FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Gloria Bistrita 1 - 1 (1-1)

«1234»
Virgil02.10.2009 05:21

Duminica 4 octombrie 2009 de la ora 18:00, in cadrul etapei a 9-a a ligii 1, Steaua va intalni lanterna rosie a clasamentului, Gloria Bistrita.

Meciul va fi televizat de GSP TV.

 

Steaua a atins o forma multumitoare, demonstrata si in prima repriza a meciului de la Enschede. Gloria se indreapta cu fiecare meci pierdut in directia ligii a doua.

Fata de situatia expusa, desi s-a observat cu ochiul liber ca in ultimele doua jocuri Steaua a fost nula la capitolul goluri marcate, speram intr-o victorie fara probleme a culorilor noastre. Pentru ca avem cu ce ma, avem cu ce:

 

Zapata - Ninu, Ghionea, Rada, Petre Marin - Nicolita, Bicfalvi, Toja, Szekeli - Stancu, Kapetanos.

 

Echipa de mai sus fiind cea probabila. Coach: Mihai Stoichita. Si cu asta am spus tot.

 

Ceea ce ma enerveaza e ca meciul nu poate fi vazut si pe Antena 1, singurul post pe care as fi putut viziona acest meci. Sau poate, cine stie, pana duminica le va da Domnul mintea romanului cea de pe urma si ne vor face un pustiu de bine. Fiindca nu prind nici GSP, nici Digi, nici Boom. Nimic. In afara de Antena 1. Dar cand ma gandesc la crainicii care asigura comentariul meciurilor de fotbal pentru acest post TV, Vochin si Gradinescu, doi tipi prea plini de sine, care se cred cel putin buricul pamantului, mai bine merg sa vad Steaua in TFR. In mod sigur asa voi face.

 

FORZA Steaua VINCI PER NOI!

 

CIOBANE, PLEACA DIN Ghencea!

r3fl3x02.10.2009 06:11

Cand se pun biletele in vanzare? ( nu online )

Virgil02.10.2009 06:24

Preturile biletelor pentru meciul cu Gloria Bistrita sunt urmatoarele:

 

Peluze - 10 lei

Tribuna a II-a - 15 lei

Tribuna I - 20 lei

Tribuna 0 - 40 lei

Fotolii - 75 lei

 

Bilete pentru aceasta partida se pot cumpara de la casele de bilete ale stadionului Steaua conform urmatorului program:

 

Vineri: 10:00 - 18:00

 

Sambata: 10:00 - 16:00

 

Duminica 10:00 - 16:00

 

1uLy4Nn02.10.2009 12:39

sa fie RAZBOI..MOARTE CIOBANULUI

Bombonel9402.10.2009 13:00

in sfarsit un meci cu spectatorii:X:))sunt oribile meciule aleea fara spectatorii...la orice echipa..macar aseara la Dinamo au avut galerie:))

_yang02.10.2009 13:41
macar aseara la Dinamo au avut galerie:))

 

 

Cei mai mari circari...

BNQ02.10.2009 14:43
Cei mai mari circari...

 

De acord cã au fost circari, dar cel puțin au dat dovadã de spirit și au încercat sã încurajeze echipa. Pãrerea mea, nu sãriți :)

_yang02.10.2009 16:03

Si imaginea...? Imaginea cat e...?

 

L-ai vedea pe Ion Alexandrescu facand asta ? Pe Jean-Michel Aulas? Pe Joan Laporta?

Asta e principalul motiv pentru care suntem la zero-n fotbal fratioare.

Ic3MaN02.10.2009 16:32

Batem gloria.Scurt.1-0 gol kapetanos

radusteaua2302.10.2009 16:36

TOT STADIONU SA STRIGE Becali PLEACA DIN Ghencea

Daniel-Ionut02.10.2009 18:06

Castigam... spre norocul nostru Bistrita e praf in sez asta...

Pronostic 2-0

radusteaua2302.10.2009 18:40

fara seminte la meci ce bine imi pare:))))))

Virgil02.10.2009 18:47

FC Steaua Bucuresti anunta ca, incepand cu partida dintre echipa noastra si ACF Gloria Bistrita, contand pentru etapa a noua a Ligii I, consumul de seminte de floarea soarelui si de dovleac va fi INTERZIS. Astfel, facem un apel catre toti spectatorii sa nu cumpere aceste alimente inainte de a veni la stadion, deoarece nu li se va permite accesul cu acestea in incinta arenei.

 

sursa: steauafc.com

David02.10.2009 19:12

Cum e posibil ca vreun lingau de al lui Becali sa aiba vreo problema cu consumatorii tuciurii ai bomboanelor naturii? :crazy:

korynna02.10.2009 19:35

Le e frica sa nu intre cu altceva in pungile alea :)

aliuta4703.10.2009 11:03
Si imaginea...? Imaginea cat e...?

 

L-ai vedea pe Ion Alexandrescu facand asta ? Pe Jean-Michel Aulas? Pe Joan Laporta?

Asta e principalul motiv pentru care suntem la zero-n fotbal fratioare.

 

OFF:ce dreptate ai frate !

ON: Steaua bate 3-1, PE STADION SA FIE INFERN PENTRU oier!

 

 

 

liquid squad03.10.2009 12:58

Sper sa fim cat mai multi la meci.PLEACA DIN Ghencea

Razvinho03.10.2009 13:02

pentru cei aflati pe stadion sper sal conteste pe Gigi dar sa nu uite de ce au venit la meci adica sa sustina echipa deci sper sa nu se auda doar `Gigi pleaca din Ghencea ` ci si `forza Steaua`

4_ever_steaua03.10.2009 17:28

vrem victoria,ma!

radusteaua2304.10.2009 06:13

sa nu mai ploua si totul o sa fie bine SA INCEAPA REVOLUTIA : CIOBANE VINDE ,PLEACA , MORI

MoWeed04.10.2009 08:07

O fi Gloria Bistrita la retrogradare, dar sa nu uitam ca sezonul trecut am facut egal acasa cu 3 din cele 4 echipe care au retrogradat

cornisa5804.10.2009 08:12

Sper cã putem bate Gloria

MoWeed04.10.2009 08:13

Ti se pare ca jucam extraordinar acum comparativ cu sezonul trecut?

Daniel-Ionut04.10.2009 08:21

Sezonul trecut...

Maye04.10.2009 09:04

Normal ca jucam extraordinar ca doar il avem pe Lippi.

«1234»