FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fc Brasov - Steaua 0 - 0

«1235»
MoWeed20.09.2009 15:01

Dupa victoria cu Pandurii, Steaua se deplaseaza la Brasov pentru a juca cu revelatia sezonului de pana acum. Fiind primul meci cu spectatori in campionat dupa demiterea lui Bergodi si instaurarea lui Stoichita, este de asteptat ca stelistii de pe stadion sa-i conteste pe Becali si pe Stoichita

 

Meciul se va disputa duminica, 27 septembrie 2009 de la ora 20:00 si va fi transmis de Antena 1

Maye21.09.2009 11:47

Nu stiu daca se pune problema echipei castigatoare.

Singura necunoscuta : pretul biletelor.

IONUTZ-CIPRIAN21.09.2009 11:56

Cu toate ca sunt din Brasov...sper sa castige Steaua...doar sper....dar nu cred...si la cate se intampla momentan....cum ciobenul calca pe toata lumea in picioare...si cum brasovenii joaca un fotbal bun....inclin sa cred ca o vom lua pe costum!

Virgil21.09.2009 12:00
Nu stiu daca se pune problema echipei castigatoare.

Singura necunoscuta : pretul biletelor.

 

Pana la meciul cu Steaua FC Brasov are meci in Cupa cu CS Otopeni.

 

FC Brasov anunta ca biletele pentru partida cu CS Otopeni pot fi cumparate incepand de marti. Meciul dintre FC Brasov si CS Otopeni, contand pentru saisprezecimile Cupei României-Timisoreana, se va disputa, miercuri, 23 septembrie, de la ora 18.00, pe Stadionul Tineretului.

IMPORTANT: Abonamentele emise de FC Brasov la inceputul sezonului sunt valabile la meciul cu CS Otopeni

Preturile biletelor sunt urmatoarele:

 

Fotolii - 50 LEI

 

Sectoare S si T: 15 LEI

 

Sectoare J si L: 10 LEI

 

Sectoare: A, B, C, D, E, F, G, H: 10 LEI

 

Sectoare: M, N, P, R, U, V, X, Z: 10 LEI

 

stadionultineretului.jpg

 

Stadionul Tineretului este arena oficiala a echipei, fiind la ora actuala cel mai mare stadion al Brasovului cu o capacitate de 12.500 de locuri.

 

 

 

 

 

 

IONUTZ-CIPRIAN21.09.2009 12:03

Pretul biletelor va creste,asa s-a intamplat de multe ori cand au fost echipe puternice la Brasov....

MoWeed21.09.2009 12:04

Virgile, deja ma bucuram ca nu a mai scumpit Vama biletele. Acum am vazut ca e pretul cu Otopeni.

Probabil cu Steaua pretul va fi in jur de 50 de lei

Ronnie21.09.2009 12:05
Probabil cu Steaua pretul va fi in jur de 50 de lei

 

La Bacau e 5 lei pentru meciul cu Steaua. Moldovenii oameni adevarati ma, ce sa faci cu aia din Ardeal ba nene?

Maye21.09.2009 12:05

Sa ramana asa si pretul biletelor pentru meciul cu noi.

Dar nu stiu de ce am o presimtire ca se inmulteste cu 5.

MoWeed21.09.2009 12:07
Moldovenii oameni adevarati ma, ce sa faci cu aia din Ardeal ba nene?

Pai si Brasovul e plin de moldoveni

Maye21.09.2009 12:07
Moldovenii oameni adevarati ma, ce sa faci cu aia din Ardeal ba nene?

Sa le dai bani.

IONUTZ-CIPRIAN21.09.2009 12:08

Noi suntem mai bogatani mai nene :D

Maye21.09.2009 12:09

De aia cerem mai mult pe bilete.

gabitzubrasov21.09.2009 12:18

am sa repet mesajul meu,pt ca l-am postat intr-un loc unde il vedeau doar membri si defapt el e mai important pt non membri....stiu ca inca nu e stabilita data si ora dar cred ca nu prea conteza pt cei din zona.multam

 

pana aici ca deja mi-a ajuns cu ciobanul asta infect....daca tot va dati mari si tari prin zona(pe forum) vreau sa vad putina atitudine din partea voastra,da a brasovenilor si celor din imprejurimi care spuneti ca sunteti stelisti sa vedem cat de uniti suntem la greu...vine meciul cu Brasov si e primul cu spectatori,trebuie sa fim impreuna un glas indiferent de locul ocupat pe stadion si sa strigam cat putem de tare si raspicat Gigi PLEACA DIN Ghencea/Steaua NU ESTE A TA...nu conteaza ca e vineri sambata,duminica sau ca costa 50-100 ron important sa fim acolo...nu doar bucurestiul trebuie sa ia atitudine ci si noi pt ca sunt sigur ca suntem multi aici si avem ceva de spus,multi dintre noi...

eu unul imi doresc FAPTE nu VORBE...sa vedem daca ati inteles ceva.Bafta

 

CIOBANE PLEACA DIN Ghencea

*Alecs*21.09.2009 12:20

Sper sa pierdem si cu Brasov si cu Twente.

David21.09.2009 12:36

Ne rup astia.Ne ridiculizeaza.Voi ati vazut ce rahat de joc am facut cu Pandurii?Si ce meci a fost FC Brasov-CFR Cluj?

ultra_ss21.09.2009 13:35

Nu are ma cum sa fie doar atat biletu anu trecut a fost 50Ron

OLIK21.09.2009 14:13

acum a declarat dinou ciobanu ca vinde Steaua

 

se mai joca mult ciobanu ??????? :chair:

mountytoma21.09.2009 14:27

sper sa pierdem cu cel putin 0-5, toate meciurile de azi inainte, pana moare ciobanul prost de inima rea.

Robinson Rufay Zapata21.09.2009 16:23
sper sa pierdem cu cel putin 0-5, toate meciurile de azi inainte, pana moare ciobanul prost de inima rea.

 

Si crezi ca ciobanul pleaca? Nu. Schimba antrenorul , ameninta jucatorii , ii vinde , ii treimite pe la echipa a doua , gaseste orice modalitate ca el , gibonul , sa iasa bine... in ochii lui.

Korado21.09.2009 16:25

Imi doresc sa plece acest personaj istoric / nuvelistic / psihologic din Ghencea! Acest Gigi Becali nu merita sa distruga asemenea echipa! RUSINE Gigi si pleaca din Ghencea!

kaycee21.09.2009 16:33
Pai si Brasovul e plin de moldoveni

stai linistit ca si bucurestiul e plin de moldoveni...!

dulcicutza21.09.2009 16:39

Bate Brasovul,macar cu 2 goluri in fata...poate crapa Jiji de inima rea...

Robinson Rufay Zapata21.09.2009 16:43
stai linistit ca si bucurestiul e plin de moldoveni...!

 

Si de asta e Bucurestiul un oras murad? Ca sunt moldoveni in el? :D

radusteaua2321.09.2009 16:56

se face deplasarea la Brasov ? niste detali daca se poate as vrea sa merg

Judy21.09.2009 17:16

baieti io cred k Stoichita... v-a juca cu surdu in atac si cu tanase in banda [sau mij ofensiv dar nu cred] si batem cu 1-0 2-1 ...

 

Mu.IE Becali... :finger::finger::finger:

«1235»