Ti se pare ca jucam extraordinar acum comparativ cu sezonul trecut?
O schimbare 100% este ![]()
Ti se pare ca jucam extraordinar acum comparativ cu sezonul trecut?
O schimbare 100% este ![]()
O schimbare 100% este![]()
o schimbare 100 % cand vorbim despre consumul de seminte.
Ce dracu nu merge niciun link cu Gsp TV pe net, dar niciunul si credeti-ma am incercat peste tot. Sper sa-si revina pana la 6.
Stiti cumva daca acum se poate intra cu umbrele pe stadion?
![]()
FARA UMBRELE AM FOST MAI DEVREME SA IAU BILET A ZIS CA NU AVEM VOIE
Naspa...deci iar cu "sacu" dupa mine
...
Mersi de raspuns.
FARA UMBRELE AM FOST MAI DEVREME SA IAU BILET A ZIS CA NU AVEM VOIE
hai Steaua trebue sa batem dac batem n punem pe locul 2 cu un pumnt mai putin decat ciorle ![]()
oricum o sa fim putinii Becali PLEACA DIN Ghencea
oricum o sa fim putinii Becali PLEACA DIN Ghencea
Nu conteaza cati suntem .. ciobanul tot trebuie injurat !
A gasit cineva vreun link unde sa mearga Gsp TV?
poate cineva sa ne ajute si pe noi cu un link de pe net cu meciul?...am cautat si eu pe canalele la care ma uitam inainte la meciuri,dar nu am gasit nimic disponibil:(
Ce gol frumos ![]()
Oare ne bat si rupti astia?
Vai cum jucam
suntem PENIBILI!!
Acum, serios, trecem peste istoria (relativ) frumoasã a echipei Steaua, dar echipa curentã a Stelei este de tot rahatul. Sunt penibili. Este o echipã de mijlocul clasamentului cu aere de mare echipã...
ms mult man...din nefericire insa am nimerit exact cand a dat Toja "capodopera"...
PINALTI
ia sa vezi ca ratam!!
Gooooll!!!!
care vedet meci pe net , va rog pune-ti un link spre el ca nu gasesc , de o juma de ora caut sa vad meciul si nu gasesc ...
L.E : am gasit pana la urma , ms Juggernaut
care vedet meci pe net , va rog pune-ti un link spre el ca nu gasesc , de o juma de ora caut sa vad meciul si nu gasesc ...
L.E : am gasit pana la urma , ms Juggernaut
UNDEEEE !!! datimi si mie pls k tampesk aici
am facut "prostia " sa ma uit la Arsenal inainte sa inceapa Steaua si acum ma ia somnu cand ii vad pastia ce joc au ...
Gigi mwie , mwie Gigi !
Ala da "prostie" de meci. 6-2 ![]()
Mie link-ul ala nu mi-a mers. ![]()
Pentru cei care vor sa vada meciul:
http://www.sportlive.ilive.ro/TV/gsp_tv.html
http://www.sportlive.ilive.ro/TV/gsp_tv2.html
Merge doar daca folositi IE! ![]()
Cati "craci" si-au luat fundasii nostri. Joc lamentabil. Bistritenii au avut multe ocazii de 1-2!
PS: Surdu fundas dreapta ...
ne calca in picioare ultima clasata
... asta e Steaua din ziua de astazi... trist..... CINE SUGE P**A? Gigi!!!
in repriza a doua de ce nu s-a mai scandat? au avut loc ceva incidente?
Cum nu s-a scandat? S-a scandat si in a 2-a repriza! ![]()