Parerea mea este ca aceste iesiri trebuie amendate de catre 'opinia publica'...trebuie discutate in emisiunile de specialitate..aici in italia antrenorul parmei anul trecut a avut o iesire de genul asta imediat dupa meciin care a atacat dur arbitrajul facandu-i hoti la drumul mare...a doua zi societatea a emis un comunicat in care echipa si antrenorul si-au cerut scuze arbitrilor pt iesirea de dupa meci.Stiu ca cer luna si soarele in momentul asta dar cel putin vreau decenta din partea antrenorilor...sa nu se mai arunce cu noroi aiurea....Locul lui Razvan Lucescu este la Teatru sau la Cabaret...nu pe banca pe post de antrenor!
