FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Motherwell

«14567»
cristy.steaua2130.07.2009 20:04
Tot Citibank...

 

 

dar nu va aparea pe piept... :steag_sah_mic:

mikutu30.07.2009 20:05
de pe site`ul fanilor motherwell , mai sus mentionat -->

 

" Well73

Rating: 0

View Member Profile

 

post 8 minutes ago

Post #841

 

 

Reserve Team Subbie

**

 

Group: Members

Posts: 38

Joined: 7-July 09

Member No.: 1,301

 

 

 

 

 

 

Good effort boys. Would have been nice to have a goal but I'll be at the game next Thursday and 100% behind the team and the manager. No shame in getting beat by a better team. Anybody got the odds on us winning by 4 goals next week?

 

Canny wait for the start of the new season!

 

Zicea cineva , ceva , de pariuri la meciul lor precedent ? =))

 

nu-mi vine sa cred cum se poate discuta pe un forum , in general , si despre o echipa , culmea romaneasca , care tocmai te-a cam ...ridiculizat ! sincer , e o placere sa citesc acel forum !

cristy.steaua2130.07.2009 20:07

 

cat despre meci... Frumos,spectaculos....dar mai avem de munca...cand vom da peste o echipa "adevarata" sa vedem cum se misca baietii

 

dar, cum zice ciobanu jr. Victoriile aduc Victorii

Kellerman30.07.2009 20:07

D'aia sunt ei englezi, si mai avea tupeul Adrian sa compare tribunele engleze cu cele ale ultrasilor, hahhah*FAIL*.

 

 

Grenada, LOOL. Iarasi tu ma ? :D revin si pe sfz don' worry. :D

iNsTiGaToR30.07.2009 20:09

Si mie imi place sa citesc ce scrie pe acolo...nu credeam ca o sa vad asa ceva vreodata despre o echipa romaneasca

 

Am mai citit pe acolo ca ei cred ca portaru lor a fost cel mai bun si ca este o achizitie buna pentru ei...ma intreb oare ce panarama de portar aveau inainte :)))

cristy.steaua2130.07.2009 20:10
ma intreb oare ce panarama de portar aveau inainte :)))

 

 

vreun Carlos, Andrey...ceva :))

Grenada30.07.2009 20:12
D'aia sunt ei englezi, si mai avea tupeul Adrian sa compare tribunele engleze cu cele ale ultrasilor, hahhah*FAIL*.

 

 

Grenada, LOOL. Iarasi tu ma ? :D revin si pe sfz don' worry. :D

Nu stiu dar mie , imi vine sa dau toti banii de mare sa ma duc in tara lor chit ca ma duc sa vad un meci de fotbal .

 

Ah da si la sfarsit am fost WTF se auzea pleaca Gigi si Gigi la puscarie si nu-mi venea sa cred in ce hal fluierau sclavii ....

Lari30.07.2009 20:12

Ne-am reluat pregatirile de vreo luna, nu? Deci inseamna ca mai avem unde creste, nu? Bergodi a zis ca vrea sa atinga varful de forma in septembrie, nu?

 

De-abia astept viitorul!

dulcicutza30.07.2009 20:13

Frumos meci :) dar trebuia un 5-0 macar sa avem calificarea asigurata,oricum bv baieti.

Kellerman30.07.2009 20:14

Mizerile de la tribuna FREE Gigi au stricat tot meciul. :(

iNsTiGaToR30.07.2009 20:16
Frumos meci :) dar trebuia un 5-0 macar sa avem calificarea asigurata,oricum bv baieti.

daca ne dau 4-0 eu ma impusc...cu astia eram calificati si la 1-0

dulcicutza30.07.2009 20:20

Ei,nici eu nu cred :) Oricum eram ca si calificati dinainte....

iNsTiGaToR30.07.2009 20:23

gdalli10 52 minutes ago

Post #793

 

 

Signed on Full Time

 

 

Group: Members

Posts: 47

Joined: 23-March 09

From: Strathaven

Member No.: 970

 

 

4-0 well win next week? i wish

stranger things have happened tho. boro did it against Steaua few years back

 

 

Vise tata,vise :)))

Marius30.07.2009 20:25

2 cuvinte viermilor: Andrei Ionescu!

ady_ultras30.07.2009 20:27

un meci prea bun, singuru capitol la care am suferit a fost la finalizare, executii slabe, inprecise, si de multe ori au lungit-o pana n-au mai apucat sa traga, acolo mai e de lucrat ceva, in alta ordine de ideei mi-au placut foarte tare toti , absolut toti,chiar si Banel , singura exceptie este Baciu, nu a avut pic de siguranta pe el, in rest un meciu superb, sa nu mai spun de atmosfera, presupun k s-a observat atmosfera foarte ostila cu care au fost intampinate scandarile anti cioban :| protestul moare :( noi luptam cu ciobanul mai departe

DelPiero1030.07.2009 20:36

Am jucat bine,insa sunt slabi scotienii.Vreau sa ne pastram calmul si de abia cand vom lega cateva victorii la rand putem spune ca s-a schimbat ceva.

Alinut.30.07.2009 20:43

felicitari Stelei pentru victoria din seara asta ;) insa asa cum a zis delpiero10 e o echipa slaba ...sa vedem ce o sa facem cand dam de echipe mai "bine cotate"

adidwu30.07.2009 20:46

Sa nu ne imbatam cu apa rece,jocul a mers,insa am intalnit o echipa de jaloane.

CebaLaur30.07.2009 20:50

Meciul unde-l gasim?Macar reluarea,program si ora.Multumesc

EmpTy4steaua31.07.2009 06:13

Apropo de protestul anti-cioban si de "cetatenii". In NORD au zis baietii doar "Gigi lasa-ne lasa-ne" si "Becali pleaca din Ghencea , pleaca din Ghencea" ...adica nu s-a mai injurat. Iar cetatenii au fost fluierati prin min. 87 cand au inceput sa plece , mai ales tribuna I. In rest atmosfera incendiara , s-a cantat de numai am eu voce , si : Mitica la Puscarie ! :).

 

Steaua SUNTEM NOI ! :steag_sah_mic:

Kellerman31.07.2009 06:24

Dap, pacat de tziganii de la tribunele free Gigi ... in rest atmosfera a facut totul. Ati cantat si acel cantec de care zicea Lari, nu ? :D vreau un audio/film. (as veni si eu pe Ghencea daca as putea...sunt in Targu Mures nu e chiar cel mai usor lucru ^^ ).

EmpTy4steaua31.07.2009 06:35

Daca te referi la Imi vin in minte clipe cand imi doream sa cresc

Cand doar numele tau ma facea sa zambesc

Viata mea toata prin tine o traiesc

Esti tot ce am pe lume si d`asta te iubesc , Nu nu sa cantat pentru ca nu multi stiu toate versuruile .

 

Dar sa cantat "ce drog ciudat" NORD - SUD ! a fost cel mai frumos moment.

Daniel-Ionut31.07.2009 06:55
Atmosfera fantastica, joc foarte bun... :yes:
D4v1dstelist31.07.2009 07:35

Deci daca 8-1 cu Flamurtarii nu a fost blat,mi-ar placeea sa vad ce fotbal joaca echipa aia.

mircea_1031.07.2009 09:40

is sfarsit niste comentatori cat de cat acceptabili...daca nu ar fi incurcat jucatorii in ultimu hal, as fi putut zice ca a fost unul din cele mai bune comentarii din ultimul timp...

«14567»