Durerea voastra e si mai mare ca Dinamo a batut doar la limita si traiti cu impresia ca daca nu se tragea de timp ne bateati. La cum a jucat Steaua aseara probabil ii mai trebuiau vreo cateva sute de minute sa inscrie. Nu ati avut nici o ocazie clara inafara de capul lui Onicas din prima repriza. Nu ati controlat deloc mijlocul terenului, nu ati dat deloc impresia ca puteti intoarce soarta partidei. E normal sa nu fiti de acord cu mine dar asta nu inseamna ca aveti dreptate. V-ati cam imbatat cu apa rece dupa cele 6 meciuri din preliminariile Europa League. Ati avut adversari de divizia B din Romania pe care i-ati invins si ati zis ca e usor si in campionat. Se pare ca nu e deloc asa. Probabil ca echipa vostra are nevoie de un dus rece asa cum au avut si cei de la Dinamo si care s-au trezit. Zicea cineva mai sus ca meciul trebuie sa se termine 0-0 (nimic la nimic) dar s-a terminat 0-1 (nimic la putin)
PS pentru Kellerman; postez aici din 2004, nu din 2008 de cand ai desoperit tu forumul asta!
