FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai antipatic???

«1234»
reddog21.11.2005 18:13

MM Stoica. Cel mai antipatic (parerea mea).

Motanu D21.11.2005 19:01
MM Stoica. Cel mai antipatic (parerea mea).

Nu-l simpatizez, din contra. Dar nu-i bate pe Borcea si cei 3 Becali.

reddog21.11.2005 19:08

Eu unul cred ca MM nu se prea diferentiaza de Borcea. Ba da, ar fi un aspect de luat in considerare: Borcea e dinamovist de cand se stie, pe cand MM vostru nu prea a fost pana de curand...

apa_plata21.11.2005 19:34

1. murinho;

2. sefii fifa si UEFA ()blater si iohanson)

2bis. Borcea+totti;

3.aia de la comisiile de disciplina;

reddog21.11.2005 19:37

Borcea la egalitate cu Totti? Wow! Dar ce ai mai cu Totti? Lasa-l ca e amarat dupa corectia suferita de la baba aia juventina.

I.N.Money21.11.2005 20:33
Borcea la egalitate cu Totti? Wow! Dar ce ai mai cu Totti? Lasa-l ca e amarat dupa corectia suferita de la baba aia juventina.

Poate nu-i place de Totti ca are IQ-ul mic....doar e bataia de joc a presei din Italia :lol:

Motanu D21.11.2005 20:38
Borcea la egalitate cu Totti? Wow! Dar ce ai mai cu Totti? Lasa-l ca e amarat dupa corectia suferita de la baba aia juventina.

Poate nu-i place de Totti ca are IQ-ul mic....doar e bataia de joc a presei din Italia :lol:

 

Dar oricum il are peste Raducanu... Si daca ne gandim ca Raducanu il are peste Borcea...

E clar. A-i asocia pe Totti si Borcea e o jignire adusa primului.

reddog24.11.2005 12:57

Asta ziceam si eu. Plus ca nu au nimic in comun, in afara faptului ca Borcea foloseste termenul "fotbal"...

PS: Dar chiar sa il compari pe Totti cu Raducanu, asta e prea mult pentru italian. Pe langa fostul vostru jucator (care se face de ras la Vaslui ratand 11 m)...Totti e zeu.

Motanu D24.11.2005 13:05

L-am comparat cu Raducanu doar in privinta IQ-ului. E singurul domeniu in care cei doi pot fi comparati !!!

reddog24.11.2005 13:17

Esti sigur ca Totti nu il intrece la IQ? Adica nu il are mai ridicat?

Motanu D24.11.2005 13:29
Esti sigur ca Totti nu il intrece la IQ? Adica nu il are mai ridicat?

Pai daca te uiti mai sus vei vedea ca sunt de aceeasi parere cu tine:

Borcea la egalitate cu Totti? Wow! Dar ce ai mai cu Totti? Lasa-l ca e amarat dupa corectia suferita de la baba aia juventina.

Poate nu-i place de Totti ca are IQ-ul mic....doar e bataia de joc a presei din Italia

 

 

Dar oricum il are peste Raducanu...

ghencea8924.11.2005 16:37

1. MM Stoica cu fata aia de gaina care tocmai se oua

2. Jiji

3. Radoi

4 Dica

meshteroo24.11.2005 16:43
1. MM Stoica cu fata aia de gaina care tocmai se oua

2. Jiji

3. Radoi

4  Dica

Esti stelist sau caine? Ce ai tu cu Radoi si cu Dica?

1. MM

2. Jiji

3. Abel Xavier (drogat) :x

4. Mutu (drogat):x

redandblue25.11.2005 05:33
1. MM Stoica cu fata aia de gaina care tocmai se oua

2. Jiji

3. Radoi

4  Dica

BAh tu ori esti caine?Adik cum Radoi si cu Dica sunt antipatici?Sigur e vorba despre cei de la Steaua?

Motanu D25.11.2005 05:48

A vrut sa zica Sorin Radoi si Emil Dica :twisted: :twisted: :twisted:

redandblue25.11.2005 06:00
A vrut sa zica Sorin Radoi si Emil Dica  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Aha asa mai mereg... :twisted:

Ayrton25.11.2005 06:42
1. MM Stoica cu fata aia de gaina care tocmai se oua

2. Jiji

3. Radoi

4  Dica

BAh tu ori esti "caine"?Adik cum Radoi si cu Dica sunt antipatici?Sigur e vorba despre cei de la Steaua?

 

Dupa nick, poti spune ca e "caine"...

redandblue25.11.2005 06:45
1. MM Stoica cu fata aia de gaina care tocmai se oua

2. Jiji

3. Radoi

4  Dica

BAh tu ori esti ""caine""?Adik cum Radoi si cu Dica sunt antipatici?Sigur e vorba despre cei de la Steaua?

 

Dupa nick, poti spune ca e ""caine""...

S-ar putea sa ai dreptate Ayrton...

«1234»