FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - CFR 2-2 (1-1)

«12349»
D4v1dstelist03.08.2009 19:48

Nu putem sa ne punem mintea cu orice viermen.Da-l dreq.

The Game04.08.2009 10:46

Sper la o asistenta cat mai mare-n Ghencea si totodata sper la o victorie,desi tare mi-e ca iar o sa facem egal cu astia....

Acrhine04.08.2009 10:56

cand se pun biletele in vanzare :)

D4v1dstelist04.08.2009 11:06
Sper la o asistenta cat mai mare-n Ghencea

 

 

Eu vreau o asistenta blonda si supla,alea grase ma oripileaza.

Daniel-Ionut04.08.2009 14:57

Deci da... 1 :yes:

SuperstaR1805.08.2009 09:40

"Centralul Alexandru Deaconu a fost delegat miercuri la derby-ul etapei a doua a Ligii I, dintre Steaua și CFR Cluj, în timp ce jocul dintre Unirea Urziceni și Rapid va fi condus de Istvan Kovacs, informeazã site-ul oficial al Comisiei Centrale a Arbitrilor."

 

sursa :GSP.ro

 

AHAHAHAHa o sa faca spume Muresanu de la Cluj.

D4v1dstelist05.08.2009 10:23

Diaconu??? :rolleyes: Acuma daca le dam vor zice ca a tinut asta cu noi,desi au trecut 2 ani de la Steaua Rapid 3-0.

Daniel-Ionut05.08.2009 15:53

Deci s-au scumpit biletele...

ady_ultras05.08.2009 17:23

pipi pe ei

The Game05.08.2009 17:51
Eu vreau o asistenta blonda si supla,alea grase ma oripileaza.

 

Personal prefer asistentele brunete cu sani cat mai voluptuosi posibil :)

 

P.S.:15 lei biletul la peluze..... inca un motiv sa-i iau mortii-n plua lui Argaseala si lui gheorghisor....

ady_ultras05.08.2009 20:20

ba ce mare prostie sa moara dreq, ma trimit jegurile astea d la munca pe car sambata si nu vad meciul dni peluza :((

SuporteriRomani06.08.2009 12:44

Partida contra CFR Cluj va fi cel mai inportant meci di noul sezon .

Trebuie sa batem daca vrem titlul tineri jucatori al Stelei trebuie sa demostreye ca au fata de Steaua

 

Poate ca va evolua si noul jocator al stelej Cristian Tanase

BNQ06.08.2009 13:17
Partida contra CFR Cluj va fi cel mai inportant meci di noul sezon .

Trebuie sa batem daca vrem titlul tineri jucatori al Stelei trebuie sa demostreye ca au fata de Steaua

 

Poate ca va evolua si noul jocator al stelej Cristian Tanase

 

Cum sã evolueze un jucãtor adus cu 2 zile înainte de meci? Sã fie el Messi sau Ronaldo cã nu ar putea juca, nu are idee de tactica impusã de Bergodi, cum vreai tu sã joace? Bãieți gândiți un pic. Fãrã supãrare.

mountytoma06.08.2009 13:57

cadu se plange ca Steaua i-a furat mereu pe aia din Cluj. cred ca ala nu stie diferenta dintre a fi furat si a fi f.utut.

 

culio si cadu si-au meritat suspendarea cu varf si indesat. meritau si niste pumni in gura. personal mi-e un pic teama ca deaconu sa nu incerce sa traga un pic spre Cluj pentru a nu fi acuzat ca e stelist. desi in cazul bricheta eu zic ca el a fost foarte corect.

 

va fi un meci greu, dar nu atat de greu ca acela de la piatra neamt. daca echipa joaca fotbal iar noi le dam m.uhe la unguri din tribune, nu are cum sa nu iasa bine. poate nu avem mari jucatori in echipa anul asta, dar avem antrenor si asta conteaza enorm.

 

eu as vrea sa ii batem pe unguri cu cel putin 3 goluri in campionatul asta, si aici si acolo. sa isi suga p... singuri de ciuda. in frunte cu mara si trica!

AndyTytanBoys06.08.2009 18:30

care mai veniti de prin Brasov la meciu cu CFR?

dulcicutza06.08.2009 22:12

Mi-e frica tare de meci....

FC_STEAUA_194707.08.2009 05:09

Asta este primul meci din acest sezon in care o sa vedem pur si simplu la ce nivel suntem. Nu cred ca putem sa pierdem in Ghencea cu 20,000 de fani pe stadion dar un egal nu m-ar surprinde de loc.

