Mai mult ca sigur incepand de vineri,pentru ca maine se vor vinde inca bilete pentru Steaua-Lens.
Mai mult ca sigur incepand de vineri,pentru ca maine se vor vinde inca bilete pentru Steaua-Lens.
Meciul cu Rapid nu prea ne-au iesit socotelile in ultima vreme. Per total, in ultimii 5 ani sunt destul de sigur ca iesim in pierdere.
Evident, daca jucam cum am jucat la Constanta, n-au nici o sansa ! :twisted:
Admin edit: Nu "tiganii", ci Rapid.
Sper sa batem in Giulesti, ne vedem in galerie! :wink: Am un indemn si pentru voi! Cred ca il cunoasteti!
IMPREUNA CU VOI, IMPREUNA CU VOI, IMPREUNA CU VOI FACETI FELU LA CIOROI!!! (nu e asa cantecul dar nu vreau sa fiu banat pt proaste maniere...
)
La peluza din Giulesti oooooo... vine Steaua Bucuresti!!!
Forza Steaua! Veniti toti la meci!
La razboi cu sabia in mana, cum spune preamaritul nostru conducator, Nea Jiji Razboinicul Luminii :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ascultati aici baieti ce aiureli debita Valentin Negru ( cine mai e si asta ? ) : "Sunt sigur că vom câștiga, pentru că pe Giulesti suntem aproape imbatabili. Doar am batut pe Feyenoord, nu? "
:lol: :lol: :lol: :lol:
Mai baietas... cum ziceai ca te cheama ? Voi i-ati batut pe Feyenoord cu chiu cu vai si ultimele 30 de minute ati tremurat rau de tot. Doar graba si neatentia olandezilor a facut posibila calificarea voastra...
Steaua va face show in Giulesti, apararea lui Rapid e campioana gafelor in sezonul asta, iar mijlocul si atacul mediocre in cel mai bun caz. Ceea ce de altfel s-a vazut in meciul cu Bacaul, unde Rapid s-a chinuit rau de tot sa bata o echipa slaba, sau cu Otelul unde au fost egalati de la 3-0 :lol: :lol:
Ascultati aici baieti ce aiureli debita Valentin Negru ( cine mai e si asta ? ) : "Sunt sigur că vom câștiga, pentru că pe Giulesti suntem aproape imbatabili. Doar am batut pe Feyenoord, nu? "
:lol: :lol: :lol: :lol:
Mai baietas... cum ziceai ca te cheama ? Voi i-ati batut pe Feyenoord cu chiu cu vai si ultimele 30 de minute ati tremurat rau de tot. Doar graba si neatentia olandezilor a facut posibila calificarea voastra...
Steaua va face show in Giulesti, apararea lui Rapid e campioana gafelor in sezonul asta, iar mijlocul si atacul mediocre in cel mai bun caz. Ceea ce de altfel s-a vazut in meciul cu Bacaul, unde Rapid s-a chinuit rau de tot sa bata o echipa slaba, sau cu Otelul unde au fost egalati de la 3-0 :lol: :lol:
Asa sunt astia...numa gura e de ei...mai ales Negru asta care nici macar nu joaca :lol:
stiti ceva de biletele pt meciu cu rapid ?
Ce foame de fotbal avem.....o sa vada ei duminica!!
Daca jucam tot asa nu au nici o sansa. Oricum, greu de crezut ca vom pierde. Sper ca jucatorii sa nu fie prea obositi dupa efortul depus cu Lens.
nu va extaziati atat... nu va fi acelasi adversar... rapid va trage cu dintii de fiecare minge... pentru ca stiu ca daca pierd in giulesti acum, pierd orice speranta de a relansa campionatul... (de parca ar avea sanse :lol: )... Totusi va fi un meci mult mai greu... Doamne-ajuta!
Golurile vor veni oricum.De la sine.Pentru ca jocul Stelei e stralucitor.Si golul obligatoriu.
Se pot ingramadi toti 11 in fata portii.Golul tot va veni.
Pentru ca asa sta scris.
Rapidul ne cunoaste foarte bine jocul.Doar joaca intamplator in acelasi campionat cu noi.
Dar hai sa nu ne facem probleme.Pentru ca oricat de bine tactic ar pregati jocul Razvan,Steaua va gasi drumul spre poarta si va puncta.O data,de doua ori,de trei,vom vedea.
Ca sa dau un exemplu plastic,oricat de mare campion
ar fi Doroftei si oricat de bine s-ar pregati,pe Tyson nu-l va putea invinge.
Asa va fi si duminica in Giulesti.Sau cel putin asa ar trebui sa fie.
Pentru ca Steaua va fi Tyson.
