FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tatuaje

«12345»
BADboySteaua09.06.2010 21:01

Eu m-am gandit la un cap de leu pe gamba :X....numa ca tre sa ma interesez de niste saloane calumea din Brasov

Maye10.06.2010 01:41

@Mircea

 

Foarte reusit! Te felicit!

 

@BadBoy

 

Hai la Sibiu , sunt saloane foarte bune!

razvan2810.06.2010 20:02

Eu vroiam sa imi fac un vultur rosu cu aripile albastre da nu stiu sigur daca e ok...ma mai gandesc :-?

AG10.06.2010 20:48
Eu vroiam sa imi fac un vultur rosu cu aripile albastre da nu stiu sigur daca e ok...ma mai gandesc :-?

fa'ti vulturul ala celebru acum 10 ani care il gaseai pe toate masinile =))

dayra10.06.2010 20:57
fa'ti vulturul ala celebru acum 10 ani care il gaseai pe toate masinile =))

 

 

=))))) :)):)) Obraznicule!

razvan2812.06.2010 10:06

:))

 

Da ce vultur era ala ??

dayra12.06.2010 10:46
:))

 

Da ce vultur era ala ??

=))

38731_1_.jpg

logan_mcv_1_.jpg

Fane12.06.2010 13:11

Cred ca la asta se referea AG :D

uap.jpg

mircea_1012.06.2010 16:34
Eu vroiam sa imi fac un vultur rosu cu aripile albastre da nu stiu sigur daca e ok...ma mai gandesc :-?

modelul meu preferat in ceea ce priveste vulturii:

Img202760_IMG_8029x6.jpg

razvan2812.06.2010 21:29

Superb...

MikStelista12.06.2010 21:44

Miami I.N.K, Chris Garver Buddha Tattoo (foarte misto!)

 

AG13.06.2010 05:34
Cred ca la asta se referea AG :D

nu nu , ma refeream la ala care l'a pus dana :) , doamne cat de oribil arata loganul ala..

LanDSharK13.06.2010 08:51

ce logan misto! zici ca-i brad de Craciun! :clap:

Daniel-Ionut13.06.2010 08:58

Ce superb ar arata vulturul ala pe capota unei dacii din toamna lui 58' in parcare pe dorobanti :wub::w00t:

LanDSharK13.06.2010 09:01
Nici eu nu sunt un adept al tatuajelor, dar nici nu ii judec pe cei care au. Din contra, unele mi se par frumoase, doar ca eu nu mi-as face.

Am vazut si eu cateva episoade din Miami si LA I-n-k, iar unele din ele sunt opere de arta.

 

Ce ziceti de baietii astia? :naughty:

 

img1891l.jpg

 

img1893t.jpg

 

jr2paf.jpg

stai sa-i vada ma-sa acasa.. :))) :)))

razvan2813.06.2010 21:06
stai sa-i vada ma-sa acasa.. :))) :)))

 

Ce-ai facut ma Costica...ia treci la jupuietoare :))

AG26.08.2010 05:18

din colectie

 

19456_105948699423011_100000236444825_15

razvan2827.08.2010 00:12

Asta e chiar superb , nu inteleg insa ce ar trebui sa fie banda aia de peste el , ca nu pare o banderola de capitan :hmmm:

AGRESSIVO198+121.11.2011 22:21

astea sunt ale mele cu Steaua.

 

parerea mea e ca topicul ar trebui mutat la sectiunea DISCUTII DESPRE SUPORTERI.

DSC00366.JPG

DSC00363.JPG

post_7489_1254311591.jpg

post_7489_1254311743.jpg

post_7489_1254311676.jpg

drvladyk26.11.2011 13:53

va urma

63558_181451241881793_100000507562106_555810_4004920_n.jpg

69761_177933428900241_100000507562106_532427_957610_n.jpg

154229_179689682057949_100000507562106_543354_8299833_n.jpg

AG26.11.2011 13:55

ala zici ca e becali =))

drvladyk26.11.2011 13:59
ala zici ca e becali =))

sper ca nu fiu-miu care apare pe mana binelui

vasilica15410.06.2012 14:45

Foarte tari tatuajele.dar daca ar fi sa imi fac unele mi-as face o Steluta pe mana.

dayra22.06.2012 09:58

Buna! Am o rugaminte la voi, am nevoie de cat mai multe likeuri la poza pt un concurs...click pe poza, apoi LIKE! Va multuuu:D

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=385...e=1&theater

drvladyk22.06.2012 12:16

rezolvat:)

«12345»