 

Sper sa incepem cu urmatoarea formula:

 

Tatarusanu

 

Golanski - Baciu - Ghionea - Ninu

 

Szekely - Onicas - Ionescu - Grzelak

 

Surdu - Stancu

 

 

Dupa pauza poate sa intre in teren si noul adus Tanase daca Ionescu nu da randament si Kapetanos in locul lui Surdu sau Stancu. Ochirosii sau Nicolita fiind ultima schimbare in locul lui Grzelak sau Szekely.

 

PS: Szekely o sa fie 100% pana la ora meciului nu?

 

 

 

BNQ07.08.2009 05:28
Asta este primul meci din acest sezon in care o sa vedem pur si simplu la ce nivel suntem. Nu cred ca putem sa pierdem in Ghencea cu 20,000 de fani pe stadion dar un egal nu m-ar surprinde de loc.

 

Sper sa incepem cu urmatoarea formula:

 

Tatarusanu

 

Golanski - Baciu - Ghionea - Ninu

 

Szekely - Onicas - Ionescu - Grzelak

 

Surdu - Stancu

 

 

Dupa pauza poate sa intre in teren si noul adus Tanase daca Ionescu nu da randament si Kapetanos in locul lui Surdu sau Stancu. Ochirosii sau Nicolita fiind ultima schimbare in locul lui Grzelak sau Szekely.

 

PS: Szekely o sa fie 100% pana la ora meciului nu?

 

 

Am scris și pe pagina precedentã.. cum sã intrã Tãnase .. dupã 1 zi de transfer el nici nu va reuși sã se atreneze cu echipa.. iar voi îl bãgați în meciul cu CFR, Steaua susține un antrenament azi, în Scoția !! și 1 mâine, deci 1 antrenament și deja așteptați sã joace? cei cu voi?

 

P.Marin nu va fi scos de Ninu. Szekely nu va juca.. locul fiind luat de Nicolițã, din pãcate.

Wally07.08.2009 06:41

Trebuie sa castigam acest meci si am convingerea ca o vom face. Legat de jucatorii care vor fi introdusi pe teren mi-as dori in atac cuplul Kapetanos - Bogdan Stancu, iar in centrul defensivei pe Tudose, in dauna lui Baciu, dar Bergodi va decide cine intra si speram cu totii sa fie inspirat. Lupta Steaua! Pe ei, pe mama lor!

mircea_1007.08.2009 06:54

---------------Zapata

Golanski--Rada--Ghionea--Petre Marin

Grzelak---Onicas--Ionescu--Ochirosii

-----------Surdu---------Stancu

 

 

Pur si simplu nu vad altfel primul 11...Kapetanos sa intre prin minutu 60...

mountytoma07.08.2009 07:22
Pur si simplu nu vad altfel primul 11...Kapetanos sa intre prin minutu 60...

 

sa intre kapetanos in minutul 75, sa le dea doua goluri si sa scoata si un penalty :-)

 

cred ca echipa de start va fi

 

tatarusanu

 

golanski Ghionea/rada Baciu p Marin

 

szekely ionescu onicas grzelak

 

Stancu surdu

 

ghinoea cred ca era mai bine sa nu joace cu scotienii, a fost pe dinafara complet.

 

il vom vedea si pe tanase prin minutul 75 cu siguranta, mai ales daca vom conduce pe tabela in momentul ala. la cati bani s-au dat pe el si la cat de nerabdator sa joace si ambitios este pustiul asta, nu cred ca nu va juca deloc cu chefereii!

Fan_Steaua No 107.08.2009 08:31

:steag_cruce_invers: Ole Ole Batem CeFeRe :hai_steaua::steagcruce:fularultras:hai_steaua:

 

Nici o sansa in fata Stelei nu aveti (CFR) mai ales cu scoru de aseara cu motherwell 3-1(6-1) haha:) hai Steaua si :thumbdown: CFR

SuperstaR1807.08.2009 08:38

Din cate am inteles din asa-zisele site-uri de sport, Tanase este accidentat. No problem, are bani ciobanul sa dea pe jucatori accidentati

 

Degeaba faceti variante de prim 11, tot Pantelis ne salveaza :P:wub:

Fan_Steaua No 107.08.2009 08:46
eu zic tot un 2-0 :steag_sah_mic:

eu zis 3-0 pentru Steaua nu au sanse CFR!

Daniel-Ionut07.08.2009 08:51
---------------Zapata

Golanski--Rada--Ghionea--Petre Marin

Grzelak---Onicas--Ionescu--Ochirosii

-----------Surdu---------Stancu

 

 

Pur si simplu nu vad altfel primul 11...Kapetanos sa intre prin minutu 60...

 

Cum sa joace ma Grzelak p dreapta? :blink:

«12349»