FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai antipatic???

«1234»
armanovici28.10.2005 16:41

top 10

1Borcea

2.Borcea

3.Borcea

4.Zicu(de cand faza cu pronostic Parma-Steaua 5-0 nu mai pot sa il vad in ochi..

5.Rada(secund la rapid intr-o vreme)

6Netzoiu

7Gheara

8.Niculescu

9.Contra

10.Plesan

Bodanel28.10.2005 18:42

1 Borcea

2 Il muce jr.

3 Maftei

4 Zicu si toti puricosii si paduchiosii de la Dinamo

5 rada

6 sumudica

7 pancu

Clasamentul la ora care il scriu. Ma opresc din lipsa de spatiu dar sa nu uitam ca mai sunt multi altii. Chelu'bodu si nu ca i-a pus sechestru lu' Jiji ci pentru ca incearca sa-si faca imagine pe seama datoriilor din sport cand basescu a vandut flota si nu a patit nik.

zarboss29.10.2005 11:40

mai pe scurt ...aproape toti dinamovistii si rapidistii.... cu exceptii pe ici pe colo

zarboss29.10.2005 11:45

eu nu il vad pe nicaieri pe Cornel dinu.. sa inteleg ca il simpatizati ???? :twisted: :evil:

SteauaToronto29.10.2005 11:51

1. Borcea

2. Niculescu

3. tamas

4. baltoi

5. margaritescu!

 

TOTI CU LITERE MICI!

UltraSS29.10.2005 16:07
eu nu il vad pe nicaieri pe Cornel dinu.. sa inteleg ca il simpatizati ???? :twisted:  :evil:

 

apare la mine :twisted: ......reactualizez lista si ii adug pe Marius Constantin,giovani si Victor Becali,netoiu,agariciu ala de presedinte de la Craiova,miu,corsicanu',robert nita,

I.N.Money29.10.2005 18:04

1.Borcea

2.Zicu

3.Giovani Becali

4.Margaritescu

5.Dinu

6.Lucescu jr

7.Aliuta

8.Alexa

9.Tamas

10.Rada(secund rapid)

Motanu D29.10.2005 18:12

Ma mir ca multa lume il considera pe Zicu antipatic... E mai degraba comic... nu poti sa nu zambesti, cel putin, cand il vezi pe teren, iar cand vorbeste lasa impresia ca "maestrul" Cl. Raducanu e academician pe langa el...

Si ca sa faca o mica completare in topul meu:

1. Borcea

2. V. Maftei

3. Baltoi

4. Dinu

5. Copos

FANATIK RED-BLUE30.10.2005 06:18

Nume De ce?

1. Borcea..........de neegalat

2.giovani Becali...nu respecta scenariul din scarface. Impuscat ca un caine :lol:

3.maftei...........din ciclul, "we are the best".

4.Mircea Sandu....am simtul olfactiv sensibil :lol:

5.Il muce jr...... vinovatii fara mila, cer sa se faca Lumina.

 

 

6...7...8..9..ma luat greata, nu mai scriu

sergiu_titan30.10.2005 06:43

1.ta-su lu Borcea ca l-a facut

2.combinatia alb-rosu imi face sila

3.Lucescu mic si mare si tot neamul lor de anti-stelisti cum se declara de 10 ani.

 

Amuzanti inofensivi:

1.Petre florentin ala mic cat un lindic

2.Rada magazionier rapid si sex simbolul fotbalului romanesc

3.Borcea, Cristi da searea si piperul unui derby, te face sa le umpli gura cand strigi M@_e Dinamo

Motanu D02.11.2005 13:06

Topicul asta si-a pierdut sensul. Cred ca opinia unanima e ca Gigi Becali ii surclaseza pe toti.

Ayrton02.11.2005 16:29
Topicul asta si-a pierdut sensul. Cred ca opinia unanima e ca Gigi Becali ii surclaseza pe toti.

 

Acum sunt de acord cu tine...

sorin_77702.11.2005 16:41
Topicul asta si-a pierdut sensul. Cred ca opinia unanima e ca Gigi Becali ii surclaseza pe toti.

 

Te sustin in totalitate...

Borcea ala isi iubeste pana la urma echipa... Ciobanu insa este NEBUN DE LEGAT....

zarboss02.11.2005 18:10

S-a demonstrat.. ciobanul tot cioban ramane.. indiferent ce ii dai sau ii faci.....

FANATIK RED-BLUE02.11.2005 23:48

Rectific..............Jiji Becali pe primul loc; si nu il antipatizez, il URASC.

Light09.11.2005 11:55

il urasc pe Jiji ca m-a facut sa uit ca il uram pe memo ,pardon Meme.

redandblue09.11.2005 12:18

Concurenta mare pt primul loc:

Jiji vs. MM vs.Borcea

I.N.Money09.11.2005 15:28

Propun o gala K1 sa vedem cine ajunge pe primu loc dintre cei trei. :lol:

misha09.11.2005 15:35
Propun o gala K1 sa vedem cine ajunge pe primu loc dintre cei trei. :lol:

 

si cu siguranta acela va fi MM ...care le are cu pumnul :lol: :lol: :lol:

I.N.Money09.11.2005 15:36

Daca iese Becali cu ochiu vanat si Borcea fara dinti....inseamna ca e o gala reusita :lol:

Motanu D09.11.2005 15:40
Propun o gala K1 sa vedem cine ajunge pe primu loc dintre cei trei. :lol:

 

si cu siguranta acela va fi MM ...care le are cu pumnul :lol: :lol: :lol:

Depinde... Gigi a invatat in tinerete sa manuiasca bata. S-ar putea sa faca uz de ea ca si asa nu stie sa joace dupa reguli...

:twisted: :twisted: :twisted:

redandblue09.11.2005 15:40

Ok cu gala dar tre sa punem niste conditii:

1.Jiji sa-si lase acasa bata de cioban ca nu e voie...

2.MM sa mai traga la sala ca la cum arata nu'i dau voie in ring ...

3.Borcea tre sa mai aduca un caine ca sa fie patru competitori

 

Eu ma autopropun vanzator de bilete...:lol::lol::lol:

I.N.Money09.11.2005 15:42

Lasa ca vine Gigi cu Zmarandescu.... :wink:

misha09.11.2005 15:42
Ok cu gala dar tre sa punem niste conditii:

1.Jiji sa-si lase acasa bata de cioban ca nu e voie...

2.MM sa mai traga la sala ca la cum arata nu'i dau voie in ring ...

3.Borcea tre sa mai aduca un caine ca sa fie patru competitori

 

Eu ma autopropun vanzator de bilete...:lol::lol::lol:

 

si bodu sa fie arbitru :lol:

Motanu D09.11.2005 15:42
Eu ma autopropun vanzator de bilete...:lol::lol::lol:

 

Pai cum, nu stiai ? De bilete se ocupa Giovanni. El e autoritatea superma in domeniu :twisted: :twisted: :twisted:

«1234»