FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Gloria Bistrita 1 - 1 (1-1)

«1234»
Daniel-Ionut04.10.2009 09:08
Ti se pare ca jucam extraordinar acum comparativ cu sezonul trecut?

 

O schimbare 100% este ;)

Maye04.10.2009 09:35
O schimbare 100% este ;)

o schimbare 100 % cand vorbim despre consumul de seminte.

razvan198304.10.2009 10:51

Ce dracu nu merge niciun link cu Gsp TV pe net, dar niciunul si credeti-ma am incercat peste tot. Sper sa-si revina pana la 6.

Sorin198904.10.2009 10:56

Stiti cumva daca acum se poate intra cu umbrele pe stadion?

 

:steag_cruce_invers:

Sorin198904.10.2009 11:09
FARA UMBRELE AM FOST MAI DEVREME SA IAU BILET A ZIS CA NU AVEM VOIE

 

 

 

Naspa...deci iar cu "sacu" dupa mine icon4.gif ...

 

Mersi de raspuns.

radusteaua2304.10.2009 11:14

FARA UMBRELE AM FOST MAI DEVREME SA IAU BILET A ZIS CA NU AVEM VOIE

ionel_9404.10.2009 11:19

hai Steaua trebue sa batem dac batem n punem pe locul 2 cu un pumnt mai putin decat ciorle forzateaua

radusteaua2304.10.2009 11:41

oricum o sa fim putinii Becali PLEACA DIN Ghencea

r3fl3x04.10.2009 12:34
oricum o sa fim putinii Becali PLEACA DIN Ghencea

 

Nu conteaza cati suntem .. ciobanul tot trebuie injurat !

razvan198304.10.2009 14:37

A gasit cineva vreun link unde sa mearga Gsp TV?

ros-albastru4ever04.10.2009 15:02

poate cineva sa ne ajute si pe noi cu un link de pe net cu meciul?...am cautat si eu pe canalele la care ma uitam inainte la meciuri,dar nu am gasit nimic disponibil:(

Juggernaut04.10.2009 15:13
Kapetan0s04.10.2009 15:19

Ce gol frumos :))

Oare ne bat si rupti astia?

Vai cum jucam :( suntem PENIBILI!!

Belodedici04.10.2009 15:21

Acum, serios, trecem peste istoria (relativ) frumoasã a echipei Steaua, dar echipa curentã a Stelei este de tot rahatul. Sunt penibili. Este o echipã de mijlocul clasamentului cu aere de mare echipã...

ros-albastru4ever04.10.2009 15:22

ms mult man...din nefericire insa am nimerit exact cand a dat Toja "capodopera"...

Kapetan0s04.10.2009 15:26

PINALTI :)) ia sa vezi ca ratam!!

Gooooll!!!!

Deliric104.10.2009 15:36

care vedet meci pe net , va rog pune-ti un link spre el ca nu gasesc , de o juma de ora caut sa vad meciul si nu gasesc ...

 

L.E : am gasit pana la urma , ms Juggernaut

green.boy04.10.2009 15:43
care vedet meci pe net , va rog pune-ti un link spre el ca nu gasesc , de o juma de ora caut sa vad meciul si nu gasesc ...

 

L.E : am gasit pana la urma , ms Juggernaut

 

UNDEEEE !!! datimi si mie pls k tampesk aici

Kapetan0s04.10.2009 15:47
UNDEEEE !!! datimi si mie pls k tampesk aici

 

http://free-TV.go.ro/

green.boy04.10.2009 15:49
http://free-TV.go.ro/

 

ms ms te pop

Deliric104.10.2009 15:53

am facut "prostia " sa ma uit la Arsenal inainte sa inceapa Steaua si acum ma ia somnu cand ii vad pastia ce joc au ...

 

Gigi mwie , mwie Gigi !

Astristul04.10.2009 15:57

Ala da "prostie" de meci. 6-2 :)

 

http://free-TV.go.ro/

 

Mie link-ul ala nu mi-a mers. :(

Pentru cei care vor sa vada meciul:

 

http://www.sportlive.ilive.ro/TV/gsp_tv.html

http://www.sportlive.ilive.ro/TV/gsp_tv2.html

 

Merge doar daca folositi IE! ;)

Astristul04.10.2009 16:27

Cati "craci" si-au luat fundasii nostri. Joc lamentabil. Bistritenii au avut multe ocazii de 1-2!

PS: Surdu fundas dreapta ...

ros-albastru4ever04.10.2009 16:33

ne calca in picioare ultima clasata :|... asta e Steaua din ziua de astazi... trist..... CINE SUGE P**A? Gigi!!!

 

Astristul04.10.2009 16:38
in repriza a doua de ce nu s-a mai scandat? au avut loc ceva incidente?

 

Cum nu s-a scandat? S-a scandat si in a 2-a repriza! ;)

«1234»