Eu m-am gandit la un cap de leu pe gamba :X....numa ca tre sa ma interesez de niste saloane calumea din Brasov
Eu m-am gandit la un cap de leu pe gamba :X....numa ca tre sa ma interesez de niste saloane calumea din Brasov
@Mircea
Foarte reusit! Te felicit!
@BadBoy
Hai la Sibiu , sunt saloane foarte bune!
Eu vroiam sa imi fac un vultur rosu cu aripile albastre da nu stiu sigur daca e ok...ma mai gandesc :-?
Eu vroiam sa imi fac un vultur rosu cu aripile albastre da nu stiu sigur daca e ok...ma mai gandesc :-?
fa'ti vulturul ala celebru acum 10 ani care il gaseai pe toate masinile =))
fa'ti vulturul ala celebru acum 10 ani care il gaseai pe toate masinile =))
=))))) ![]()
Obraznicule!
![]()
Da ce vultur era ala ??
Eu vroiam sa imi fac un vultur rosu cu aripile albastre da nu stiu sigur daca e ok...ma mai gandesc :-?
modelul meu preferat in ceea ce priveste vulturii:

Superb...
Miami I.N.K, Chris Garver Buddha Tattoo (foarte misto!)
Cred ca la asta se referea AG![]()
nu nu , ma refeream la ala care l'a pus dana
, doamne cat de oribil arata loganul ala..
ce logan misto! zici ca-i brad de Craciun! ![]()
Ce superb ar arata vulturul ala pe capota unei dacii din toamna lui 58' in parcare pe dorobanti ![]()
![]()
stai sa-i vada ma-sa acasa..)
)
Ce-ai facut ma Costica...ia treci la jupuietoare ![]()
din colectie

Asta e chiar superb , nu inteleg insa ce ar trebui sa fie banda aia de peste el , ca nu pare o banderola de capitan ![]()
ala zici ca e becali =))
ala zici ca e becali =))
sper ca nu fiu-miu care apare pe mana binelui
Foarte tari tatuajele.dar daca ar fi sa imi fac unele mi-as face o Steluta pe mana.
Buna! Am o rugaminte la voi, am nevoie de cat mai multe likeuri la poza pt un concurs...click pe poza, apoi LIKE! Va multuuu:D
rezolvat:)