FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Franta - Romania 1-1 (0-0)

«1234»
Ronnie01.09.2009 18:05

Lotul Romaniei pentru Franta:

 

Portari: Dãnuț Coman (FC Brașov), Costel Pantilimon (FC Timișoara) și Ciprian Tãtãrușanu (FC Steaua București)

 

Fundași: Cristian Sãpunaru (FC Porto), Vasile Maftei (CS Unirea Urziceni), Mirel Rãdoi (Al-Hilal), Dorin Goian (US Palermo), Cristian Chivu (FC Internazionale Milano), Marius Constantin (FC Rapid București), Rãzvan Raț (FC Șahtior Donețk) și Mihai Neșu (FC Utrecht)

 

Mijlocași: Bogdan Mara (CFR 1907 Cluj), Mihai Roman (FC Brașov), Iulian Apostol (CS Unirea Urziceni), Paul Codrea (AC Siena), Tiberiu Ghioane (FC Dinamo Kiev), Costin Lazãr (FC Rapid București), Maximilian Nicu (Hertha BSC) și Adrian Cristea (FC Dinamo București)

 

Atacanți: Ciprian Marica (VfB Stuttgart), Adrian Mutu (AC Fiorentina), Ionuț Mazilu (Arsenal Kiev) și Romeo Surdu (FC Steaua București)

 

 

Maye01.09.2009 18:15

o luam.

Daniel-Ionut01.09.2009 18:33
o luam.

 

Le-o dam

MoWeed01.09.2009 18:35

O luam dar la un gol diferenta. Poate, daca prind francezii o zi foarte proasta facem egal...

Maye01.09.2009 19:19
Le-o dam

La faulturi.

O sa vedeti tactica a la Lucescu. 1-9-0-1

cristian01401.09.2009 19:25

Taceti ba si nu fiti rai ca s-a sfatuit ala negru si batran de respira greu si are probleme cardiace si ii batem, mai ales cu 4 fini in teren.

1uLy4Nn02.09.2009 10:16

sigur castigam :))

Vlad Bogdan02.09.2009 12:35

Avem finii , de ce va faceti griji ? :whistle:

Pt Franta nici macar nu joaca francezi adevarati ... doar cativa sunt francezi francezi.O sa ne-o luam de la o schipa formata din Banei (la culoare bineinteles)

gio_stgloria02.09.2009 13:26

O luam , le-o dam , ce gay sunteti :))

 

scor final 0-0.

Daniel-Ionut02.09.2009 13:31

Schimbare la oaspeti: iese Mutu, intra Bucur!

KERATOCONUS02.09.2009 13:43

Formula preferata a lui rrazvanel puradel: 4-5-1

 

Iata si primul "11":

 

---------------------------Coman-----------------

 

 

Sapunaru--------------Goian------Chivu------------Rat

 

 

Mara--------Radoi-------Apostol-------Ghioane-------Mutu

 

 

----------------------------Marica-----------------------

 

 

 

 

 

 

Daniel-Ionut02.09.2009 13:46

Mutu nu mai joaca!!! pentru ca este accidentat..

A fost chemat Bucur in locul lui!

 

Deci schimba primul 11

KERATOCONUS02.09.2009 14:11
Mutu nu mai joaca!!! pentru ca este accidentat..

A fost chemat Bucur in locul lui!

 

Deci schimba primul 11

 

Pai, daca era accidentat, de ce a mai venit in cantonamentul echipei nationale?

 

In locul lui Mutu, il introduc in primul "11" pe Max Nicu. Nu cred ca o sa-l bage pe Gigel Bucur, pentru ca familia Lucescu are boala pe el de la dubla dintre Timisoara si Sahtior din preliminariile Champions League.

gio_stgloria02.09.2009 14:43

Daca nu joaca Mutu ne-o luam 1-0 .

hellas_verona02.09.2009 15:02

:hmmm: Eu ma intreb cum de nu l'a convocat pe cel mai bun mijlocas din Romania :hmmm:

 

Oricum, egal sau 1-0, pentru gazde normal

MoWeed02.09.2009 15:03

In sfarsit o veste buna: Muta nu ne va mai delecta cu fitele ei. Astfel exista sanse la un egal...

Daniel-Ionut02.09.2009 15:09
:hmmm: Eu ma intreb cum de nu l'a convocat pe cel mai bun mijlocas din Romania :hmmm:

 

Oricum, egal sau 1-0, pentru gazde normal

 

Si ala fiind?

 

In locul lui Mutu trebuia chemat Costea!!!

Cum sa nu chemi (daca sunt apti de joc) jucatori ca Tanase sau Costea la nationala...

David02.09.2009 19:22

Doi pui de Mutu cu acte in regula?Pentru ce?

Maye02.09.2009 19:29

iar face Mutu fite si pleaca din cantonament...nu stiu ce dracu` il mai convoaca dupa ce ne-a dat flit de atatea ori.

stelist si dupa moarte02.09.2009 19:37

Ai dreptate MAYE,Mutu e pentru nationala cum e Dayro popo-moreno pentru Steaua

Stryker02.09.2009 20:14

Castiga frantuzii cu 1-0 sau 2-0, cu sau fara Mutu tot aia e pt Romania

Daniel-Ionut03.09.2009 08:18

Ma, da zici ca sunteti din Bangladesh, Insulele Capului Verde... :thumbdown:

Sunt singurul dp aici care crede in Romania steagro

Maye03.09.2009 09:38

Nu trebuie sa fim neaparat locuitori ai Bangladesh-ului sau Insulelor Capului Verde ca sa nu credem in actuala generatie care reprezinta nationala Romaniei de fotbal.

Eu , pur si simplu , nu cred nici in echipa nici in tehnician.

4_ever_steaua03.09.2009 09:39

o luam,si o luam rau.Pentru ca un "patriot",numit Mutu,isi baga picioarele in Nationala Romaniei,pentru ca e stresat de amenda draga.Ce sa-ti povestesc...e cea mai antipatica fiinta dupa Becali.

Daniel-Ionut03.09.2009 13:21

Vreau cate 2 beri de la fiecare daca batem Franta! :naughty:

«1234»