FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Echipa Stelei vs Galeria Stelei

«1234»
Motanu D09.11.2005 18:53
mai , mai!acuma vrei sa te scoti si tu.Sa-ti zic eu o chestie.Tu sti cati barbati am intalnit carora nu le place fotbalul...ho,ho....Si sincer ,daca mie una i-mi place ,pai pe ala numa barbat nu-l pot numi.Si cica voi sunteti sexul tare. :lol:

 

Fiecare are dreptul la opinie (parca asa ceva ziceai mai sus), precum si la alegere, deci are si dreptul de-ai place sau nu fotbalul.

Iar celor care nu le place fotbal poate le plac luptele sau cine stie ce alte sporturi violente. Daca nici alea nu sunt "tari" ...

Iar fotbalul nu este un sport PENTRU BARBATI ci JUCAT DE BARBATI !!!

FanSteaua4Life09.11.2005 19:23
mai , mai!acuma vrei sa te scoti si tu.Sa-ti zic eu o chestie.Tu sti cati barbati am intalnit carora nu le place fotbalul...ho,ho....Si sincer ,daca mie una i-mi place ,pai pe ala numa barbat nu-l pot numi.Si cica voi sunteti sexul tare. :lol:

Sa fi avut eu o prietena ca tine careia sa ii placa fotbalul nu te mai lasam sa scapi, te luam de nevasta...mai ales sa fie si stelista...dar pana acum am cunoscut personal doar o fata careia sa ii placa fotbalul...si ea era soramea... :wink:

zarboss09.11.2005 20:46

eu nu am cunoscut nici o fata care sa-i placa fotbalul...dar am cunoscut care s-au prefacut ca le place .. doar de dragul de a face pe plac

misha10.11.2005 04:04
eu nu am cunoscut nici o fata care sa-i placa fotbalul...dar am cunoscut care s-au prefacut ca le place .. doar de dragul de a face pe plac

 

si eu am prietene care zic ca le place fotbalul si tin cu Steaua....si cand le intrebi ce jucator stiu de la Steaua.....zic Mutu :lol: :lol: :lol:

wow ...da ce discutii interesante pe aici :lol: :lol:

Dar un tackling, un umar la umar si o contra cu talpa nu sunt executii deloc feminine...

 

te asigur eu ca acele executii sunt feminine :twisted: ...si sa stii ca unele fete joaca mai bine fotbal decat unii baieti :D

Virgil10.11.2005 04:26

O sustin pe misha.Contrele cel putin,sunt cat se poate de feminine.

 

Cand vine vorba de fete carora le place fotbalul,sunt de acord,ele exista.Si pot sa si vorbeasca de fotbal.Dar sa fie atente la ce vorbesc,sa nu spuna prostii mai mari decat ele.

 

Misha e o adevarata cunoscatoare.Cateodata imi lasa impresia ca e baiat. :)

Ann ar trebui sa imbine utilul cu frumosul.Cratita cu fotbalul."Nepotica",vrei nu vrei cratita e indeletnicirea voastra.Desi uneori barbatii va depasesc in maiestrie.

Motanu D10.11.2005 08:18
[

si sa stii ca unele fete joaca mai bine fotbal decat  

unii baieti :D

 

Decat Dinita sau Plesan poate....

misha10.11.2005 08:20
[

si sa stii ca unele fete joaca mai bine fotbal decat  

unii baieti :D

 

Decat Dinita sau Plesan poate....

 

inseamna ca am loc in echipa Stelei...maine ma duc sa dau probe :lol: :lol: :lol:

Motanu D10.11.2005 08:23
[

si sa stii ca unele fete joaca mai bine fotbal decat  

unii baieti :D

 

Decat Dinita sau Plesan poate....

 

inseamna ca am loc in echipa Stelei...maine ma duc sa dau probe :lol: :lol: :lol:

 

Pai ce mai astepti ? Ca tot e Mirel accidentat !!! Daca ai noroc poate te convoaca Piturca !!!

misha10.11.2005 08:29
[

si sa stii ca unele fete joaca mai bine fotbal decat  

unii baieti :D

 

Decat Dinita sau Plesan poate....

 

inseamna ca am loc in echipa Stelei...maine ma duc sa dau probe :lol: :lol: :lol:

 

Pai ce mai astepti ? Ca tot e Mirel accidentat !!! Daca ai noroc poate te convoaca Piturca !!!

