In acest topic se poate vorbi totul despre tatuaje, pe care le aveti sau pe care vreti sa vi le faceti, cum trebuie intretinute si poate aveti cunostinte care tatueaza si le aduceti noi clienti. ![]()
Eu in momentul asta am un tatuaj pe care mi l-am facut acum aproximativ 10 luni ( o sa revin in curand cu o poza) si deja ma gandesc la un al doilea. Asa se adevereste vorba ca este intr-un fel "addictive". E in partea dreapta a abdomenului, undeva in lateral.
Mai jos sunt niste poze cu ce m-am gandit ca as putea sa imi fac.
PS: Urmatorul va fi pe spate.

















