Corect.
De exemplu la Sibiu s-a organizat prima conferinta internationala de tatuaje din Romania , din cate stiu eu.
Tatuajul devine din ce in ce mai obisnuit ![]()
Corect.
De exemplu la Sibiu s-a organizat prima conferinta internationala de tatuaje din Romania , din cate stiu eu.
Tatuajul devine din ce in ce mai obisnuit ![]()
Eu m-as lasa cobai pe mana astora
Dar iti fac ce vor ei, nu iti alegi tu modelul, oricum ar fi, ei trebuie sa lucreze foarte bine pe tine si sa ti se potriveasca intr un fel tatuajul si e gratis ![]()
Pai ce sa iti doresti mai mult decat arta fina pe piele fara bani ? ![]()
Sa-ti plateasca artistii pentru ca te oferi cobai ![]()
Sa-ti plateasca in bere si vodka ![]()
Apropo..Miami I.nk acum pe Discovery ![]()
LE:Pacat ca e vazut episodul ![]()
Arta tata,arta !
Arta pura ![]()
mama ce are ochi acolo ![]()
cand il vad si io? ![]()
P.S. discutiile despre miami/l.a. in.k mi se par la fel ca cele in care copii discuta de cel mai bun jucator de la fifa 09.
mama ce are ochi acolo
cand il vad si io?
P.S. discutiile despre miami/l.a. in.k mi se par la fel ca cele in care copii discuta de cel mai bun jucator de la fifa 09.
Frustratule care n-ai niciun tatuaj pe tine...huuuoo fricosule ![]()
uite la el ce-a priceput ![]()
ideea e ca sunt si la noi oameni la fel de buni iar aia de pe discovery, atat de divinizati din cate vad, mai gresesc si ei cate o dunga uneori ![]()
P.S. o sa-mi fac si eu bah, dar atunci cand voi ceva ce merita ![]()
Fa-ti un tatuaj cu Ionescu pe-o buca. Chiar ar fi ceva original. ![]()
Fa-ti un tatuaj cu Ionescu pe-o buca. Chiar ar fi ceva original.![]()
Bravo mah !
lasa ma ronnie, mai bine iti faci tu unu' cu nimeni altu ![]()
@Marius
Daca aristii nostri autohtoni nu fac emisiuni, ce sa le fac eu?
Cate emisiuni,filme despre tatuaje ai mai vazut in afara de astea pentru publicul larg?
Macar ei incearca sa educe masele si pentru asta merita sa ii amintim mai ales in topicul asta. ![]()
lasa asta, mai bine spune-mi cand iti vad tatuajul ![]()
La vara, la mare. ![]()
deci asa, da?
eu mi l-as tatua pe Jiji pe p--a :x..oricum cand ma uit la el vad o p--a ![]()

Eu as face ori stema Stelei ( gen Fane ) , ori pe Antonescu,ori "Semper Superiores" ori " You'll never walk alone " . Oscilez mai mult intre ultimele 2 ![]()
mie imi plac mult cele cu CSKA Sofia....:X ...poate cine stie daca gasesc unde sa le bat apar pe umarul meu ... ![]()
si eu as vrea sa imi fac un tatuaj pe picior si eventual unul pe brat..dar sincer...cine o sa mil faca?....p.s sunt din bacau....stie cineva un salon bun in moldova?
si eu as vrea sa imi fac un tatuaj pe picior si eventual unul pe brat..dar sincer...cine o sa mil faca?....p.s sunt din bacau....stie cineva un salon bun in moldova?
Tre sa ai tu o cunostinta de stie sa te tatueze si nici nu te rupe de bani .... la saloane e nasol ca trec multi pe acolo si poate le iei bolile daca nu sterilizeaza aia bine ![]()
Io cand oi avea 18 o sa imi fac pe picior ceva cu Steaua si Lacatus ![]()