FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

High Topic

«123456»
D4v1dstelist21.07.2009 19:52

Face si Teo de la Deko in randul babelor! :))

**alex**21.07.2009 21:29

Pana acum catva timp, iarba era vazuta de majoritate ca fiind un drog periculos(vai, cum sa fumez eu asa ceva?) si toata lumea vorbea in soapta despre ea(vezi ba sa nu afle ala!). Cine avea un gram, doua era catalogat traficant.

 

Acum cine nu o fumeaza nu e cool in grupul din care face parte. A devenit o moda, se intalneste peste tot, doar ca sunt putini cei care o fumeaza zilnic sau la 2-3 zile. Majoritatea fumeaza doar la ocazii speciale pentru a le crea o stare de relaxare, euforie.. Pana si gaborii s-au plictisit de cazurile in care gasesc un cui la vreun consumator, te mai iau si la misto ca umbli cu nimicuri.

 

La noi nu va fi niciodata legalizata. Nu datorita cauzelor pe care le produce acest drog usor, ci datorita societatii in care traim care nu ar percepe cu ochi buni legalizarea. A declarat Elena Basescu ca ea ar fi de acord si a sarit toata presa in sus, va dati seama ce ar fi daca s-ar da o lege.

 

 

gby1022.07.2009 11:07

Bah si eu sunt tanar la 18 ani ai mei...toti prietennii mei iau maria-ioana :P dar..cand ma apuca pofta imi dau repede 2 palme peste fata...akm toti pustanii de 16-17 ani se dau mari drogatii...daca trag 1 fum din vice*roy se ineaca si tusesc 2 zile si ei vb de droguri sa fim seriosi..

 

kids take a life !!!!

mai lasati calculatorul asta ca pe net sunteti 50c si in realitate aratati zici ca ati iesit din punga de sticksuri ...

 

hai ma ce dracu... :))

korynna22.07.2009 16:35
dulcicutza22.07.2009 16:46

". Canabisul e faimos pentru stimularea apetitului (izbugniri scurte de foame extremã – "the munchies"). Rezolvi un frigider întreg și tot ți-e foame."

Criminala chestia asta.Am mancat 2 paini odata,eu care nu mananc deloc paine in mod normal :)

puyol22.07.2009 19:04

dulcicutza, inteleg ca weedu' iti ridica apetitul pt mancare. Dar cu celalalt apetit ce face?

dulcicutza22.07.2009 19:22

Ala se ridica singur :))

dulcicutza22.07.2009 21:11

Buna ziua,

 

Petitia creata de dumneavoastra nu a fost aprobata.

Exista deja o petitie activa care cuprinde si subiectul prezentat in petitia propusa.

Puteti sustine aceasta cauza semnand petitia:

http://www.petitieonline.ro/petitie-p14010036.html

 

Va multumim.

Deci semnati si dati mai departe :)

Ronnie22.07.2009 21:20

Si daca semneaza 1 miliard de oameni ce se intampla?

dulcicutza22.07.2009 21:20

Nimic :)))

Cauta OUG 27/2002 desi cred ca este pe site.stai sa caut.

Da...uite aici http://www.petitieonline.ro/aspecte-legale.html :)

Ronnie22.07.2009 21:45

Ce scrie acolo? Pa scurt.

dulcicutza22.07.2009 21:49

Art. 1.

(1) Prezenta ordonanta are ca obiect reglementarea modului de exercitare de catre cetateni a dreptului de a adresa autoritatilor si institutiilor publice petitii formulate in nume propriu, precum si modul de solutionare a acestora.

(2) Dreptul de petitionare este recunoscut si organizatiilor legal constituite, acestea putand formula petitii in numele colectivelor pe care le reprezinta.

 

:)

Ronnie22.07.2009 21:57

Adica pierdere de timp.

Marius22.07.2009 22:00
Ronnie22.07.2009 22:00

Iar cauti prietenie pe net ma?

dulcicutza22.07.2009 22:03

Pai nu neaparat,dar avand in vedere ca traim in Romania,iar autorul petitiei o poate inainta doar autoritatilor si institutiilor publice centrale si locale,sau a altor servicii publice obligate sa organizeze un compartiment pentru relatii cu publicul ,adica tot unor idiotide genul celor care ne conduc probabil acea petitie va fi respinsa,deci cum ai spus si tu pierdere de timp .

Dar mai poate fi trimisa si Parlamentului European,din care stim noi cine face parte. :)

ady_ultras29.07.2009 10:53

am facut aseara unu pe iarba in cismigiu , prost de tot , nimik frate, nimik, doar putina ameteala :|

DelPiero1031.07.2009 21:16
am facut aseara unu pe iarba in cismigiu , prost de tot , nimik frate, nimik, doar putina ameteala :|

Depinde cat tutun ati pus,cum ati tras,de unde ati luat marfa...sunt multe variabile de care poate depinde calitatea unui joint. :P

ady_ultras31.07.2009 22:10

a venit o proasta cu ea, zicea k e treaba k merge k facem k dregem si fix puIa ... n-am pus tutun, a iesit unu normal, cv mai mare k o tigara gen , a prostit-o cineva si i-a vandut prostii

dulcicutza31.07.2009 23:26

Cum sa fumati ma fara tutun :)))))))))))))

korynna01.08.2009 03:34

Hardcore :)))

Marius01.08.2009 05:44

un fel de

 

ady_ultras01.08.2009 08:07
Cum sa fumati ma fara tutun :)))))))))))))

wtf? unii prefera cu , altii fara , dar nimeni nu-mi garanteaza k a 2-a zi sunt fresh :))

dulcicutza01.08.2009 11:05

Si altii mint de ingheata apele si se dau mari fumatori sau futaciosi :)))))))

grow up

DelPiero1002.08.2009 11:14
wtf? unii prefera cu , altii fara , dar nimeni nu-mi garanteaza k a 2-a zi sunt fresh :))

Pai,tutunul e chiar primordial intr-un joint,il face sa arda mai bine. Fara tutun,nu iese un joint bun...zic eu. ;)

«123456»