 

daca il vad pe Piturca il scuip intre ochi :lol: :lol: :lol: :lol: ..si ii dau si un pumn marca MM:lol: :lol:

I.N.Money10.11.2005 10:30

Pai atunci o sa vb Piti cu Giovani si adio transfer in strainatate :lol:

misha10.11.2005 10:32
Pai atunci o sa vb Piti cu Giovani si adio transfer in strainatate  :lol:

 

si cine ti-a zis tie ca o sa traiasca giovani pana atunci :lol: :lol:

I.N.Money10.11.2005 10:35
Pai atunci o sa vb Piti cu Giovani si adio transfer in strainatate  :lol:

 

si cine ti-a zis tie ca o sa traiasca giovani pana atunci :lol: :lol:

Aaaaaa deci Giovani si cu Borcea sunt primi pe lista ta neagra :twisted:

misha10.11.2005 10:36
Pai atunci o sa vb Piti cu Giovani si adio transfer in strainatate  :lol:

 

si cine ti-a zis tie ca o sa traiasca giovani pana atunci :lol: :lol:

Aaaaaa deci Giovani si cu Borcea sunt primi pe lista ta neagra :twisted:

 

cam asa ceva...dar nu sunt scutiti nici zicu, Marius Constantin, dinu, maftei, aliuta :twisted:

I.N.Money10.11.2005 10:38

Vezi ca Dinu incepe sa vorbeasca intr-o limba moarta cu tine...ca de batut nu stie :lol:

ann10.11.2005 12:32
eu nu am cunoscut nici o fata care sa-i placa fotbalul...dar am cunoscut care s-au prefacut ca le place .. doar de dragul de a face pe plac

 

si eu am prietene care zic ca le place fotbalul si tin cu Steaua....si cand le intrebi ce jucator stiu de la Steaua.....zic Mutu :lol: :lol: :lol:

wow ...da ce discutii interesante pe aici :lol: :lol:

Dar un tackling, un umar la umar si o contra cu talpa nu sunt executii deloc feminine...

 

te asigur eu ca acele executii sunt feminine :twisted: ...si sa stii ca unele fete joaca mai bine fotbal decat unii baieti :D

asta e treaba ta .eu ii stiu pe toti jucatorii de la Steaua iar de afara tin cu Manchester si chiar am corespondat cu ei un timp,perioada aceea,sti tu ,prin 2000 cand au castigat Champions League si mi-au trimis pozele cu autografe,pliante cu istoricul clubului,etc.SO,BELIEVE IT!!!!!!

misha10.11.2005 15:39
eu nu am cunoscut nici o fata care sa-i placa fotbalul...dar am cunoscut care s-au prefacut ca le place .. doar de dragul de a face pe plac

 

si eu am prietene care zic ca le place fotbalul si tin cu Steaua....si cand le intrebi ce jucator stiu de la Steaua.....zic Mutu :lol: :lol: :lol:

wow ...da ce discutii interesante pe aici :lol: :lol:

Dar un tackling, un umar la umar si o contra cu talpa nu sunt executii deloc feminine...

 

te asigur eu ca acele executii sunt feminine :twisted: ...si sa stii ca unele fete joaca mai bine fotbal decat unii baieti :D

asta e treaba ta .eu ii stiu pe toti jucatorii de la Steaua iar de afara tin cu Manchester si chiar am corespondat cu ei un timp,perioada aceea,sti tu ,prin 2000 cand au castigat Champions League si mi-au trimis pozele cu autografe,pliante cu istoricul clubului,etc.SO,BELIEVE IT!!!!!!

 

ce esti asa pornita...nu faceam referire la tine :lol: :lol:

ann10.11.2005 16:38
eu nu am cunoscut nici o fata care sa-i placa fotbalul...dar am cunoscut care s-au prefacut ca le place .. doar de dragul de a face pe plac

 

si eu am prietene care zic ca le place fotbalul si tin cu Steaua....si cand le intrebi ce jucator stiu de la Steaua.....zic Mutu :lol: :lol: :lol:

wow ...da ce discutii interesante pe aici :lol: :lol:

Dar un tackling, un umar la umar si o contra cu talpa nu sunt executii deloc feminine...

 

te asigur eu ca acele executii sunt feminine :twisted: ...si sa stii ca unele fete joaca mai bine fotbal decat unii baieti :D

asta e treaba ta .eu ii stiu pe toti jucatorii de la Steaua iar de afara tin cu Manchester si chiar am corespondat cu ei un timp,perioada aceea,sti tu ,prin 2000 cand au castigat Champions League si mi-au trimis pozele cu autografe,pliante cu istoricul clubului,etc.SO,BELIEVE IT!!!!!!

 

ce esti asa pornita...nu faceam referire la tine :lol: :lol:

m-am prins , ziceam si eu pt cei care-s de alta parere :wink:Dont't take it personally.

Motanu D10.11.2005 16:40

Suntem cam Offtopic. Parca aicea era vorba despre echipa & galerie...

La urma urmei, insa, de ce n-ar avea si Steaua o echipa de fotbal feminin...

misha10.11.2005 16:44
Suntem cam Offtopic. Parca aicea era vorba despre echipa & galerie...

La urma urmei, insa, de ce n-ar avea si Steaua o echipa de fotbal feminin...

 

o echipa de fotbal feminin ar avea mai mult succes :D ...si ar veni si mai multi suporteri :lol:

Motanu D10.11.2005 16:48
Suntem cam Offtopic. Parca aicea era vorba despre echipa & galerie...

La urma urmei, insa, de ce n-ar avea si Steaua o echipa de fotbal feminin...

 

o echipa de fotbal feminin ar avea mai mult succes :D ...si ar veni si mai multi suporteri :lol:

 

Iar fotbalul ar lipsi cu desavarsire.

Mi-e greu sa cred ca ar veni vreun supoter pentru fotbal ! :lol: :lol: :lol:

misha10.11.2005 16:57
Suntem cam Offtopic. Parca aicea era vorba despre echipa & galerie...

La urma urmei, insa, de ce n-ar avea si Steaua o echipa de fotbal feminin...

 

o echipa de fotbal feminin ar avea mai mult succes :D ...si ar veni si mai multi suporteri :lol:

 

Iar fotbalul ar lipsi cu desavarsire.

Mi-e greu sa cred ca ar veni vreun supoter pentru fotbal ! :lol: :lol: :lol:

 

si mie :lol: ...poate fotbal ar fi..dar cine s-ar uita :lol:

sorin_77710.11.2005 17:07

Hai ca de la Galerie si Echipa ati ajuns la tackling intarziat la cratita... Super traiectorie...

Descoperim si reale talente in fotbal (ai grija Misha sa nu puna MM pumnu'...., ma scuzi, ochii pe tine!!!)

 

Revenind la Topic: Galeria vs Echipa

Se pare ca aceasta comparatie nu o putem face... Poate ca intalnirea organizata sau ma rog propusa de Peluza Nord maine de la 19.00 in parcarea Stadionului Ghencea, va da roade iar la meciul cu Halmstad sa fie si galeria la nivelul prestat de echipa in Cupa UEFA... Astfel sa sarbatorim calificarea cu, atentie: 2 etape inainte!!! (chiar daca pe penultima o stam...)

ann10.11.2005 17:12
Suntem cam Offtopic. Parca aicea era vorba despre echipa & galerie...

La urma urmei, insa, de ce n-ar avea si Steaua o echipa de fotbal feminin...

 

o echipa de fotbal feminin ar avea mai mult succes :D ...si ar veni si mai multi suporteri :lol:

 

Iar fotbalul ar lipsi cu desavarsire.

Mi-e greu sa cred ca ar veni vreun supoter pentru fotbal ! :lol: :lol: :lol:

 

si mie :lol: ...poate fotbal ar fi..dar cine s-ar uita :lol:

nu este exclusa si varianta asta.din pacate in revistele de sport , chiar si la emisiunile sportive isi fac locul tot felul de fetitze care n-au nici in clin nici in maneca cu fotbalul sau cu sportul in general dar fac rating.Dar datorita cui oare.....???

ann10.11.2005 17:14
Hai ca de la Galerie si Echipa ati ajuns la tackling intarziat la cratita... Super traiectorie...

Descoperim si reale talente in fotbal (ai grija Misha sa nu puna MM pumnu'...., ma scuzi, ochii pe tine!!!)

 

Revenind la Topic: Galeria vs Echipa

Se pare ca aceasta comparatie nu o putem face... Poate ca intalnirea organizata sau ma rog propusa de Peluza Nord maine de la 19.00 in parcarea Stadionului Ghencea, va da roade iar la meciul cu Halmstad sa fie si galeria la nivelul prestat de echipa in Cupa UEFA... Astfel sa sarbatorim calificarea cu, atentie: 2 etape inainte!!! (chiar daca pe penultima o stam...)

asa sa fie cum zici.Sa speram ca si-a invatat galeria lectiile de data asta.Oricum , se poate sarbatori deja calificarea .Ar fi absurd sa pierdem , ca doar i-au batut Lens cu 5-0. :wink:

Motanu D10.11.2005 17:20
Oricum , se poate sarbatori deja calificarea .Ar fi absurd sa pierdem , ca doar i-au batut Lens cu 5-0. :wink:

 

Nu uita ca aici e vorba de fotbal (ca tot criticai tu o anume categorie de persoane mai sus...). Deci se poate orice (Apropo, mai tii minte dinam0 - Foresta ?)

Inca NU suntem calificati. Dupa ce le dam 5-0 si noi celor de la Halmstad da.

«1234»