top 10
1Borcea
2.Borcea
3.Borcea
4.Zicu(de cand faza cu pronostic Parma-Steaua 5-0 nu mai pot sa il vad in ochi..
5.Rada(secund la rapid intr-o vreme)
6Netzoiu
7Gheara
8.Niculescu
9.Contra
10.Plesan
top 10
1Borcea
2.Borcea
3.Borcea
4.Zicu(de cand faza cu pronostic Parma-Steaua 5-0 nu mai pot sa il vad in ochi..
5.Rada(secund la rapid intr-o vreme)
6Netzoiu
7Gheara
8.Niculescu
9.Contra
10.Plesan
1 Borcea
2 Il muce jr.
3 Maftei
4 Zicu si toti puricosii si paduchiosii de la Dinamo
5 rada
6 sumudica
7 pancu
Clasamentul la ora care il scriu. Ma opresc din lipsa de spatiu dar sa nu uitam ca mai sunt multi altii. Chelu'bodu si nu ca i-a pus sechestru lu' Jiji ci pentru ca incearca sa-si faca imagine pe seama datoriilor din sport cand basescu a vandut flota si nu a patit nik.
mai pe scurt ...aproape toti dinamovistii si rapidistii.... cu exceptii pe ici pe colo
eu nu il vad pe nicaieri pe Cornel dinu.. sa inteleg ca il simpatizati ???? :twisted: :evil:
1. Borcea
2. Niculescu
3. tamas
4. baltoi
5. margaritescu!
TOTI CU LITERE MICI!
eu nu il vad pe nicaieri pe Cornel dinu.. sa inteleg ca il simpatizati ???? :twisted: :evil:
apare la mine :twisted: ......reactualizez lista si ii adug pe Marius Constantin,giovani si Victor Becali,netoiu,agariciu ala de presedinte de la Craiova,miu,corsicanu',robert nita,
1.Borcea
2.Zicu
3.Giovani Becali
4.Margaritescu
5.Dinu
6.Lucescu jr
7.Aliuta
8.Alexa
9.Tamas
10.Rada(secund rapid)
Ma mir ca multa lume il considera pe Zicu antipatic... E mai degraba comic... nu poti sa nu zambesti, cel putin, cand il vezi pe teren, iar cand vorbeste lasa impresia ca "maestrul" Cl. Raducanu e academician pe langa el...
Si ca sa faca o mica completare in topul meu:
1. Borcea
2. V. Maftei
3. Baltoi
4. Dinu
5. Copos
Nume De ce?
1. Borcea..........de neegalat
2.giovani Becali...nu respecta scenariul din scarface. Impuscat ca un caine :lol:
3.maftei...........din ciclul, "we are the best".
4.Mircea Sandu....am simtul olfactiv sensibil :lol:
5.Il muce jr...... vinovatii fara mila, cer sa se faca Lumina.
6...7...8..9..ma luat greata, nu mai scriu
1.ta-su lu Borcea ca l-a facut
2.combinatia alb-rosu imi face sila
3.Lucescu mic si mare si tot neamul lor de anti-stelisti cum se declara de 10 ani.
Amuzanti inofensivi:
1.Petre florentin ala mic cat un lindic
2.Rada magazionier rapid si sex simbolul fotbalului romanesc
3.Borcea, Cristi da searea si piperul unui derby, te face sa le umpli gura cand strigi M@_e Dinamo
Topicul asta si-a pierdut sensul. Cred ca opinia unanima e ca Gigi Becali ii surclaseza pe toti.
Topicul asta si-a pierdut sensul. Cred ca opinia unanima e ca Gigi Becali ii surclaseza pe toti.
Acum sunt de acord cu tine...
Topicul asta si-a pierdut sensul. Cred ca opinia unanima e ca Gigi Becali ii surclaseza pe toti.
Te sustin in totalitate...
Borcea ala isi iubeste pana la urma echipa... Ciobanu insa este NEBUN DE LEGAT....
S-a demonstrat.. ciobanul tot cioban ramane.. indiferent ce ii dai sau ii faci.....
Rectific..............Jiji Becali pe primul loc; si nu il antipatizez, il URASC.
il urasc pe Jiji ca m-a facut sa uit ca il uram pe memo ,pardon Meme.
Concurenta mare pt primul loc:
Jiji vs. MM vs.Borcea
Propun o gala K1 sa vedem cine ajunge pe primu loc dintre cei trei. :lol:
Propun o gala K1 sa vedem cine ajunge pe primu loc dintre cei trei. :lol:
si cu siguranta acela va fi MM ...care le are cu pumnul :lol: :lol: :lol:
Daca iese Becali cu ochiu vanat si Borcea fara dinti....inseamna ca e o gala reusita :lol:
Propun o gala K1 sa vedem cine ajunge pe primu loc dintre cei trei. :lol:
si cu siguranta acela va fi MM ...care le are cu pumnul :lol: :lol: :lol:
Depinde... Gigi a invatat in tinerete sa manuiasca bata. S-ar putea sa faca uz de ea ca si asa nu stie sa joace dupa reguli...
:twisted: :twisted: :twisted:
Ok cu gala dar tre sa punem niste conditii:
1.Jiji sa-si lase acasa bata de cioban ca nu e voie...
2.MM sa mai traga la sala ca la cum arata nu'i dau voie in ring ...
3.Borcea tre sa mai aduca un caine ca sa fie patru competitori
Eu ma autopropun vanzator de bilete...:lol::lol::lol:
Lasa ca vine Gigi cu Zmarandescu.... :wink:
Ok cu gala dar tre sa punem niste conditii:1.Jiji sa-si lase acasa bata de cioban ca nu e voie...
2.MM sa mai traga la sala ca la cum arata nu'i dau voie in ring ...
3.Borcea tre sa mai aduca un caine ca sa fie patru competitori
Eu ma autopropun vanzator de bilete...:lol::lol::lol:
si bodu sa fie arbitru :lol:
Eu ma autopropun vanzator de bilete...:lol::lol::lol:
Pai cum, nu stiai ? De bilete se ocupa Giovanni. El e autoritatea superma in domeniu :twisted: :twisted: :twisted: