mai , mai!acuma vrei sa te scoti si tu.Sa-ti zic eu o chestie.Tu sti cati barbati am intalnit carora nu le place fotbalul...ho,ho....Si sincer ,daca mie una i-mi place ,pai pe ala numa barbat nu-l pot numi.Si cica voi sunteti sexul tare. :lol:
Fiecare are dreptul la opinie (parca asa ceva ziceai mai sus), precum si la alegere, deci are si dreptul de-ai place sau nu fotbalul.
Iar celor care nu le place fotbal poate le plac luptele sau cine stie ce alte sporturi violente. Daca nici alea nu sunt "tari" ...
Iar fotbalul nu este un sport PENTRU BARBATI ci JUCAT DE BARBATI !!!
