FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SECHESTRU PE AVEREA LUI BECALI!!!

«1345»
FANATIK RED-BLUE22.11.2005 11:31

Oleeeeee sunt al 100-lea membru care completeaza!!!

Teoctist22.11.2005 11:40
Oleeeeee sunt al 100-lea membru care completeaza!!!

 

Dar doar al 6335-lea membru al acestui site.Plus ca nike-ul tau figureaza de vreo 4 ori pe lista membrilor.Ceea ce face ca numarul total de membri inscrisi prezentat in mod automat,sa nu prezite credibilitate.

«1345»