FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Franta - Romania 1-1 (0-0)

«1234»
mircea_1003.09.2009 16:27

ne bat de kkm pe noi :clap:

Daniel-Ionut03.09.2009 16:32
ne bat de kkm pe noi :clap:

 

Imi deschid berarie daca batem Franta la cate beri ar trebui sa imi iau :clap:

cRiss4Steaua03.09.2009 20:12

la ce ora e ?

Maye03.09.2009 21:05

Sambata , ora 22.00

Astristul04.09.2009 20:55
Ma, da zici ca sunteti din Bangladesh, Insulele Capului Verde... :thumbdown:

Sunt singurul dp aici care crede in Romania steagro

 

 

Nu esti singurul. Si eu sper sa invingem in ambele meciuri cu Franta si Austria. Dubla asta este decisiva si eu inca sper la calificare. :hooray:

 

HAI Romania !!! steagro

SuperstaR1805.09.2009 11:31
Nu esti singurul. Si eu sper sa invingem in ambele meciuri cu Franta si Austria. Dubla asta este decisiva si eu inca sper la calificare. :hooray:

 

HAI Romania !!! steagro

 

 

Da Surdu o dubla ! Haha :D

 

Hai Romania !

Kellerman05.09.2009 11:56

Ce gunoi e Mutu asta. In loc sa se bage si el la joc, prefera sa stea pe tusa. ( e clar ca aia cu accidentarea a fost o minciuna ordinara).

 

Oricum, Surdu > Mutu. :D:steag_cruce_invers:

Daniel-Ionut05.09.2009 12:21

Echipele probabile:

 

Franța:

Lloris - Sagna, Escude, Gallas, Evra - Toulalan, L.Diarra - Gignac, Gourcuff, Henry - Benzema. Rezerve: Mandanda, Clichy, Ribery, Anelka, Malouda, A.Diarra, Abidal. Antrenor Raymond Domenech

România

Coman - Maftei, Rãdoi, Chivu, Raț - Mara, Apostol, Ghioane, Max Nicu - Surdu, Marica. Rezerve: Pantilimon, Sãpunaru, Goian, Roman, Codrea, Bucur, Mazilu. Antrenor Rãzvan Lucescu

MoWeed05.09.2009 13:26

Clichy-Arsenal

Ribery-Bayern

Malouda-Chelsea

Anelka-Chelsea

Abidal-Barcelona

 

 

Astia sunt rezervele lor si noi vrem sa-i batem?

Daniel-Ionut05.09.2009 13:40
Clichy-Arsenal

Ribery-Bayern

Malouda-Chelsea

Anelka-Chelsea

Abidal-Barcelona

 

 

Astia sunt rezervele lor si noi vrem sa-i batem?

 

N-am auzit de ei :whistle:

Ronnie05.09.2009 14:11

Da-va-n .... de tradatori de tara!

 

**** Franta! Hai baietii!

Daniel-Ionut05.09.2009 15:04
Da-va-n .... de tradatori de tara!

 

**** Franta! Hai baietii!

 

In sfarsit ;)

steagro

!dan05.09.2009 15:53

jumuliti cocosul galic ! steagro

Guardian05.09.2009 18:18

Daca ii batem o sa fie soc in toata Europa , un fel de cutremur , sper ca asa va fi.

Lari05.09.2009 18:48

Echipele de start:

 

Franța: 1. Lloris - 2. Sagna, 5. Gallas, 4. Escudé, 13. Evra - 6. L. Diarra, 14. Toulalan - 9. Anelka, 8. Gourcuff, 12. Henry - 11. Gignac. Antrenor: Raymond Domenech. Rezerve: Mandanda - Remy, Abidal, Benzema, Ribery, Malouda, Alou Diarra.

 

România: 1. Coman - 2. Maftei, 6. Rãdoi, 5. Chivu, 3. Raț - 10. Mara, 4. I. Apostol, 7. Ghioane, 8. Max. Nicu - 11. Surdu - 9. Marica. Antrenor: Rãzvan Lucescu. Rezerve: Pantilimon - Sãpunaru, Goian, Codrea, Roman, Bucur, Mazilu.

Maye05.09.2009 19:18

Asa cum banuiam:

-ne inghesuie astia

-jucam 1-9-0-1

stelist nebun05.09.2009 19:31

noroc de Coman ca aveau francezi 2 boabe deja....cum sa ne punem noi cu ei ...poi daca era si ribery? poi ce echipa au astia ,si ce jucatori....si ce echipa avem noi.....daka franta avea alt antrenor era favorita pentru mondialu asta...

mircea_1005.09.2009 19:49

ce-a ratat romicaaaaa :))))))))))))

Vlad Bogdan05.09.2009 19:59

surduleeeee :))

jucam 1-10-0-0 :ce_oameni:

olfgob05.09.2009 20:18

Ce tot ma freaca astia la cap cu Mutu' lor?ca ele ne-ar trebui...duca-se la pasune...ca acolo e mult VERDE

mircea_1005.09.2009 21:01

bineinteles la finalul meciului pe gsp, primul care a fost sunat sa intre in legatura directa, babuinu de pipera. Reactie specifica: "Romaniei i-a lipsit azi Nicolita!"=)))))) doamneeeee ia-l odata ca nu-l mai suport...

greenyes05.09.2009 21:04

Diferenta clara de valoare. Pe faza de atac pierdeam mingea chiar si fara sa ne atace adversarul, mama masii. De am fi tinut si noi de minge mai cu incredere poate obtineam mai mult. Pasau numai cu frica parca nu ar fi jucat fotbal toata viata.

 

Am aratat ca o echipa mica iar cand trebuia sa le-o dam ..... ne-am pierdut cu firea.

 

In ce rahat a lasat marele Piti echipa asta si cu cata greata.....

gio_stgloria05.09.2009 21:04

nu ma incalzeste cu nimic 1-1 asta, voiam o victorie.

Dragoshel05.09.2009 21:06

slab, nu am jucat nimic... n-am vazut 3 pase legate si niciun sut sanatos la poarta. fara actiuni,fara ocazii...

Marius05.09.2009 21:09

Cum ba Dragose? N-ai vazut actiunea lui Escude? Ce gol misto a dat :D

«1234»