Trebuie sa luam 3 puncte in giulesti...Suntem obligati...Forzza Steaua...
Daca luam 3 pct incheiem o saptamana de vis.
FORZZA Steaua!!!
Salutari tuturor, as vrea sa va rog frumos sa anuntzatzi pe site daca stitzi detaliile legate de deplasarea in Giulesti.Tzin neaparat sa merg, dar nu am cu cine, credetzi ca ma putetzi coopta (sper ca asa se scrie,chiar n-am idee) si pe mine,va rog fain de tot. Mersi frumos anticipat!!!
Golurile vor veni oricum.De la sine.Pentru ca jocul Stelei e stralucitor.Si golul obligatoriu.Se pot ingramadi toti 11 in fata portii.Golul tot va veni.
Pentru ca asa sta scris.
frumos spus... dar daca inscriem o data si ei nu o fac deloc... sunt mai fericit decat am fost cu Lens... La rapid nu am batut de foarte mult timp in coace...
Daca joaca rapidu cu 3 fundasi :lol: :lol: :lol: nu mai zic....dar am vazut ca sunt la fel ca astia de la lens...tari in declaratii...
O victorie in fata Rapidului ar incununa o saptamana de vis.
stie careva cand se dau biletele pentru meciu cu radpi de duminica ???se dau in Ghencea sau in giulesti ??
stie careva cand se dau biletele pentru meciu cu radpi de duminica ???se dau in Ghencea sau in giulesti ??
meci greu contra rapidului... dar cred ca suntem mai buni decat ei... sper intr-o victorie categoricaSi 1-0 e bun...dar sa batem....sa betm noi si javrele sa se incurce in sfarsit dupa multi ani in Regie.
"Javrele" nu se vor incurca in Regie, sper...Iar meciul vostru cu Rapidul va fi unul greu, avand in vedere ca voi veniti mai relaxati moral(dupa meciul cu Lens, castigat la pas) si mai obositi fizic. Ei au avut un program mai flexibil decat voi si cred ca asta va cam conta daca nu isi gestioneaza jucatorii eforturile.
Suspendati-neeee, uram ciorileeee......... , Suspendati-neeee, uram ciorileeee.........
Chiar nu avem nevoie de suspendari in momentul de fata. Steaua merge bine si ar fi pacat sa stricam atmosfera cu alte scandaluri cu Liga sau cu presa.
Conform GSP, Florentin Petre nu joaca maine. Oricum, depinde si de forma in care se va afla maine Sportul. Chiar si fara Petre si Niculescu, Dinamo poate invinge Sportul daca echipa adversa prinde o zi mai proasta. Asa cum afirma si Motanu D, in cazul in care noi batem in Giulesti, poate ar fi in interesul fotbalului romanesc sa bateti si voi pentru a capata moral. Pe de alta parte, imi doresc daca e posibil sa ne distantam in fata, pentru ca nu imi place faptul ca va tineti mereu in coada noastra. :wink:
"Javrele" nu se vor incurca in Regie, sper...Iar meciul vostru cu Rapidul va fi unul greu, avand in vedere ca voi veniti mai relaxati moral(dupa meciul cu Lens, castigat la pas) si mai obositi fizic. Ei au avut un program mai flexibil decat voi si cred ca asta va cam conta daca nu isi gestioneaza jucatorii eforturile.
Acel "sper" spune multe... adevarul e ca lipsa lui Niculescu si forma oscilanta a lui Petre atarna greu... Oricum, avand in vedere ca Steaua nu va avea probleme cu rRapidul, pot sa va urez si voua mult succes. Aveti nevoie de moral bun pentru Cupa UEFA...
Multumesc de urari Motane. Sa nu regreti dupa meciul din Giulesti totusi. Rapidul nu e chiar o echipa de duzina...
Rapidul nu e chiar o echipa de duzina...
Dar nu e nici Dinamo :twisted: ![]()
Conform GSP, Florentin Petre nu joaca maine. Oricum, depinde si de forma in care se va afla maine Sportul. Chiar si fara Petre si Niculescu, Dinamo poate invinge Sportul daca echipa adversa prinde o zi mai proasta. Asa cum afirma si Motanu D, in cazul in care noi batem in Giulesti, poate ar fi in interesul fotbalului romanesc sa bateti si voi pentru a capata moral. Pe de alta parte, imi doresc daca e posibil sa ne distantam in fata, pentru ca nu imi place faptul ca va tineti mereu in coada noastra. :wink:
La fel cum ii scriam si Motanului...Multumesc de urari. Dinamo nu sta in Niculescu sau Petre, desi lipsa lor e mare. Cu Sportul putem sa ne descurcam si fara ei.
Bafta si voua in UEFA! :wink: