FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

High Topic

«13456»
john_8622.08.2009 23:55
dulcicutza23.08.2009 10:11
Pai,tutunul e chiar primordial intr-un joint,il face sa arda mai bine. Fara tutun,nu iese un joint bun...zic eu. ;)

Fara tutun am impresia ca-ti sare inima in aer.....

AG09.09.2009 11:05

veste tragica, se vor inchide spice shopurile :(

Stanici09.09.2009 11:45
veste tragica, se vor inchide spice shopurile :(

 

Pisa-m-as pe ele, da-le dreaq de tampenii, multa ametela fara galagie, fara buna voie. De caaacat.

Fane09.09.2009 11:48

'Stanici

 

Sa intelegem ca te-ai dat pe iaurturi ?

Stanici09.09.2009 12:23

Thuamne. Nu, ma. Doar ca le prefer p-alea originale, nu tampeniile de la spice shopuri care, in afara de ameteala proasta, nu iti dau nimic.

zoint09.09.2009 12:58

Mai bine sa se inchida asa nu mai au acces toti pampalaii la fumat chiar si de astea artificiale ca sunt multi pampalai care fumeaza si nu e bine .Parerea mea

dulcicutza09.09.2009 16:46
Thuamne. Nu, ma. Doar ca le prefer p-alea originale, nu tampeniile de la spice shopuri care, in afara de ameteala proasta, nu iti dau nimic.

Gura mincinosului adevar graieste :)) de acord cu tine mai Stanici,sa incerci totusi si "crank",eu il combinasem putin cu niste rom cu cola.

axl10.09.2009 07:13
veste tragica, se vor inchide spice shopurile :(

Pune tata steag la poarta.

AG24.11.2009 12:29

v-ati lasat de fumat ma ? am salvie .. pm cine vrea..

weedandweird14.06.2010 08:28

Topicul asta pare mort si ingropat :( .

Propun sa-i punem si crucea de rigoare.

iNsTiGaToR14.06.2010 16:31

crucea verde cu 7 colturi nu?

weedandweird14.06.2010 21:50
crucea verde cu 7 colturi nu?

 

 

:thumbsup: Atat am vrut s-aud!Acum mai este si C.M. si poate vor baietii sa mai fie putin sobri dar pana acum este o gluma de campionat..

Ideea este ca poti rade uitandu-te la baietii astia si fara sa fi high :))

RobYnho14.06.2010 21:56

Drogalailor!

weedandweird14.06.2010 22:22
Drogalailor!

 

 

Pai,ar fi cam d-am-p**ea sa dezamagim gibonul.

Avem si noi o reputatie de aparat :yeahh:

iNsTiGaToR14.06.2010 22:27

ai si tu un foc?

RobYnho14.06.2010 22:30
ai si tu un foc?

 

Iar fumezi papadie rulata in hartia de la loto ?

iNsTiGaToR14.06.2010 22:36

nu ba... intrebam si io.....

ia uite domne...cere omu un foc pe un topic cu nume sugestiv si gata fumeaza cine stie ce....ce oameni ba.. :ce_oameni:

RobYnho14.06.2010 22:38

Pai lasa topicul pentru gazon atunci. :D

Maye14.06.2010 22:38

jet copile

weedandweird14.06.2010 22:54

Photo_0139.jpg

Eu am ceva-n studiu. Garajul apropitarului e numa' bun :crazy:

Daniel-Ionut15.06.2010 08:59

Ba, trebuie sa stii ca plua nu se scoala de la heroina, in 10 ani esti terminat si o sa ajungi o ruina!

weedandweird15.06.2010 09:55
Ba, trebuie sa stii ca plua nu se scoala de la heroina, in 10 ani esti terminat si o sa ajungi o ruina!

 

WTF?

Care-i treaba cu heroina?

iNsTiGaToR15.06.2010 10:17

ma daniele fi mai atent la poza...

RedScorpyON15.06.2010 10:18

Cu sau fara tutun? Pareri :)

«13456»