FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Twente - Steaua 0 - 0

«1234»
SuporteriRomani01.10.2009 09:48

Trebuie sa castigam daca nu adio primavara europena

Sanse avem destul de mari insa cred ca cu Bergodi era mai usor

 

 

Stryker01.10.2009 10:35

Dupa asezarea lor in teren, 4-3-3 , ei vor juca clar ofensiv, intrebarea este cum vom aborda noi partida, ca din cate am citit s-ar putea sa adoptam tactica timisoarei cu Ajax ... rusinos pe undeva dar daca asta e valoarea lotului actual ... cheia jocului pentru noi ar fi benzile, daca reusim sa-i dominam acolo putem spera la un rezultat pozitiv

andrei_lucian201001.10.2009 12:39

sigur castigam ce naiba este Steaua 1 nu 2!

Fan FC Steaua01.10.2009 12:44

Asa, asa! Sa castige Steaua ca sa-i umple buzunaru lu Becali sa mai ramana cativa ani si sa se laude ca a facut EL puncte in europa! ... :|

 

Voi nu intelegeti ca atat timp cat ii merge afacerea si ii ies banii ramane la Steaua si isi bate joc din ce in ce mai mult?

Kellerman01.10.2009 13:15

Sper sa piarda Fc Steaua alaturi de dinam0 si Timisoara. Sa piarda Fc Steaua pentru ca sa scapam de cioban, iar de restul se stie de ce. :D

radusteaua2301.10.2009 15:30

sunt sigur ca loam bataie si mie teama sa nu fie la scor mare ......... .......CIOBANE PLEACA DIN Ghencea

ice_ball01.10.2009 15:42

Echipa data de GSP. Zapata - Nicolita, Rada, Ghionea, P. Marin - Szekely, Bicfalvi, Toja - Surdu, Kapetanos, Stancu

radusteaua2301.10.2009 15:54

toja e clar ca pierdem praf

Fan FC Steaua01.10.2009 16:10
toja e clar ca pierdem praf

 

Nu se stie ... Daca e toja poate facem un egal. Daca erau si Toja si Onicas in acelasi timp, pierdeam mai mult ca sigur. Dar de castigat, cu unul dintre ei pe teren nu se poate... sunt praf amandoi, mai ales toja...

gio_stgloria01.10.2009 16:42

Hai baietii ! :steag_cruce_invers:

fortza steaua01.10.2009 17:10

AICI SE VEDE MECIUL ONLINE,MECIUL CU TWENTE:http://www.ustream.TV/channel-popup/sportstreaming1

David01.10.2009 17:40

Bulan mare si mult.

ice_ball01.10.2009 17:45

Toja si Surdu trebuie schimbati.

Fan FC Steaua01.10.2009 17:59

Toja trebuie dat afara, nu schimbat. De cand e la Steaua a stricat absolut toate fazele, a pierdut 90% din mingi, a ingreunat 70% din jocuri, a faultat inutil si a pus echipa in pericol de zeci de ori. La circ cu el.

gio_stgloria01.10.2009 18:03

bagami-as , ce panarame, astia au complex in fata portii :wall:

David01.10.2009 18:25

Cum ar arata meciul asta cu Tatarusanu in poarta? :rolleyes:

red&blue_boy01.10.2009 18:30
Cum ar arata meciul asta cu Tatarusanu in poarta? :rolleyes:

 

 

Rau!

dmb01.10.2009 18:36

Avem o Echipa subtire fara tupeu mare lucru daca luam un punct

Fan FC Steaua01.10.2009 18:39

Al dracu tigan Banel, Banel, nu mai scapam odata de el.... Dupa ce ca era sa ne-o luam din cauza lui, ii mai si arde de facut biciclete si de dat craci....

 

Daca incepea cu toja si onicas, cum am spus si mai sus, pierdeam. Se vede ce fotbalisti buni sunt...

 

Oricum mi-a placut de comentator la faza cu: Era Petre Marin, ba nu, era Nicolita acolo. Tiganii astia..ce mult seamana intre ei ... oare de ce?

David01.10.2009 18:44

Si Soichita asta.E exact opusul lui Bergodi.Il scoate pe Surdu si il baga pe Onicas,il Scoate pe Sezekly si il baga pe Ninu,il scoate pe Stancu si il baga pe Ionescu.Ce-i cu franarile astea de meci chiar cand se putea?Mai bine il baga in plm pe Rusu,sange proaspat la vremea aia.

gio_stgloria01.10.2009 18:44

Zapata, omul meciului.

radusteaua2301.10.2009 18:46

mare noroc am avut cu zapata....... oricum sansele noastre de calificare sau mai redus .......

mircea_1001.10.2009 18:48

iar l-a scos Zapata pe Banel "Kenenisa Bekele" Nicolita...exact ca la Brasov...

gio_stgloria01.10.2009 18:49

e binisor asa cu 2 puncte, poate vin victoriile

radusteaua2301.10.2009 18:51

cu echipa asta si la ce jucam nu cred ca ne calificam .............

«1234»