Acum cateva momente un jucator al Stelei sub protectia anonimatului a povestit ce s-a intamplat inaintea si in pauza meciului cu Sheriff.A spus ca ciobanul a venit la stadion inainte de meci si s-a luat de Ionescu , Tatarusanu si Ninu .Apoi la pauza a intrat in vestiar ,si s-a luat iar de jucatori.A spus ca jucatorii joaca de frica.A mai spus si ca ,uneori ar vrea sa ia bataie cu 7 sau 8-0 numai sa scape de acest calvar!Cine a putut inregistra acea convorbire va rog sa o postati...oricum sper ca cei de la fanatik sa puna inregistrarea pe site!
Ciobane , se strange latul...nimeni nu te mai suporta !!!
Video :
Partea I : http://www.youtube.com/watch?v=RWtbuV6AcAU..._embedded#t=425
Paretea a II a : http://www.youtube.com/watch?v=-hcFKaVMp0k...yer_profilepage
