FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tatuaje

«12345»
Maye04.09.2009 12:06

Corect.

De exemplu la Sibiu s-a organizat prima conferinta internationala de tatuaje din Romania , din cate stiu eu.

Tatuajul devine din ce in ce mai obisnuit :)

korynna04.09.2009 12:13

Eu m-as lasa cobai pe mana astora :)) Dar iti fac ce vor ei, nu iti alegi tu modelul, oricum ar fi, ei trebuie sa lucreze foarte bine pe tine si sa ti se potriveasca intr un fel tatuajul si e gratis :))

Maye04.09.2009 12:24

Pai ce sa iti doresti mai mult decat arta fina pe piele fara bani ? :))

MoWeed04.09.2009 12:34

Sa-ti plateasca artistii pentru ca te oferi cobai :D

Maye04.09.2009 12:40

Sa-ti plateasca in bere si vodka :D

Maye04.09.2009 12:58

Apropo..Miami I.nk acum pe Discovery :)

LE:Pacat ca e vazut episodul :P

*Alecs*06.09.2009 11:29

Nici eu nu sunt un adept al tatuajelor, dar nici nu ii judec pe cei care au. Din contra, unele mi se par frumoase, doar ca eu nu mi-as face.

Am vazut si eu cateva episoade din Miami si LA I-n-k, iar unele din ele sunt opere de arta.

 

Ce ziceti de baietii astia? :naughty:

 

img1891l.jpg

 

img1893t.jpg

 

jr2paf.jpg

 

 

Fane06.09.2009 12:01

Arta tata,arta !

Maye06.09.2009 12:29

Arta pura :)

Marius06.09.2009 12:32

mama ce are ochi acolo :blush:

 

cand il vad si io? :crazy:

 

P.S. discutiile despre miami/l.a. in.k mi se par la fel ca cele in care copii discuta de cel mai bun jucator de la fifa 09.

Fane06.09.2009 12:35
mama ce are ochi acolo :blush:

 

cand il vad si io? :crazy:

 

P.S. discutiile despre miami/l.a. in.k mi se par la fel ca cele in care copii discuta de cel mai bun jucator de la fifa 09.

 

Frustratule care n-ai niciun tatuaj pe tine...huuuoo fricosule :naughty:

 

Marius06.09.2009 12:51

uite la el ce-a priceput :ce_oameni:

 

ideea e ca sunt si la noi oameni la fel de buni iar aia de pe discovery, atat de divinizati din cate vad, mai gresesc si ei cate o dunga uneori :)

 

P.S. o sa-mi fac si eu bah, dar atunci cand voi ceva ce merita :)

Ronnie06.09.2009 13:03

Fa-ti un tatuaj cu Ionescu pe-o buca. Chiar ar fi ceva original. :)

Fane06.09.2009 13:07
Fa-ti un tatuaj cu Ionescu pe-o buca. Chiar ar fi ceva original. :)

 

 

Bravo mah !

Marius06.09.2009 13:11

lasa ma ronnie, mai bine iti faci tu unu' cu nimeni altu :D

korynna06.09.2009 13:15

@Marius

 

Daca aristii nostri autohtoni nu fac emisiuni, ce sa le fac eu?

Cate emisiuni,filme despre tatuaje ai mai vazut in afara de astea pentru publicul larg?

Macar ei incearca sa educe masele si pentru asta merita sa ii amintim mai ales in topicul asta. :)

Marius06.09.2009 13:18

lasa asta, mai bine spune-mi cand iti vad tatuajul :D

korynna06.09.2009 13:27

La vara, la mare. :))

Marius06.09.2009 13:40

deci asa, da?

1uLy4Nn06.09.2009 15:25

eu mi l-as tatua pe Jiji pe p--a :x..oricum cand ma uit la el vad o p--a :))

AG06.09.2009 15:39
1tatuaj4.jpg
shack3r09.09.2009 23:54

Eu as face ori stema Stelei ( gen Fane ) , ori pe Antonescu,ori "Semper Superiores" ori " You'll never walk alone " . Oscilez mai mult intre ultimele 2 :D

darkye10.09.2009 07:01

mie imi plac mult cele cu CSKA Sofia....:X ...poate cine stie daca gasesc unde sa le bat apar pe umarul meu ... :yeahh:

stelist nebun10.09.2009 07:13

si eu as vrea sa imi fac un tatuaj pe picior si eventual unul pe brat..dar sincer...cine o sa mil faca?....p.s sunt din bacau....stie cineva un salon bun in moldova?

Deni10.09.2009 07:18
si eu as vrea sa imi fac un tatuaj pe picior si eventual unul pe brat..dar sincer...cine o sa mil faca?....p.s sunt din bacau....stie cineva un salon bun in moldova?

 

Tre sa ai tu o cunostinta de stie sa te tatueze si nici nu te rupe de bani .... la saloane e nasol ca trec multi pe acolo si poate le iei bolile daca nu sterilizeaza aia bine :|

 

Io cand oi avea 18 o sa imi fac pe picior ceva cu Steaua si Lacatus :D

«12345»