S-a prins omu, ca daca nu aduce stadionul la norme europene se va trezi ca va juca in Cotroceni, in cupele europene. iar loc, ai sa pui si inca 150.000 de scaune daca ai banii si arhitectii necesari. Se pot inalta P1, P2 si T2, cu cateva randuri de scaune si gata, ai inca 10.000 de locuri. (ganditi-va ca mai pui deasupra inca 75% din stadionul din Cotroceni)
Cat despre faza cu oameni la stadion, eu sunt de parere ca odata cu venirea lui Laca presedinte, vor veni si mai multi oameni la stadion. Iar daca si echipa va juca bine, cu atat mai mult.
Ne vedem JOI, sa ii uram bun venit lui Laca!