FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tatuaje

«12345»
axl10.09.2009 07:21
o cunostinta de stie sa te tatueze

 

la saloane e nasol ca trec multi pe acolo si poate le iei bolile daca nu sterilizeaza aia bine

Da, tolomacule, fa-te tu la amici, cu aparat facut din motoras de casetofon si ac din coarda de chitara, ca amicu le sterilizeaza de nu se vad.

 

Oameni buni! Tatuajul il aveti o viata. Daca tot va hotarati sa va faceti mergeti dracu la salon, la profesionsiti!

Fane10.09.2009 07:22

@Deni copile !

 

Daca nu stii ,nu mai vorbi.

Acele le desigileaza in fata ta si daca tot ai scos "porumbelu`"...mai repede as merge la un salon specializat in tatuaje decat la vreo cunostinta ( e putin mai scump dar este mai sigur).

 

@Axle ai fost mai rapid ca mine.

korynna10.09.2009 08:37

Eu am fost la o cunostinta de-a unei cunostinte :)) si nu regret. Acele au fost desgilate in fata mea, avea aparat bun...nu am avut nicio problema. Sunt o gramada care nu lucreaza in saloane, dar fac niste tatuaje tari.

Virgil10.09.2009 08:51
Acele au fost desgilate

 

Daca nu au fost desigilate, tot degeaba. :))

 

Korynna, sa nu divulgi locul acela special in care ti-ai facut tatuajul si pe care il stim doar noi doi. :D

 

Mi-e rusine de mine. Nu am niciun tatutaj. :oops:

AG10.09.2009 08:53

cu siringa in vene :))

korynna10.09.2009 08:54

@Virgil

 

Am facut si eu o greseala pentru ca m-am grabit si mi-ai sarit in cap. :nono:

Doar eu stiu de locul ala si cunostinta care mi-a zis de el :P Du-te si fa-ti repede un tatuaj, stiu eu un baiat... =))

Virgil10.09.2009 09:16
@Virgil

 

Am facut si eu o greseala pentru ca m-am grabit si mi-ai sarit in cap. :nono:

Doar eu stiu de locul ala si cunostinta care mi-a zis de el :P Du-te si fa-ti repede un tatuaj, stiu eu un baiat... =))

 

Cum te simti cu mine in capul tau? Eu ma simt confortabil. :P

 

Imi lipseste motivatia pentru a ma tatua. Ma simt bine in piela mea. E neteda si matasoasa la atingere. Doar stii. :D

 

Marius10.09.2009 09:19

Doamne...

korynna10.09.2009 09:54

Ia gata cu offtopicul pe topicul meu. :)

Daca vrei sa ne vorbesti despre pielea ta neteda si matasoasa sau despre ce categorii de femei cunosti, deschide un topic separat. Aici vorbim despre tatuaje. Si cum nu ai nicio motivatie sa te tatuezi...iti spun eu ca te simti si mai bine in pielea ta tatuata :)))

 

Ps: Si tatuajul meu e neted si se simte destul de simpatic la atingere, dar tu nu ai de unde sa stii. ;)

hooltras10.09.2009 19:18
( o sa revin in curand cu o poza)

mai dureaza? :D

 

 

korynna10.09.2009 23:41

Pai e pe prima pagina poza. :)

korynna11.09.2009 15:21

Un site care v-ar putea fi de ajutor sa va alegeti un tatuaj. Totul despre simbolistica tatuajelor: http://www.vanishingtattoo.com/tattoo_symb...esign_index.htm

Marius11.09.2009 15:51
Pai e pe prima pagina poza. :)

 

trebuia o vedere de ansamblu... sa ne dam seama mai bine de pozitionarea si simbolistica tatuului :D

AGRESSIVO198+130.09.2009 11:56

Va rog a va posta aici tatuajele cu Steaua,sau daca nu oricare altele.Asa poate ne inspiram unii de la altii,sau poate ii convingem pe cei care nu au sa-si faca.

 

Astea sunt ale mele.(scuze pt poze,mi le-am facut singur cu tel.)

DSC00001.JPG

DSC00003.JPG

DSC00016.JPG

Marius30.09.2009 12:34

Mutat aici :)

marius97409.10.2009 19:19

Baieti, daca sunteti interesati si de tatuajele teporare, perfecte pentru orice meci al Stelei, (eu cu asa ceva ma ocup). Va pot trasfera orice imagine pe pielea voastra, clar , cu culori vii si neintinate, si mai ales, le puteti aplica oriunde doriti(zone epilate), ca dupa aceea sa le stergeti cu putin alcool sanitar sau ulei de corp. Contactati-ma pe email sau pe forum.

kinder-PN13.10.2009 10:25

am si eu unul :) ..

 

ps:ma gandeam sa`mi fac exact deasupra lui....emblema Stelei...mai micuta asa :D

kindeR0052.jpg

AG14.10.2009 11:15

genial , respectele noastre

MikStelista15.10.2009 18:50

Primul meu tatuaj :rolleyes:

NMwa8s564237-02.jpg

 

 

Vor urma alte 2,3...nush sigur cate :yeahh:

Daniel-Ionut14.01.2010 09:09

A de la George BecAli? :naughty:

MikStelista14.01.2010 09:10
A de la George BecAli? :naughty:

 

:boxing: de la Andreea :chair::chair::chair:

mircea_1009.06.2010 18:45

prima mea achizitie :clap:

 

tatooum.jpg

 

ceva pareri? :D

Daniel-Ionut09.06.2010 18:50

Frumos :hmmm:

 

Si eu as fi in stare sa imi fac ceva de genul: http://image.stirileprotv.ro/media/images/...09/60323075.jpg dar cu altcineva in portret :blush: , nu Michael, normal :D

mircea_1009.06.2010 19:11

cu Gigi?:D

Daniel-Ionut09.06.2010 19:12

:)) ))) haha

NU! :sleep: cu un portret de care este cam greu sa fac rost... :(

«12345»