA! E prost nu.l duce capu`nu ii pasa de ce zicem!!

Forta Steaua!

BAF-kimi18.10.2009 17:47

Pai si cu ce plm va incalzeste ca, castiga? :|

cornisa5818.10.2009 17:52

faze multe realizãri 0 dacã nu cãstigãm cu Iași nu știu dacã mai batem pe cineva

Itss.18.10.2009 17:53
Pai si cu ce plm va incalzeste ca, castiga? :|

 

 

Ne incalzeste!! E ECHIPA NOASTRA!! SA.L FACEM PRAF PE BECALII.

VREM VICTORIE, SI Becali SA NU PLECE.N GLORIE!

liquid squad18.10.2009 17:56

Asa arbitri sa tot avem nu inteleg unde a vazut chioru ala ofside,dar daca am ajuns sa ne fie frica de Iasi si sa jucam asa cu fener nu mai am nici o pretentie PLEACA DIN Ghencea BUNA IDEEA CU LUNITESTUL:))

Judy18.10.2009 17:56

joaca Steaua k....:| nimic nu joaca toja ala..

Marius18.10.2009 18:03

Lasa mah ca intra Dayro si ne salveaza :D

Jolly8618.10.2009 18:04

Dam si noi un gol amarat...si-l anuleaza fraierul ala airea...:(

Fan FC Steaua18.10.2009 18:05
Ne incalzeste!! E ECHIPA NOASTRA!! SA.L FACEM PRAF PE BECALII.

VREM VICTORIE, SI Becali SA NU PLECE.N GLORIE!

 

 

Gresesti.

 

O victorie pune echipa mai sus cu sanse mari sa termine in primele 6, adica bani pentru cioban. Si se stie ca banul il tine in Ghencea...

 

Echipa nu mai e a noastra !! Praf nu il facem daca stam degeaba !! Nu vrem victorie, pentru ca nu mai e echipa noastra cat timp e ciobanul in Ghencea !!

 

Te cam contrazici... si o victorie te incalzeste doar pe tine si pe Becali...

Judy18.10.2009 18:06

trebuie sa intre Dayro in meciu asta ... presupun ca a dat ordin gibonu ..:)

Itss.18.10.2009 18:15
Dam si noi un gol amarat...si-l anuleaza fraierul ala airea... :(

 

 

 

Daa.Ai dreptate!! Toja joca bine cica, ba ma lasii e praf!!

 

Gresesti.

 

O victorie pune echipa mai sus cu sanse mari sa termine in primele 6, adica bani pentru cioban. Si se stie ca banul il tine in Ghencea...

 

Echipa nu mai e a noastra !! Praf nu il facem daca stam degeaba !! Nu vrem victorie, pentru ca nu mai e echipa noastra cat timp e ciobanul in Ghencea !!

 

Te cam contrazici... si o victorie te incalzeste doar pe tine si pe Becali...

Da ai dreptate !. Si nuu ma incalzeste doar pe mine si Becali!. sunt multi care vor victorie.

Si nici nu.lo vor in Ghencea pe cioban

 

 

 

 

 

 

Traian(TS)18.10.2009 18:15

Eu unul am incercat sa tin cu Steaua , dar ce ciudat , nu pot. Nici nu e prima oara in acest sezon. Daca pierde Steaua nu va pleca Becali , cel putin nu imediat. Dar vor pleaca suporterii de ocazie care trimit sms-uri gen "Haide Steaua shtiu k potzi ! " etc. Va pleca prostimea dupa o serie de rezultate mediocre spre slabe , iar odata cu prostimea va disparea si "popularitatea" ciobanului. Ce mai conteaza ce rezultate scoate Steaua in momentul de fata ? Prefer sa fiu Stelist pe locul 10 decat "becalist" pe locul 1.

Judy18.10.2009 18:23
A DAT GIBONU ORDIN GATA!!! A INTRAT Dayro!
mircea_1018.10.2009 18:23

E oficial: "Lippi" e bou...

liquid squad18.10.2009 18:25

Am trait sa o vad si pe asta a intrat Dayro de la taietorul de iarba pana la cioban trebuie schimbat tot numai zapata sa ramana:))

 

 

Jolly8618.10.2009 18:33
Eu unul am incercat sa tin cu Steaua , dar ce ciudat , nu pot. Nici nu e prima oara in acest sezon. Daca pierde Steaua nu va pleca Becali , cel putin nu imediat. Dar vor pleaca suporterii de ocazie care trimit sms-uri gen "Haide Steaua shtiu k potzi ! " etc. Va pleca prostimea dupa o serie de rezultate mediocre spre slabe , iar odata cu prostimea va disparea si "popularitatea" ciobanului. Ce mai conteaza ce rezultate scoate Steaua in momentul de fata ? Prefer sa fiu Stelist pe locul 10 decat "becalist" pe locul 1.

 

 

Frumos...total de acord !

Metrix00918.10.2009 18:41

Tare Meciu..

«12345»