Ei, asta ar fi acu', sa ne certam pe tema asta... Avem doua puncte de vedere diferite, atata tot.
Pe mine ma deranjeaza rahaturi de-astea.
Si cand s-a dus Chelsea sa joace cu Levski, iar Mourinho a declarat ca nu stie absolut nimic de echipa bulgareasca, ca nu a vazut nicio caseta cu ei, si ca nu-si face griji, tot aiurea mi s-a parut.
E evident ca noi suntem favoriti si e evident ca ne vom califica, nu asta e baiul. Problema e ca, atunci cand iesi din casa, tre' sa te comporti ceva mai acatarii, ca doar imbecilii umbla in chiloti pe strada, in amiaza mare.
