Gigi Becali a cesionat marca Steaua
Intr-o conferinta de presa sustinuta , azi, la hotelul Marriot, Gigi Becali a anuntat ca a cesionat marca Steaua si palmaresul echipei fostei societatii administrative.
"Daca Bodu a spus ca marca Steaua valoreaza 100 de milioane de euro, atunci finantele o pot scoate la vanzare pentru a-si recupera banii. Am facut acest lucru pentru a-mi salva familia. In ultima perioada am fost supus la presiuni din partea institutiilor statului. Ceea ce au facut ei cu mine se cheama terorism de stat !", a precizat Gigi Becali.
2005/10/31 15:54:40
www.totalsport.ro
_____________
Poate fi un moment de cotitura in istoria Stelei.
Propriu zis,daca a renuntat la marca,trebuie sa schimbe numele echipei.
