FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Laca presedinte la Steaua(GSP)! Mult Succes!

«1234»
zarboss24.10.2005 05:37

nu stiu voi dar mie unul imi place de red asta are asa o diplomatie omul asta.. ceva de invidiat...

si da dovada de obiectivism cannd te astepti mai putin..

Felicitari.. numai cuvinte de lauda :)

Motanu D24.10.2005 07:42
nu stiu voi dar mie unul imi place de red asta are asa o diplomatie omul asta.. ceva de invidiat...

si da dovada de obiectivism cannd te astepti mai putin..

Felicitari.. numai cuvinte de lauda  :)

 

Exista si exceptii printre dinamovisti... Daca ar fi fost mai multi ca el...

I.N.Money24.10.2005 08:01
nu stiu voi dar mie unul imi place de red asta are asa o diplomatie omul asta.. ceva de invidiat...

si da dovada de obiectivism cannd te astepti mai putin..

Felicitari.. numai cuvinte de lauda  :)

 

Exista si exceptii printre dinamovisti... Daca ar fi fost mai multi ca el...

Red Dog stie sa aprecieze valoarea omului cum e genu aici a lui [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color].... :wink:

I.N.Money25.11.2005 22:07

Apropos...desi e offtopic....trebuie sa remarc si sa felicit echipa care se ocupa de revista Suporter Steaua ...ca a dedicat ultimul numar...nr 7 de aur al Stelei...Marius [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color]

Bogdan4Steaua25.11.2005 22:10

A aparut pe piata? Probabil ca are poster cu [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] deci e un must-have. Maine colind chioscurile de ziare. :)

I.N.Money25.11.2005 22:13
A aparut pe piata? Probabil ca are poster cu [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] deci e un must-have. Maine colind chioscurile de ziare.  :)

Nu are...la mijloc e echipa din meciul cu Lens :wink: ..insa sunt vreo 6 pagini dedicate Fiarei :twisted:

Bogdan4Steaua25.11.2005 22:15
A aparut pe piata? Probabil ca are poster cu [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] deci e un must-have. Maine colind chioscurile de ziare.  :)

Nu are...la mijloc e echipa din meciul cu Lens :wink: ..insa sunt vreo 6 pagini dedicate Fiarei :twisted:

 

:cry: Un poster cu [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] era un cadou excelent din partea celor de la Suporter Steaua. Poate pe viitor. Oricum maine cumpar revista. Mai am bucati de perete din camera de camin care nu sunt acoperite cu postere cu Steaua. :)

I.N.Money25.11.2005 22:18
A aparut pe piata? Probabil ca are poster cu [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] deci e un must-have. Maine colind chioscurile de ziare.  :)

Nu are...la mijloc e echipa din meciul cu Lens :wink: ..insa sunt vreo 6 pagini dedicate Fiarei :twisted:

 

:cry: Un poster cu [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] era un cadou excelent din partea celor de la Suporter Steaua. Poate pe viitor. Oricum maine cumpar revista. Mai am bucati de perete din camera de camin care nu sunt acoperite cu postere cu Steaua. :)

Yo personal nu o sa uit faza de la Sevilla...cand dupa ce a vazut ca Loti si Majearu au ratat ...Laca le-a zis ca decat sa o dea s-o prind ala,mai bine da peste poarta :lol: ..vorba lui..nebunia tineretii

«1234»