tinere, probabil am mai multe meciuri vazute pe stadion decat ai tu par la pasarica... Pur si simplu daca l-ai fi prins doar pe Adrian Ilie cand juca la Steaua prin anii 90 (ca sa nu pomenesc de Lacatus, Balint sau Ilie Dumitrescu), ti-ai fi dat seama ca Surdu cu ratari din 5 m cu poarta goala nu juca nici la Steaua 2 acum 10 ani!!! Dar viata ta de suporter probabil a inceput cu Victoras Iacob!
Intr-un fel ai dreptate cum am mai zis , nu stiu cine-i invata pastia fotbal din 5 m intradevar si un amator o baga in poarta.
Oricum cat de beat am fost aseara si mi s-a parut ca a2-a repriza s-au miscat chiar binisor. Acum am vazut ce ocazii au avut brasovenii prima repriza ...
oricum
Becali,Stoichita esti o mizerie.